Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 534
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 4 381

Какво точно символизира маймуната? Разстроен чревен тракт?

# 1 081
  • Мнения: 2 223
Тая тема за 2 дни станала страшна махленска селяния. Някакви безсмислени обяснения, изясняваници, мерене на неща, аман!
Мислех си, че само Чери-то чака да се заговори за нещо, че да започне да се изтъква, то какво било. Като си имате спорове, има ЛС-та. Ама нещо тенденциозно все от едни и същи се започва.

Аз от месеци се детоксикирам и не гледам почти нищо, но тоя коментар, който мернах няколко страници за клипа на Валерито и съветът да не ходя с токчета в самолет, ме отказаха во веки.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 11:31 от Не се сърди, човече

# 1 082
  • Мнения: 7 776
Какво точно символизира маймуната? Разстроен чревен тракт?
Така я е сложила, все едно кафето се лее от нея😂😂😂😆сцепих се от хилеж 😅

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 11:31 от Не се сърди, човече

# 1 083
  • Мнения: 4 381
Ха, Валерие е на гости в Копенхаген (стори в Инстаграма на Ели). Не съм следяла темата много и не съм проверявала Инстаграм напоследък иначе. Какво прави тя там?

# 1 084
  • Мнения: 210
Аз пък твърдя, че се различавам, защото не правя съчинения по картинка и се старая да не използвам обидни думи. Има и други такива потребителки във форума, които не са казали и една лоша/груба/обидна дума.

Ето пример за градивна критика към така защитаваната от мен Нора - 1) речникът й на момента е малко беден и може да поработи по това, взимайки пример от Виолета - тя показа, че чете книги, за да се обагати (видеата й са много сладурски, между другото); 2) вместо да приканва последователите си да й оставят емоджи в коментарите, да им зададе въпрос, да ги подтикне да споделят нещо. А правописът и граматиката - те са проблем за всички, с изключение на Зорница.

Ето това от моята камбанария е градивна критика. А не плюенето и набеждаването в едва ли не причиняването на хранителни разстройства.

А когато плюеш и топиш колега е гнусно! Давам пример със себе си - преди време писах, че съм със смесени чувства към Инфармация, не лично към Надя. Тя ми писа. Колеги сме, адмирирах я за научната точност и компетенции, но признах, че за моя вкус пише много емоционално, но аз разбирам материята и я познавам в детайли, а тъкмо този й емоционален стил привлича вас - развиващите се в други сфери.
  Не е единствената, която обсъжда по този начин колега в групата, защото има още една дама влогърка тук и според мен няма лошо да изразяват мнение, въпреки че е непрофесионално, дори и влогърството и блогърството да са им хоби. Ама айде да сложим край на темата, че на всички им писна и дано всеки един, участващ в спора да си вземе поука.

# 1 085
  • Мнения: 1 789
Майката на Валери, брат й и семейството му живеят в Копенхаген.

# 1 086
  • Мнения: X
Картичка от Савина Rolling Eyes

# 1 087
  • Мнения: X
Не съм я и чувала тази Нора, а не съм и разбрала, че потребителката КРР е влогърка/блогърка или каквото там, но с тези и неприятни включвания в темата, не бих я и следила.

Клипчето на Ивана, както винаги - нищо ново по темата. Тази жена тотално се изчерпа, до миналата година беше приятна, но вече 8 месеца е тотално променена и скучна.

Пепа пък си почивала от технологиите, а междувременно е непрестанно се кълчи на бумеранг в инстаграм.

Задните части на Петканова, захапали банския са ми изключително неприятни. И по-зле съм виждала, факт, но не качено в инстаграм.

Останалите не съм ги гледала, че се изнервям.

# 1 088
  • Мнения: 683
Последните сторита на Пепе са много странни. Като че ли е правила два дубала и е забравила единия и е качила и двата, защото казва едно и също с различни думи.
Едит. Сега пак ги изгледах. Определено е снимала няколко пъти и се е оплела какво качва. Те и сторитата, ако ги снимат по сто пъти докато го докарат, тва си е къртовски труд.

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 22:41 от grumpy girl

# 1 089
  • Мнения: 6 604
Гръмпи, може ли скрийншот на снимка от профила ти, на която се вижда как ще изглежда Инстаграм без брояч на харесванията?
Както и какво виждаш в чужд профил.
Благодаря предварително 🤗
Любопитно ми е. ☺️

# 1 090
  • Мнения: 307
Mint stories отново със страхотно поднесено видео ! Увлекателни са и двамета и ги гледам с удоволствие. 

# 1 091
  • Мнения: X
Голяма забава са последните сторита на Пепе 😆 Почти като онзи път, когато София хранеше Сиена.

# 1 092
  • Мнения: 4 717
Да не прозвуча зла, но Савина пак е на ваканция в екзотична дестинация. Нагло човече. Интересно ми е как ще се оправдае този път.
Кампанията за набиране на средства за лечението на баща й тече, гледам че Пепе се оттърва от някои свои боклуци като ги продаде през инстаграма и обеща да дари парите на Савина.

Редактирам се - видях коментара й, че това е снимка от Май.

# 1 093
  • Мнения: 3 978
Някои хора са на почивка по няколко пъти за лятото,от къде толкова средства,има хора които цяла година събират за 5 дни на нашето черноморие..

# 1 094
  • Мнения: X
Да не прозвуча зла, но Савина пак е на ваканция в екзотична дестинация. Нагло човече. Интересно ми е как ще се оправдае този път.
Кампанията за набиране на средства за лечението на баща й тече, гледам че Пепе се оттърва от някои свои боклуци като ги продаде през инстаграма и обеща да дари парите на Савина.

Редактирам се - видях коментара й, че това е снимка от Май.
Доста е нагла тази, чак и картичка качила с разни философски измислици.
Лично на мен ми прилича на подигравка.

Общи условия

Активация на акаунт