Вълнуващи са първите ритничета на ДЕКЕМВРИйските момчета и момичета!

  • 22 603
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 354
Добро утро Simple Smile
Мина и моята фм- при Чавеева в Щерев. Много внимателна - мн леко побутваше малкия ленивец 😅 всичко й изглеждало ок. 426гр е в 21+1, останалите не съм ги гледала. CRL не мерят- не знам защо, шийката е 3.8см.

# 46
  • Мнения: 936
Здравейте, мами!
Позагубих се и аз,но вече съм на линия.
Честито на всички с хубави резултати още веднъж!
Беърче, страхотна тема си ни направила, благодаря ти за старанието 💜Пожелавам на всички ни само хубави моменти и много силни ритничета от ДЕКЕМВРИИЙЧЕТА👣👣👣
Алекс радвам се, че вече си по-добре, дано не се повтаря.
Марти питай лекарката за магнезия, да, на мен най-добре ми действа Диаспорал, ама си е доста гаден за пиене. Аз не пия всеки ден иначе.
Михаела, нещата според мен ще са наред, ти само бъди спокойна. Честита ти мома💜
Рамзес, браво за резултатите, д-р Чавеева е наистина страхотна. Моите моми започнах да ги усещам все повече, но и спането става доста трудно при вас как е?
Момичета да ви питам, понеже на мен вчера ми се случи, тече ли ви някакво жълто от гърдите, не е ли рано?

# 47
  • Мнения: X
🐝 Ето ме и мен Simple Smile Спането при мен е горе-долу, събуждам се към 4, заспивам към 6. Вечер ми става много тежко на стомаха, който сякаш ми е стигнал до под гърдите. Чак не мога да си поема въздух. През деня съм ок, но вечер като хапна и става ужас и е едно къркорене...
Сладурче, това май е коластра, ако не греша. Така съм чувала и май не е рано, въпреки че при всеки е различно. При някой се появява чак след раждането, при други по-рано.

# 48
  • Мнения: 499
Здравейте Simple Smile в момента съм в 19г.с., относно коластрата- от две седмици вече я имам. На моменти е по-обилна. Но определено ми зацапва сутиените , а вечер я усещам като изтича. Доколкото се запознах при всеки е индивидуално Simple Smile

# 49
  • Мнения: 632
Здравейте, момичета! Някой дали е слагал утрогестан вагинално? Аз слагам сутрин 3 таблетки и вечер 3. Въпросът ми е дали имате бяло течение от него? Сутринта ходих на кръв и урина и в урината имах едни бели неща, все едно е от самите таблетки. В листовката на лекарството пише,че е нормално да получиш течение от него. Изписано ми е заради скъсената шийка на матката. Аз съм в 22г.с.+3 вече. Пуснаха ми кръвна захар, в сряда ще коментираме резултатите с докторката

# 50
  • Мнения: 4 660
Не е течение а самото лекарство изтича нормално е неусвоеното да изтече. Сутрин лежах около 30 мин след като го сложа за да се усвои, а вечер го слагах преди сън. Спряха ми го този път около 12 седмица.

# 51
  • Мнения: 632
Не е течение а самото лекарство изтича нормално е неусвоеното да изтече. Сутрин лежах около 30 мин след като го сложа за да се усвои, а вечер го слагах преди сън. Спряха ми го този път около 12 седмица.
Благодаря за отговора! Аз го започнах от няколко дни и ще го слагам до 34 седмица, за да не се стигне до преждевременно раждане, заради скъсената шийка

# 52
  • Мнения: 872
Здравейте момичета, някой пие ли магнезий Б комплекс на Абофарма и каква дозировка

# 53
  • Мнения: 167
Здравейте, не знам дали сте дискутирали, но някоя от вас ходила ли е на някакъв вид училище за родители?

Днес видях, че в Света София на бул. България ще има лекции по различни теми всяка сряда през септември и мисля да отида. Ако има и други желаещи ще бъде хубаво да се видим там. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 788
Вили, ти ме беше питала по-рано, но аз така и не питах лекаря, ами го почнах сутрин и вечер по едно.

МГФЕХ, аз се следя там, но може би ще си работя, та надали ще съм свободна през септември всяка сряда. Може би ще търся нещо за уикендите.

# 55
  • Мнения: 5 315
Ох, тази вечер нещо става и корема ми се стяга доста. Без болка, просто стягане.. Пих 2 магнерича и 2 но шпа, да видим. Ако не ще ходя до спешното в Медивата. Confused

# 56
  • Мнения: 270
Привет на всички 😘,
Bear, благодарности за темата и дано ни е на късмет! Ако не те затруднява можеш да ме добавиш с втора бременност, момиче, термин 19.12
Браво за всички хубави резултати от ФМ Simple Smile
Нашата бебчица е ок, от ФМ се установи , че съм с контрекции и вдигнаха магнезия на 3х1.
Михаела, всичко ще бъде наред. Жалко за безоснователните притеснения...
От моите оплаквания най-дразнещо е нощното събуждане м/у 3 и 4 и досадното спане на ляво и дясно, но какво да се прави...
Марти, отпусни се в леглото, пусни си музика и щом не те боли ще отминат контракциите .

Приятна вечер 🍀😘🐣

# 57
  • Мнения: 367
Здравейте, не знам дали сте дискутирали, но някоя от вас ходила ли е на някакъв вид училище за родители?

Днес видях, че в Света София на бул. България ще има лекции по различни теми всяка сряда през септември и мисля да отида. Ако има и други желаещи ще бъде хубаво да се видим там. Simple Smile

Аз миналата седмица ходих на лекции и бях на тема кърменето, понеже беше световната седмица. Интересно е, винаги може да научиш нещо ново, срещаш се други майки и е разтоварващо. Не че имах проблеми с каката, тя беше до 1,5г кърмена и едва се оттарвах, но знам ли с второто какво ще стане. Раздават мостри на козметика, подаръци, има и томболи.

# 58
  • Мнения: 988
марти, как си?

# 59
  • Мнения: 5 315
Добро утро, момичета.
Попи, уж добре. Снощи спря стягането или поне така си мисля. Тя беше полудяла вътре, какво и беше станало не знам. Сега не ме стяга, но корема ми си стои твърд долу ниско. Ще ходя до лекарката днес, но е чак от 2.

Общи условия

Активация на акаунт