Вълнуващи са първите ритничета на ДЕКЕМВРИйските момчета и момичета!

  • 22 610
  • 721
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 670
Аз в суеверия не вярвам по принцип, но и аз понякога си казвам, ами ако.. нещо стане, какво ще ги правя. Но гледам бързо да си ги разкарам от главата тези мисли.

И мен това " ако нещо стане" много ме спира....Confused не съм суеверна.
Мисля скоро да започвам с покупките на дреболии, количката си мисля да е последно, че ми е трудно да избера.
Още не мога да реша и до кога да ходя на работа...хем ми се работи, хем ми е горещо, натоварващо и ми се иска да си подготвям къщата....Rolling Eyes

# 511
  • Мнения: 367
Аз ще чакам да захладнее за покупките, а и другия месец каката е рожденничка, октомври е мъжът ми и след това ще почваме да подготвяме нещата за бебчо.

# 512
  • Мнения: 872
И аз взех по едрите неща. Количката и леглото с матрак са по кашоните и прибрани. Друго за момента няма да взимам. Приятелки ще ми дават дрехи, трябва да избера дрешки за и списването, но така или иначе както казахте още всичко по магазините е лятно.

# 513
  • Мнения: 988
И ние взехме всичко необходимо, което не бях запазила от баткото.
Дрешки момичешки ще ми дадат няколко близки приятелки.
Остава ми само комплект за изписването и дреболии- козметика, памперси. Ноември ще започна с прането,подреждането.
Времето така бързо взе да лети. Лятото се изтъркули, ще мине и есента и живот и здраве ще гушкаме малки патета Heart

# 514
  • Мнения: 882
😁 нямам търпение да нацелувам аз тези малки крачета  и ръчички,  които така силно блъскат от вътре . Момичета аз вчера малко се притесних и мислих да ходя на лекар ама после се замислих , че той всъщност нищо не може да направи.  Моя син най често го усещам ниско долу, обаче вече доста силно явно ме побутва и рита . Усетя ли го там и съм в тоалетната не че ми се пишка ама паднат няколко капки и ми олекне . Има моменти в които доста гадно го усещам то сега нз пикочен мехур ли е там шийката ли усещам ама все едно с нещо ме пробожда там за секунди и минава . Бързо да минават тези три месеца и да си ги гушкаме вече . Хубаво ми е да си го нося в мен обаче като почне да дивее и ми се плаче . Моя приятелка ми каза че като стане по голям няма толкова да дивее че няма да има място Вътре пък ще видим .

# 515
  • Мнения: 5 329
Ох, и аз нямам търпение да я гушкам. Искам да я видя как изглежда, много ми е интересно.
Момичета, вие какъв прах за пране ще използвате за децата?

# 516
  • Мнения: 270
monikrisi, и аз имам същите малко неприятни, дори болезнени усещания ниско долу, когато бебката започне “тренировка” обикновено вечер. През деня я усещам високо, а вечер по-ниско.
Използвала съм Sanо Maxima и мисля пак с него да пера бебешките дрешки. Обожавам миризмата му Simple Smile
Голямо любопитство ме гони и мен как ще изглежда бебешорката 🥰
Хубава и спокойна неделя 🍀

# 517
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!

*Femme*, благодаря за информацията! Няма да им следя сайта за информация.
Надявам се да научим навреме, ако има други подобни изложения,.  Simple Smile

monikrisi и мен ме мори жегата. Unamused Всяка година става все по-зле. Сигурно с напредването на възрастта, топлопоносимостта ми намалява. А сега, особено като се прибера от работа, е ад. Когато мога, мокря краката със студена вода - къпя ги под душа. Joy

Марти, още не съм проучвала, какви прахове се предлагат на пазара. Само съм чувала за Тео бебе, Сано Максима бебе, което споменава и Irmir и някакъв бебешки прах, марка на Лидл.
Явно и това ще остане за осмия месец. Rolling Eyes

# 518
  • Мнения: 65
Здравейте момичета, как сте?

Мина и моята втора ФМ, всичко е наред, АГ-то каза, че добре си я храня.

