Остров Тасос, Гърция /Тема 11/

  • 66 354
  • 755
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 788
Здравейте, някой бил ли е с куче на Тасос. Към 20 кг, не е малко, не е и от най-големите. Може ли да препоръча подходящо място, но все пак да се вижда море? За предпочитане нещо като къщички.

# 316
  • Мнения: 251
Astop,

Аз бях в Кинира през май 2019г. Бяхме почти сами в хотела, на първа линия. Селцето е тихо и спокойно, чувахме само шума на вълните и щурчетата. Имаше един магазин, който не беше много добре зареден, и едно-две заведения. Поне толкова видях, не сме ги посещавали. Най-близкия плаж е Парадайс.
Честно казано, аз точно такова място търсех, където да няма навалица и времето да е спряло. На някои може да им се стори скучно, де.
Бяхме отседнали в студио в  Dolphin's House, резервация през букинг.
А в самото село няма ли плаж? Казвате на първа линия сте били. Морето там без плажна ивица ли е?

# 317
  • Мнения: 686
Има, но с камъчета и е плитко доста навътре.

# 318
  • Мнения: 121
Здравейте, престои ни пътуване до Крит в края на юни. Острова е изключително голям. Имаме 7 нощувки, може ли да ни дадете съвет къде да отседнем. Със сигурност желаем да посетим плажовете, които са най-известни и популярни. Благодаря!

# 319
  • Мнения: 471
Темата е за Тасос,  не за Крит

# 320
  • Мнения: 647
Повдигам темата с молба да препоръчате  добър хотел на о. Тасос на база ол инклузив. До сега не сме ходили, но изглежда хубаво място за почивка.

Ilio Mare

# 321
  • Мнения: 350
Повдигам темата с молба да препоръчате  добър хотел на о. Тасос на база ол инклузив. До сега не сме ходили, но изглежда хубаво място за почивка.

Ilio Mare

За първа година ще ходим и точно там запазихме, дано е хубав!

# 322
  • Мнения: 45
Здравейте, някой бил ли е с куче на Тасос. Към 20 кг, не е малко, не е и от най-големите. Може ли да препоръча подходящо място, но все пак да се вижда море? За предпочитане нещо като къщички.

https://www.go-thassos.gr/visiting-thassos/hotels/blue-dreams-beach-bungalow
https://villaglaykos.com/

Не съм бил гост. Разглеждах ги за моя почивка с куче.

С кучето съм бил гост тук https://semiramis-suites.com/. По-принцип пише, че не приемат кучета, но в личен разговор ги уверих, че няма да има проблем и те се съгласиха. Имат две-три настанявания с вход отвън на хотела и ние бяхме в едно от тях и може би никой не разбра, че сме с куче от останалите гости.

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 21:24 от noideass

# 323
  • Мнения: 647
Повдигам темата с молба да препоръчате  добър хотел на о. Тасос на база ол инклузив. До сега не сме ходили, но изглежда хубаво място за почивка.

Ilio Mare

За първа година ще ходим и точно там запазихме, дано е хубав!

Ние миналата година бяхме цяла седмица там. Бяха ни ъпгрейднали стаята на такава с гледка към морето.
Условията са отлични - храната е всукна и адски разнообразна. Всяка вечер имаше задлжително и някакви морски дарове, десертите бяха да ти се завие свят.
Басейна също е много добър. Има опция и на плажа, и на басейна да си вземеш чистиплажни кърпи от там и да ги върнеш обратно на тръгване.
Има тенис корт, също.
Аз лично се надявах и на СПА - сауна,парна баня, но няма.
Всичко друго е наистина отлично там.

Сега малко снимки:
Басейна:


Плажа:


Ресторанта:


Гледката от стаята ни:


А тези коита бяха голяма атракция:

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 21:59 от andonovaa

# 324
  • Мнения: 350
Повдигам темата с молба да препоръчате  добър хотел на о. Тасос на база ол инклузив. До сега не сме ходили, но изглежда хубаво място за почивка.

Ilio Mare

За първа година ще ходим и точно там запазихме, дано е хубав!

Ние миналата година бяхме цяла седмица там. Бяха ни ъпгрейднали стаята на такава с гледка към морето.
Условията са отлични - храната е всукна и адски разнообразна. Всяка вечер имаше задлжително и някакви морски дарове, десертите бяха да ти се завие свят.
Басейна също е много добър. Има опция и на плажа, и на басейна да си вземеш чистиплажни кърпи от там и да ги върнеш обратно на тръгване.
Има тенис корт, също.
Аз лично се надявах и на СПА - сауна,парна баня, но няма.
Всичко друго е наистина отлично там.

Сега малко снимки:
Басейна:


Плажа:


Ресторанта:


Гледката от стаята ни:


А тези коита бяха голяма атракция:

Благодаря за подробния коментар Simple Smile

# 325
  • Мнения: 790
Здравейте! След две седмици планирам да заведа родителите ми за няколко дни в Керамоти. Иска ми се да направим една полудневна разходка до Тасос без кола. Какво може да правим няколко часа без посещение на плаж? Устройва ме и просто да се лутаме из уличките и да хапнем, ама все пак да питам.

# 326
  • Мнения: 407
Здравейте! След две седмици планирам да заведа родителите ми за няколко дни в Керамоти. Иска ми се да направим една полудневна разходка до Тасос без кола. Какво може да правим няколко часа без посещение на плаж? Устройва ме и просто да се лутаме из уличките и да хапнем, ама все пак да питам.

Има музей в главния град, в който акостират фериботите. Намира се накрая на крайбрежната улица, като се тръгне от пристанището на изток (наляво). Не е мега голям, но има интересни неща, става за убиване на час-два. Отделно някъде над града съм виждала снимки на амфитеатър, на хълм над града, но не съм ходила и не знам как се стига. Улицата на втора линия, успоредна с крайбрежната е пълна с магазини за всякакви сувенири и кафенета.

# 327
  • Мнения: 41
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубави места за настаняване, от които сте останали доволни? Simple Smile Плануваме почивка в края на юли. Дали ситуацията с осите ще е ужасна по това време? Ако някой има пресни впечатления, ще съм благодарна да сподели.

# 328
  • Мнения: 1 804
Привет, пътуваме в събота - не сме резервирали ферибот обаче? Дали от Керамоти ще има свободни места по всяко време?

# 329
  • Мнения: 747
Ние никога не сме резервирали. За пръв път чувам такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт