Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 987
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Мнения: 4 717
мозАк като на чехАлче

# 2 401
  • Мнения: 91
Може ли някой да ми обясни защо е на мода да се слагат фиби приличащи на щипки за пране?
Скрит текст:

Феликс и приятелката му се ожениха на 19 август. Прекрасна двойка са обаче нея не мога да я слушам, много дразнещ глас има и е като анимационен герой😀

На Ирина й харесвам видеата за меню на деня, просто ми е интересно какви алтернативи на животинските продукти има. Изглежда доста болнава  и откакто се раздели с приятеля си е станала доста нервна и негативното настроена. Не успява да защити каузата си по правилен начин. Много се е променила и последното видео изобщо не можах да го изгледам поради тези причини.

# 2 402
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 146
На Ирина й харесвам видеата за меню на деня, просто ми е интересно какви алтернативи на животинските продукти има. Изглежда доста болнава  и откакто се раздели с приятеля си е станала доста нервна и негативното настроена. Не успява да защити каузата си по правилен начин. Много се е променила и последното видео изобщо не можах да го изгледам поради тези причини.
Коя Ирина се е разделила с приятеля си?

# 2 403
  • Мнения: 1 880
Шопови са изчерпани. Кой ги е излъгал, че трябва да си направят канал? 27 видеа, а човек не може извлече полезна информация от нито едно. Ставаме свидетели на едно и също - неадекватните сутрешни включвания с полуотворено око на Наум, мрънкането на безличната дама със стиснатите до гърлото цици, трениране, ядене, реклама на нещо си, пътешествие с кола (кога лична, кога на вересия) и дежурното осмиване на някой/нещо, което ''не им допадало'' тук. Продължавам да се шокирам колко мрачна е госпожицата. Може би смята, че трябва да се ходи на пръсти около нея? В Тасос отиде на един от най-красивите плажове (Гьола), но и там не й хареса, защото не можела да скача и имало "стотици руснаци". В последното видео не се наспала, защото преяла и имало купон (майките им си говорили на терасата до 2 часа). Успех на Наум, защото с раждането на детето дежурно ще го отнася.

# 2 404
  • Мнения: 91
На Ирина й харесвам видеата за меню на деня, просто ми е интересно какви алтернативи на животинските продукти има. Изглежда доста болнава  и откакто се раздели с приятеля си е станала доста нервна и негативното настроена. Не успява да защити каузата си по правилен начин. Много се е променила и последното видео изобщо не можах да го изгледам поради тези причини.
Коя Ирина се е разделила с приятеля си?

Thumbelina, която споменаха по-назад
Скрит текст:

# 2 405
  • Мнения: 1 695
Харесвам Ива Друмева и Радослав Кузманов, много ненапрягащи, усмихнати и влюбени. Разтоварвам се с техните клипове и макар концепцията да е нещо като на Шопови, нямат нищо общо като атмосфера

# 2 406
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 146
Marsie13, благодаря, реших, че пишеш за Ирина, веган-ката от Канада, пък тя нали е омъжена и с деца...

# 2 407
  • Мнения: X
Аз съм вегетарианка, не ям месо и риба. Не чувствам злоба към някой, че яде месо или не проявявам агресия. Обожавам животни, имам 5 вкъщи, (ако не броим малките охлюви, които съм към 15-20 в момента) , приятелят ми яде месо, но никога не ме е дразнило или да съм чувствала , че той не обича животните. Ирина я гледам от доста време и е злобничка, не знам дали е такъв човек или е от веганството, но гледам и Мария Андреева , която е прекрасна! Вдъхновява ме и не е злобна към хората ядящи месо, дори напротив... Явно си е до характера и до вътрешното усещане. Но като цяло , никой няма право да съди другия за хранителните му навици и да му натяква вината. Това ми е много прекалено.

# 2 408
  • Мнения: 661
Шопови са изчерпани. Кой ги е излъгал, че трябва да си направят канал? 27 видеа, а човек не може извлече полезна информация от нито едно. Ставаме свидетели на едно и също - неадекватните сутрешни включвания с полуотворено око на Наум, мрънкането на безличната дама със стиснатите до гърлото цици, трениране, ядене, реклама на нещо си, пътешествие с кола (кога лична, кога на вересия) и дежурното осмиване на някой/нещо, което ''не им допадало'' тук. Продължавам да се шокирам колко мрачна е госпожицата. Може би смята, че трябва да се ходи на пръсти около нея? В Тасос отиде на един от най-красивите плажове (Гьола), но и там не й хареса, защото не можела да скача и имало "стотици руснаци". В последното видео не се наспала, защото преяла и имало купон (майките им си говорили на терасата до 2 часа). Успех на Наум, защото с раждането на детето дежурно ще го отнася.
Просто има такива хора,за които каквото и да направиш винаги ще са отрицателно настроени,и никога няма да са щастливи.Явно смята,че всеки й е длъжен и че всеки трябва да се съобразява с нея..Неприятна е..Може би,й се вдигна самочувствието покрай рубриката й в На кафе..Но за жалост е страшно безлична..
Тук някое момиче се беше включило,и се спомена че Наум е липсвал постоянно в университета, покрай снимките на сериала..Дали е истина не знам,и не знам ако е истина как е завършил толкова сериозен профил...

# 2 409
  • Мнения: 109
Покрай поста, който споделихте за Валери  и отворих инстаграма и на последната снимка - сламка. Не се сдържах и и написах коментар, че в предния си пост говори за ограничено използване на пластмаса, а тук показва такава, и че явно хонорарът и е по-важен от каузите, за които говори. Естествено коментарът ми е изтрит, а аз за няма и 2 минути вече бях блокирана.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 11:36 от Не се сърди, човече

# 2 410
  • Мнения: X
И аз нямам....Laughing скоро не съм гледала нещо смислено от вас, надявам се и това да не е, че ще ме налегне скуката от бездействие.

# 2 411
  • Мнения: 9 490
Предполагам това е твоят коментар, не е изтрит и дори е отговорила.



А тук е обяснила как се пише името й на френски 😂

# 2 412
  • Мнения: X
Какво пък толкова сте правили днес?
Селфита за инстаграма

ВалериЕ - девойка - французойка Joy

# 2 413
  • Мнения: 661
Много ми се иска Валери да пусне стори  с въпрос,  на каква възраст е нейната аудитория, все пак твърдеше че по голяма част са над  18, но оставам леко скептична  към това твърдение :Д ..Гергана Д. пусна преди няколко дни над 90 процента бяха отговорили под 18 ХАХАХАХХАХАХ....

# 2 414
  • Мнения: 109
Скрит текст:
Предполагам това е твоят коментар, не е изтрит и дори е отговорила.



А тук е обяснила как се пише името й на френски 😂



Благодаря, че го споделихте, но ме е блокирала и не бих могла да си продължа дискусията с нея.

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 12:38 от veereto

Общи условия

Активация на акаунт