Напоследък все повече се замислям за педиатър, не ми се иска да да го избирам на принципа “проба-грешка”, а когато попитам някоя позната ми казва “моя е добър,но вече не приема”. Мисля, че не сме обсъждали тази тема до сега, би било полезно по запознатите да разкажете как сте избирали педиатри за по-големите си деца, кога трябва да направя своя избор и т.н.

Мисля и аз с една приятелка да се присъединя към лекцията в парадайс следващия четвъртък.

# 519
  • Мнения: 5 329
За педиатър и аз проучвам. Блока ни нали е над Медива, но там приемала само една педиатърка, която не била за препоръчване.. Сега отвориха ДКЦ Софиямед, и там приемали, но до ноември дали няма да се запълнят бройките, не знам ... Имало някакво друго ДКЦ в Люлин 9, четох добри отзиви за д-р Узунова, но дали приема не знам. Точно това говорехме с ММ, че ако не намерим читав педиатър в Люлин, ще трябва да видим съседните квартали, а хич не ми се ще.
Моите критерии са - да не бърза да изписва антибиотик, да не е с остарелите виждания за храненето (разбирайте сок на 40тия ден, пюре на 4 месеца и заместено хранене на 6), и да е добър диагностик, разбира се.
Та, ако някоя мама има препоръка за педиатър в района на Люлин, отговарящ на по - горните изисквания и който приема нови пациенти, да каже. Grin

# 520
  • Мнения: X
🐝☕🐣 Здравейте! И моя бебок е ниско долу и понякога ме праща в тоалетната Simple Smile А относно праховете за пране аз сега пера с Тео бебе и такъв омекотител. Не знам бебешките дрешки дали се перат с омекотител. Сега ще тествам и препаратите на Чико. Пробвала съм и на Ганчев и на Бочко, но Бочко нямат омекотител, а аз винаги слагам. Не съм имала проблеми при нас, но все пак бебешката кожа е различна.

# 521
  • Мнения: 882
Ние  за педиатър харесахме  Нели Михнева от Хаджи димитър  мното Добри отзиви има и ни я препоръчаха.  Другата седмица ще отидем на среща с нея да се запознаем . За прах аз също мисля да ползвам на Сано максима . Ухае прекрасно и тази марка наистина е добра.  Не съм сигурна дали ще ползвам омекотител за неговите дрешки . Всъщност от както съм бременна и за Мойте не ползвам , защото  много ме сърбеше кожата, а преди това нямах проблем. 

# 522
  • Мнения: 367
За праховете мисля да ползвам пак Тео бебе. Козметика бях спечелила от една лекция на БЕБО шампоан 2в1 и крем за раздразнение с невен и мисля да ги ползвам тях. Нямам и аз търпение да видя бебчо, и да става вече време да излиза, че сега точно тия месеци са по тегави, добре че поне ще захладнее. Каката е септемврийче и накрая ми беше много тежко, заради жегите. Искам да видя сега като е момче дали ще прилича повече на мене, защото каката е копие на татко си. Руса, със светли очи пък аз съм тяхната противоположност 😁

# 523
  • Мнения: 5 329
И аз май ще заложа на Тео бебе. Даже сега гледах, че е на промоция във Фантастико.
Моята съм сигурна, че ще е копие на баща си. Grin Аз това и искам де, той си е красавец. Smiley На мен ми е достатъчно да вземе само прекрасния ми характер. Joy

# 524
  • Мнения: 444
Добре де, чета и чета тук как всички се захласвате по бебетата, които растат във вас и почвам да си мисля, че може би аз нещо не съм наред.
Ами, аз никак не я усещам. Все още не изпитвам никакви чувства. Разбира се, че всеки път тръпна да видя как всичко й е ок, но не се захласвам. Нямам ги тия чувства. Не съм гледала все още нито за дрешки, нито за количка, нито в какъв вид ще е легълцето.
Първо, мисля, че е прекалено рано и второ, както казах - нямам ги тия чувства.
Надявам се да има и други като мен тук, че да не изляза като безчуватвена.
Споделих с една приятелка, която ми каза, че и тя се е чувствала по този начин, но до колко е нормално - не знам.

Общи условия

Активация на акаунт