Перилни препарати и омекотители – 59

  • 42 312
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 94
Чела съм теми на зад.

# 316
  • Мнения: 5 941
Аз знам само за ОМО и Савекс. Другите марки не си обявяват състава и не мога да кажа за тях.
За Персил не съм вече много сигурна има или няма, защото открих, че в сайта им има по няколко документа за един и същ продукт. Малко по-нататък ще се изясни.

Всеки Савекс за цветно, или само Платинум?

# 317
  • софия
  • Мнения: 25 510
Сода без алуминий има в зелените/био магазини, но никога не ми е хрумвало да я ползвам при пране.

# 318
  • София
  • Мнения: 3 855
Сода за хляб в прането е абсолютно бла-бла. Дискутирано е вече.

# 319
  • Мнения: 4
Знам, че има отделна тема за хубав и траен аромат, но никой не пише в нея.Интересува ме кой прах/течен/капсули или в комбинация с омекотител ви е давал най-силен и траен аромат.Благодаря!😀

# 320
  • Мнения: 6 622
Синята Семана, наистина много силно мирише. Прах Омо също е много ароматизиран. С голяма мъка изразходих една опаковка наскоро , прекалено силно мирише за моя вкус.

# 321
  • Мнения: 1 460
С най - силен аромат на мен ми изглежда да е Омо. Аз лично не останах доволна от него и не повторих да купувам.
Ползвам Ариел ( гел и прах ) с омекотител Семана ( синя опаковка и moonflower с розовите цветчета ) - доволна съм от аромата им.

# 322
  • София
  • Мнения: 10 593
Знам, че има отделна тема за хубав и траен аромат, но никой не пише в нея.Интересува ме кой прах/течен/капсули или в комбинация с омекотител ви е давал най-силен и траен аромат.Благодаря!😀
Синята Семана или Коколино тъмносинята непрозрачна бутилка. Аз обожавам Коколиното и го дебна на промоция 67 пранета за под 5 лв.

# 323
  • Мнения: 2 915
Това Коколино ползвам от 2-3 години, изключително траен аромат
https://image.ua.market/storage/640x640/c/d/5/b/cd5bbae76046a742 … d8a96841136f1.jpg

# 324
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Това Коколино ползвам от 2-3 години, изключително траен аромат
https://image.ua.market/storage/640x640/c/d/5/b/cd5bbae76046a742 … d8a96841136f1.jpg

Уникален и много траен аромат. Любимия ми омекотител, само че все не мога да успея да си го купя на промоция откакто не го предагат в Кауфланд.

# 325
  • Мнения: 2 915
Последно го купих от Лидл на промоция за 4.89лв, често го пускат и в Метро.

# 326
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Знам, че има отделна тема за хубав и траен аромат, но никой не пише в нея.Интересува ме кой прах/течен/капсули или в комбинация с омекотител ви е давал най-силен и траен аромат.Благодаря!😀
Синята Семана
Скрит текст:
или Коколино тъмносинята непрозрачна бутилка. Аз обожавам Коколиното и го дебна на промоция 67 пранета за под 5 лв.


Тази ли е синята Семана?

Скрит текст:

# 327
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Имаше го в Лидл ама явно са били 10бр. и в понеделник в 18:00ч. не беше останало нищо. То на много места го има постоянно намален сигурно, ама аз съм в малък град и нямаме разнообразие от големи магазини.
Засега си взех Силан от промоцията им.

# 328
  • София
  • Мнения: 10 593
Лабрекс, точно тази.
И това Коколино

# 329
  • Мнения: 22 867
Dicewithoutnumbers, благодаря! Flowers Hibiscus Аз най-често  Ленор използвам, преди това бях на Коколино, но най-често бялата опаковка. Купих наскоро Алвина, не ми хареса. Те и омекотителите, по-точно ароматите им, както всичко друго, на един харесва, на друг - не, позната ми похвали Алвина-та, но не бих купила повече. Да взема да видя това Коколино, Семана също не съм ползвала, ще я пробвам. Въпреки че имам  периоди, в които  карам без омекотител, но пък прахът е на Ленор 2 в 1, та все тая. Peace

Общи условия

Активация на акаунт