WIZZ AIR - 35

  • 47 330
  • 983
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 453
Добро утро, купувам билети от сайта и отбелязах членство в Дискаунт клуб- появи ми се Wizz Go. Въпросът ми е, това гоо автоматично ли се добавя или да се връщам назад в резервацията? Нещо съм го пропуснала досега в коментарите.

# 451
  • Мнения: 2 465
Нямам спомени да се е добавяло автоматично, но може да е нещо ново.  Аз бих се върнала назад, за да го изчистя.

# 452
  • Мнения: 194
Да споделя наблюдение при разпределянето на местата.... преди да се чекирам,погледнах какви места мога да купя, и имаше свободни само на задните редове... при чекиране ми даде места на случаен принцип -2 на седми и 1 на десети ред.... което ме навява на мисълта,че няма никакво значение кога се чекира човек или греша?

# 453
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Аз за себе си установих, че моментът на чекиране е без значение (следила съм как стоят нещата при чек-ин секунди след отваряне), по-скоро е важно кога си купуваш билетите. "Най-разхвърлени" три места сме получавали при билети, купени дни преди полета. Но логиката само системата я знае!

# 454
  • Мнения: 453
Някой може ли да каже, при закупуване на билети за повече души в една регистрация, възможно ли е да се заяви чекиран багаж само за част от тях, както и да се ползва Дискаунта само за двамата?

# 455
  • Мнения: 3 360
Чекирания багаж се добавя за всеки пътник отделно, така че на първия въпрос може. За втория въпрос трябва да направите две отделни резервации една за пътуващите с дискаунт и една за тези без.

# 456
  • Мнения: 3 876
Mоже ли да ми кажете неимпулсния телефон, на който да се свържа с wizz air

# 457
  • Мнения: 3 360
Не импулсен телефон 024928367

# 458
  • Мнения: 194
Днес пристигнахме с детето в бг и подадохме документи за нов паспорт.Съответно навръщане ще пътува с нов паспорт. По принцип при чекиране за обратния полет,автоматично дава данните подадени от първия полет и въпроса ми е дали мога да променя номера на паспорта на детето ри чекирането или трябва да се обаждам на Уиз за да го променят?Благодаря

# 459
  • Мнения: 375
Днес пристигнахме с детето в бг и подадохме документи за нов паспорт.Съответно навръщане ще пътува с нов паспорт. По принцип при чекиране за обратния полет,автоматично дава данните подадени от първия полет и въпроса ми е дали мога да променя номера на паспорта на детето ри чекирането или трябва да се обаждам на Уиз за да го променят?Благодаря
Трябва да може да се променят.Вие сигурно сте ги запаметили,затова излизат автоматично.

# 460
  • Мнения: 1 366
Не мисля, че ще е проблем и да не ги промените. В профила ми бяха запаметени личните карти на мен и мъжа ми. Когато извадихме паспорти за децата и започнахме да пътуваме с тях, поне 2 пътувания (двупосочни) автоматично се чекирахме с личните си карти, а на паспорт контрола давахме паспортите си. По-лесно ни е да носим направо 5 паспорта, отколкото 3 паспорта и 2 лични карти. Усетихме се на някое поредно пътуване и промених запаметените данни в профила си. Но така или иначе, минимум две двупосочни пътувания се чекирахме с личните си карти, а пътувахме с паспортите, и не са ни праивли проблем.
Единственият проблем, свързан с документи, който съм имала досега беше на летището в Париж, когато на връщане не ме пуснаха, зашото на личната си карта съм Mariya, а на бордната - Maria. Бягах от гише на гише докато го оправят.

# 461
  • Мнения: 194
Благодаря ви!💐

# 462
  • Мнения: 4

При последното кацане, пилотът българин...се приземи ужасно. То и полета такъв беше де, все едно возеше чувал с картофи.
За първи път ми се случва.
Миналата година имах такъв случай до РИМс УИЗ ЕР,  Недялко Недялков беше пилота който направо ни изтърси като чувал картофи при кацане Simple Smile

Нали се сещате, че има неща като скорост на вятъра, който може да достигне до ужасно високи възли, да бъде страничен, да бъде напречен и т.н. и това ужасно много влияе на кацането?

Същото зависи и за турбуленцията по време на полета, това не е трактор или БМВ, че да може да избира без проблем къде да кара, понякога въздуха не е годен за безупречно летене и колкото и да се маневрира нагоре-надолу по коридора, няма как да се намери спокоен въздух. На пилотите ни най-малко им е приятно да друса, защото и при тях се усеща, а по време на един полет те обичат да си почиват Simple Smile

# 463
  • Мнения: 567
Някой с впечатления за цени на полет от Ница-Отопени или Ница-София за началото на Юли, в момента еднопосочния билет върви средно 80-100 евро .

# 464
  • Мнения: 202
Здравейте, извинявам се за може би тъпия въпрос, но за пръв път летя само с кабинен багаж и не мога да разбера инструкциите за опаковане на течности в сайта на wizzair. Пише "всички опаковки с течности трябва лесно да могат да бъдат поставени в прозрачен найлонов плик с обем 1 л". Тоест хипотетично или аз трябва да съм ги опаковала предварително в плика? Може да е обсъждано, но полетът ми е утре и се надявам някой бързо да ми отговори Simple Smile

Също, при положение, че сме се чекирали и нямаме друг багаж, трябва ли да минаваме през гишето за чекиране и ако не, кой би премерил багажите ни, за да разбере дали влизат в параметрите? Питам, защото съпругът ми винаги си ползва една раница, която леко надвишава сантиметрите с 4-5 отгоре, но нищо особено...
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт