Ревнувам адски от мъж!!!

  • 5 406
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Егати. Т'ва мъжете са големи егоисти, ей, чак мен ме доедя, като четях  #Cussing out

А ти имаш ли приятелка, с която можеш да излизаш ? Ако имаш такава, давай с неговите камъни по неговата глава  Wink , знаеш ли колко бързо ще го жегне отвътре  Twisted Evil

Най лошото, което можеш да направиш е да мрънкаш и натякваш, трябва да си хитра. Мъжете не обичат досадни жени /не казвам, че ти си такава/, само отбелязвам, че щом разговора не дава резултати, пробваш съвсем различен вариант, а именно излизаш и ти, по-често, с приятелки, с настроение, накипрена, весела, щастлива. Пробвай   bouquet

п.п А, щях да забравя, оставяй му детето, когато излизаш  Peace

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 22:21 от doniboni

# 16
  • Мнения: 4 629
Кажи му на мъжа ти как се чувстваш. Кажи му, че имаш нужда от него и от време прекарано с него

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Съчувствам ти, защото съм била в подобна ситуация... В един период от време мъжът ми прекарваше всяка свободна минута с този негов приятел. Виках му "любовницата на моя мъж" ...

Споменах няколко пъти, че не ми е приятно всичко това. Успях да го убедя да се постави на мое място и за моя радост нещата се върнаха по местата си  Peace

# 18
  • Мнения: 945
Добре де, ами раzигарй една сцена... Колко ти е писнало да си сама, как той само с приятеля си иzлиzа.... И го прати една седмица да живее с него... Twisted Evil

Аz не бих търпяла и един ден да не оставя вечер сама. Явно си много търпелив човек...

# 19
  • Мнения: 3 394
а споделяла ли си тези свои притеснения с мъжа си-по-скоро той е този, който трябва да спре да излиза всеки ден с приятеля си и да ви отдели време, а не приятеля просто да престане да му се обажда!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 444
Предварително моля да ме извиниш за шокиращото изказване, но това доста странно ми се струва, а имам ужасен житейски опит подобен, който ще ти разкажа. Имах колега, страхотен симпатяга със семейство и син на 4-5 годинки. Разбираха се супер със съпругата си, живееха адски спокоен живот, без кавги, разправии, просто невероятно хармонично семейство. На едно море, на което се случи да сме заедно, тъй като ние държахме кръчма и те ни посетиха за три седмици, та там този колега се сприятели със сервитьора ни и все водеха разни задушевни разговори, все нанякъде ходеха заедно.Аз не намирах нищо странно, но в един момент се оказа, че моят приятел и колега е гей, цял живот крил и опитвал се да задуши тази си биологична даденост. Създал семейство с надеждата това да го отчужди изцяло от влеченията му, но уви.................Съпругата му разбра, бяха едни драми, тъй като както казах са много интелигентни хора намериха общ език, тя влезе в положение, прости, подкрепи го, тримата заедно намериха изход от ситуацията, какъв точно не зная и не ми е работа, но това ме потресе, шокира и нямам думи да изразя чувствата, които нахлуха в мен от случката. Разказвам ти това, тъй като силната връзка на съпруга ти с този приятел ми се вижда доста нездрава.Колкото и близки да са, колкото и общи неща да има между тях не може да пренебрегваш семейството си за сметка на приятелство, не е нормално, нали е глава на това семейство....А случаи като този има много, тогава сервитьора ни ми разказа, че познава доста гейове, чиито съпруги не знаят изобщо за наклонностите на мъжете си, които пък от своя страна не спирали с контактите си с техния пол. Юксел Кадриев е идентичен случай, но жена му е наясно, имат малко детенце...........................Извинявай отново, не искам да кажа, че съпруга ти е гей, но имай едно наум. Искрено ти пожелавам да няма и частица от това, което разказах при вас и сигурно е така.Кажи му, че ако продължава така ще го помислят за педал, това ще го отрезви...Успех   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 761
[Юксел Кадриев е идентичен случай, но жена му е наясно, имат малко детенце.......................
[/quote]

Юксел е бисексуален.Има невероятна жена, много хубаво и интелигентно момиче,като го знам него и ми е жал за нея.

# 22
  • Мнения: 3 216
Леле ooooh!  и ние си имаме един такьв "приятел".Крьстила сьм го "4-я член на семейството".И много ме е яд на него,защото само подкокоросва моя ту за излизане,ту трева да пушат.Е много ме е яд. #Cussing out Ама им хванах цаката-а трьгнат да излизат и аз с тях и с детенце.А пии сега и пуши трева де Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, да не наплашим момичето, ама и аз това си помислих - сигурна ли си, че съпругът ти е абсолютно хетеро и с тоя другия ходят само на плаж Rolling Eyes
Преди време и аз така се бях шашнала с един рецепционист - такива смс-и пускаше на мъжа ми, че си помислих, че имат нещо hahahaЕ, слава Богу, момчето просто се оказа по-нежно в изказа/арабин е, те са по-поетични от нашите мъже Wink/, но мъж ми що бъзик изяде hahaha

# 24
  • Мнения: 2 220
Ох, и на мен това ми дойде на акъла... Дано се окаже, че няма подобни наклонности, де. Аз също съм имала такава обсебваща приятелка, по цял ден бяхме заедно на лекции, но след това пак трябваше да сме заедно и дори вечерта да спим или у нас, или у тях. Но разликата е огромна - ние бяхме на 19 и необвързани... Честно казано, аз не мога да приема подобно нещо! Приятели, приятели - хубаво, спортуват заедно - прекрасно, но мъжа ти не е женен за него, а за теб и си има отговорности към теб и детето, които май позабравя... А този приятел несемеен ли е?

П.С. Между другото, тези - "говориш глупости" или мълчание за мен са сигурно доказателство, че човека крие нещо. Ако не е така, какво му пречи да обясни?

# 25
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Или излизай с приятелка , като му оставяш детето и то точно тогава, когато излиза с приятеля newsm48 smile3533, или му дишай във врата. Ти , детето, мъжът ти и приятеля - комплект smile3521

# 26
  • Мнения: 2 336
Не 100, а 200% съм сигурна, че не е гей. Просто този го е обсебл тотално, защото за него е тъждествено на свобода, спорт, без ангажименти в семейството. дори и да отидем с тях не ни се обръща внимание. Едва ли не се конкурираме с детето за вниманието с приятеля. Разбира се печели той, защото ние вече не сме толкова атрактивни и забавни. Знам, че насила хубост не става. Когато обаче не е с него е много по-различно.

# 27
  • Мнения: 7 914
А защо на мъжа ти не му стои в къщи? newsm78


# 28
  • Мнения: 2 336
Или излизай с приятелка , като му оставяш детето и то точно тогава, когато излиза с приятеля newsm48 smile3533, или му дишай във врата. Ти , детето, мъжът ти и приятеля - комплект smile3521
Ами оставя детето вкъщи само- а то е само на 5 само и само да не откаже на приятеля и да иде на фитнес. В такива случаи даже съм зарязвала работата си. Ама ако аз не мога в даден момент да гледам детето-бабите веднага им звъни, а те не отказват. Просто съм в безизходица. Моля се въпросният човек да си направи бебе вече-да види какво е, ама едва ли ще престане #Cussing out

# 29
  • Мнения: 2 336
А защо на мъжа ти не му стои в къщи? newsm78



Не че не му се стои вкъщи-просто му се излиза с този на различните видове спортове. Побъркал се е май.ама нямам търпение да го оставя да го изживее

Общи условия

Активация на акаунт