Вълнуващи са първите ритничета на ДЕКЕМВРИйските момчета и момичета!

  • 22 732
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 831


БейбиБу, ние ако я слушаме каката, нашия беб ще се казва Зименчо или пък Бебчо (нали така си го наричаме вече, той като порасне голям, можел да си го смени). 😁 Н


И какво излезе, че ММ разсъждава като 7-годишната ти дъщеря  Laughing  и неговата идея е да я оставим Бебка, пък тя да му мисли по-натам Grin

Еделвайсче, ЧРД! Бъди здрава, обичана и много щастлива! Heart

Днес съм малко тъжна, премерих се сутринта, че после нали съм на преглед, та викам за по-сигурно без дрехи и обувки (че при лекаря така се меря) и съм качила още 3 кила Sleepy малко слонче

Реших че днес няма да ям сладко и ще обядвам по-лека храна, да не кача още 1-2 до довечера Grinning много ми е тъпо от една страна, хич не искам да качвам толкова много, от друга пък четох че 500 гр на седмица било нормално, тоест съм в норма за седмиците ми, не знам..

Вие колко сте в + до момента? Да се успокоя, че не съм сама поне Grinning
Тези, които още не са качили въобще, да не ми пишат, че съвсем ще се депресирам Joy Kissing Face

# 616
  • Мнения: 1 670
3 кг. За какъв период? Не знам много ли е, малко ли е, но не се притеснявай толкова. Всички сме различни. Аз за 22 седмици съм качила много малко, няма да казвам Stuck Out Tongue Winking Eye колко. Ако се притесняваш много,  намали захарите, бялото брашно и пий много вода. Hug

# 617
  • Мнения: 697
Ланче, хич не си го слагай! Wink Аз съм +9. Може би някъде от 2-3 седмици не съм качила, обаче очаквам към края вече да съм +15. Каквото такова, да ти е здрава бебка, кг се свалят. 😘

# 618
  • Мнения: 874
Аз затова не се тегля .Тегли ме само като ида на ЖК,но там съм решила че не им е верен кантара и се успокоявам 🤣🤣🤣🤣.Ибаче на последния преглед преди месец бях +7 ,сега в понеделник съм пак .Очаквам поне още +3

# 619
  • Мнения: 5 619
Еделвайсче, честит рожден ден! Много здраве,щастие,любов и най - хубавото през декември!

Аз казвах май, +6 съм. Не искам да минавам 10 кг, ама пусто..всичко ми се яде ...

# 620
  • Мнения: 1 670
Ако се вместим до + 15 е добре, повече да не стават. Дори при жени с наднормено тегло е хубаво да не минават + 12....но всичко е толкова относително....
Аз с първата качих 17, но забременях много слаба. С втората качих +12, чувствах се много по- добре от първата, честно казано и влезнах във форма много бързо. Сега ще видим....имам надежда да не минавам пак 12...до момента са едва 2,5кг според домашния кантар.


Еделвайс, бъди здрава и щастлива Heart Eyes

# 621
  • Мнения: 489
Момичета-аз съм 12+ кг. Чашката на сутиена от В сега е D. Само аз ли съм такова слонче???? Добре, че преди бях направо скелет, та още изглеждам  горе-долу добре. И все пак лекаря не ми се е скарал още- а той следи мнооого за килограмите. Много се кара на шишкавите мамчета на прегледите. Аз качих до 3 -я месец 6 кг защото биех Хориомон 5000- лекаря ми каза, че съм качила от него.
Сега се мъча с едни плодове вместо банички, ама си ми се хапва Simple Smile
Еделвайс, бъди честита! Здрава, щастлива, обичана и успешна!

# 622
  • Мнения: 242
Еделвайсче, Честит Рожден Ден! В духа на групата ти пожелавам леко бременеене,  бебче което много да те радва и един много обичащ те мъж, който да те отменя и да ви обгрижва! Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз качих 6-7 кг до тук (втори ден от 23 седмица). Струва ми се добре

# 623
  • Мнения: 257
  Аз за 22 г.с. - съм + 6 кг - не знам добре ли е или не, на мен също не ми се иска да качвам много, ама..
пия доста вода иначе, но и апетитът ми се увеличи.

Лана, аз искам на лично да ми пратиш списъците, които казваш, ако може Simple Smile

# 624
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
Еделвайс, честит празник! Желая ти прекрасен подарък през декември!

За протокола съм +6 в средата на 22 г.с. Честнко казао си ги чувствам и ми тежат. Много се запъхтявам и дори 2 етажа кчвам трудно ...

# 625
  • Мнения: 3 831
Тези 3 отгоре съм ги качила за 2 месеца.  Последно се теглих при него на последния преглед, който беше точно на 28 юни.

Кейти, пращам след малко :*

Важното е да сме живи и здрави Grinning засега съм на едиун пълнозърнест сандвич, но скоро ще трябва да се обядва. Голям апетит имам тези дни, необяснимо ми е чак, но сигурно е от недоспиване/ранно ставане, така ми влияе за жалост.

# 626
  • Мнения: 894
Благодаря ви много момичета, да ви се връщат пожеланията и всички по термин със здрави бебета! Heart

За кг направо не ми се говори, от морето за 4 дена само се върнах +1, казах на моя мъж за бременна жена на all inclusive НЕ Е! Щях да я карам на по леки храни тази седмица поне, та да се махне тоя кг, но аз и още куп колеги с рожден и дни тези дни и пада ядене на баници, торти и т.н Joy
Днес почвам 26седмица и съм +10/11кг Astonished бях си казала повече от 15кг - не! А то какво става... С уж не ям много и вредно пак качвам.. Признавам си, че два пъти до сега съм плакала заради това, знам че всичко е за бебчо, но все пак съм жена искам да изгл добре и 2пъти вече се случи да си порева, бях с нормално телесложение и реално и сега съм всички ми се чудят защо така тежко приемам нещата - била съм качила ама то почти не ми личало дъра дъра.. Ама аз съм яко във филма, и съм под голям стрес нали казват, че последните 3месеца се качва най-много Close тази сутрин като станах отварям Фб и статия колко трябва да се качва по време на бременност - е в нея пише до 3месец +1.5кг, след това до 2кг на месец, ами не влизам в тези рамки Frowning1 извинявам се, че така надълго и на широко, но си ми тежи това.

# 627
  • Мнения: 5 619
Еделвайсче, и на мен ми тежи... Винаги съм била слаба и сега това напълняване ми разказа играта.. Чувствам се слон, а всички ми казват как не ми личи.

# 628
  • Мнения: 4 660
Казват че когато чакаш момиче качваш много май има нещо вярно.
Първата бременност +25 кг, сега +10 по средата на бременността. И двата пъти слагам Утрогестан и пия витамини за бременни от които много огладнявам.

# 629
  • Мнения: 1 670
3кг за два месеца са идеални Hug

Еделвайс, недей така, дай по- ведро и уверено Hug разбирам те, но нищо няма да промениш с тези мисли. Опитай да се храниш по- балансирано, махни излишните въглехидрати и каквото стане Hug

Общи условия

Активация на акаунт