Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 75

  • 42 046
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 250
Здравете, сега сам в дългото чакане след трансфер на 3 ден. Стоя си вкъщи и почивам. Пия лекарствата, които ми предписаха и чакам, все още съм в началото на чакането. Малко се притесних, защото вчера ми казаха че другите две ембриончета са се забавили, а вървяха добре. Е да те имаха малки фрагментации може би заради това. Двете, които ми върнаха били добри. Сега ги чакам. Нямам никави усещания само малко яйчниците но то май е от стимулацията и пункцията, която беше преди 5 днена. Успех на всички.

# 286
  • София
  • Мнения: 3 412
Късмет и успех мличка и дано се похвалиш с високо ЧХГ , стискаме ти всички палци Flowers Four Leaf Clover

# 287
  • Мнения: 250
Днес са ми звъняли от клиниката но не съм чула тел, после върнах обаждането и предадох ембриолозите да ми звъннат. Все още чакам, трябваше да ми кажат какво е състоянието на двете останли ембрионччета, дали ще ги заамръзим. Как мислите да астоявам ли да звъня или да чакам още?

# 288
  • Мнения: 1 845
Днес са ми звъняли от клиниката но не съм чула тел, после върнах обаждането и предадох ембриолозите да ми звъннат. Все още чакам, трябваше да ми кажат какво е състоянието на двете останли ембрионччета, дали ще ги заамръзим. Как мислите да астоявам ли да звъня или да чакам още?
В събота са ми се обаждали и в 18.00 ч. Мисля,че ще ти звъннат пак след като са им предали,но и да звъннеш отново няма да сгрешиш.
Силно стиснати палчета да са станали хубави бластоцистчета 🤞🍀

# 289
  • Мнения: 6 062
Дами, знаете ли дали ако имаш пункция на ЕЦ по фонда и е неуспешна, т.е. не извадят яйцеклетка, можеш да си платиш пункцията, за да не ти гърми опита по фонда? И ако да, на кого трябва да го кажеш след пункцията? Blush

# 290
  • Мнения: 5
Здравейте, утре ми предстои втора имунологична биопсия, назначени са ми естрофем / орално / и утрогестан / вагинално /. В деня на биопсията приемат ли се медикаментите? Днес звънях многократно на спешния за ин витро, но не вдига никой.

# 291
  • Мнения: 847
Дами, знаете ли дали ако имаш пункция на ЕЦ по фонда и е неуспешна, т.е. не извадят яйцеклетка, можеш да си платиш пункцията, за да не ти гърми опита по фонда? И ако да, на кого трябва да го кажеш след пункцията? Blush

Боби аз съм по фонда на ЕЦ и този вариант съм го обсъждала с Цветков и каза, че може да наораеим така. Ако не извадят яйцеклетка съм се разбрала да си платя пункцията, но пък при мен вадят яйцеклетки, а проблема е че не се оплождат (в този случай си минава по фонда защото трябва да си платя и пункцията и оплождането). Според мен е трябвало още на пункцията като са ти казали че не е извадена яйцейлетка да питал доктора дали не мижеш да си я платиш...

# 292
  • Мнения: 1 845
Боби,още утре говори с Румяна Караджова,но по-добре лично и ако не е късно тя ще ти каже как да го направите.

# 293
  • София
  • Мнения: 7 645
Здравейте, утре ми предстои втора имунологична биопсия, назначени са ми естрофем / орално / и утрогестан / вагинално /. В деня на биопсията приемат ли се медикаментите? Днес звънях многократно на спешния за ин витро, но не вдига никой.

Да, взимаш си всичко без прекъсване Simple Smile

# 294
  • Мнения: 37
Здравейте мили момичета и бъдещи мами. Вчера ми беше пункцията и от 10Ф извадиха 5Я,та въпроса ми е:
Нормално ли е да имам болки ниско в корема, защото едва вървя.
Другото което исках да питам е, кога мога да се "нарадвам" на мъжа ми, защото бая време се пазя и след трансфера пак ще го държа на сухо🙄😅
Благодаря ви и успех на всички 🍀 🌹

# 295
  • Мнения: 5
Благодаря за отговора, Brayda!

# 296
  • Мнения: 6 062
Тя пункцията не е минала, но аз все слагам каруцата пред коня. Grinning Просто обичам да съм подготвена. Може да не се наложи да правя такава врътка. Благодаря ви за мненията. Joy

# 297
  • София
  • Мнения: 7 645
Здравейте мили момичета и бъдещи мами. Вчера ми беше пункцията и от 10Ф извадиха 5Я,та въпроса ми е:
Нормално ли е да имам болки ниско в корема, защото едва вървя.
Другото което исках да питам е, кога мога да се "нарадвам" на мъжа ми, защото бая време се пазя и след трансфера пак ще го държа на сухо🙄😅
Благодаря ви и успех на всички 🍀 🌹

Нормални са болките, аз се превивам 5 дни след пункция.
За другото лично аз не съм си помисляла след пункция особено ако ще имам и трансфер, предвид всички болки и тнт...
Та когато се почувстваш ок, но някои доктори казват 2 седмици. Други нищо

# 298
  • Мнения: 37
Здравейте мили момичета и бъдещи мами. Вчера ми беше пункцията и от 10Ф извадиха 5Я,та въпроса ми е:
Нормално ли е да имам болки ниско в корема, защото едва вървя.
Другото което исках да питам е, кога мога да се "нарадвам" на мъжа ми, защото бая време се пазя и след трансфера пак ще го държа на сухо🙄😅
Благодаря ви и успех на всички 🍀 🌹

Нормални са болките, аз се превивам 5 дни след пункция.
За другото лично аз не съм си помисляла след пункция особено ако ще имам и трансфер, предвид всички болки и тнт...
Та когато се почувстваш ок, но някои доктори казват 2 седмици. Други нищо

Много благодаря. Не би ми се искало да рискувам и ще си седим на пости.😄🙏🍀

А дали знаеш за хапчетата и свещичките които дават след пункцията до последно ли трябва да се приемат и прави ли се промивка нещо преди прегледа после?
Извинявам се за тъпия си въпрос🙄

# 299
  • Мнения: 427
Момичета, какво ви е мнението за имунолозите и ендокринолозите в Надежда?

Общи условия

Активация на акаунт