Седми клас 2019/2020 - тема 1

  • 30 821
  • 802
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 586
Бети, как е детето? Как върви оздравителният процес?

Мони, да не би да е същата журналистка, на която ти даде интервю преди?

# 286
  • Мнения: 4 967
Добре е, благодаря! Едното горно зъбче направихме. След десетина дни почваме и второто. А долната челюст трябва да е зараснала. След морето сме на контролен. След това ще почнем да ги подреждаме отново зъбките...
Репортерка от БНР каза, че ще направят репортаж.

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 09:07 от Betty L.

# 287
  • София
  • Мнения: 4 035

В учители бг много постове изчезнаха, а двама-трима признаха, че да, прави сме, друго били разбрали. Та имаше смисъл от толкова дообяснения.


Те може да са изчезнали, ама аз тая попара съм я сърбала и тоя филм съм го гледала, така че имам принт скрин на всички простотии, които изписаха, за всеки случай, че никой не знае как могат да се извъртят нещата.

Момичета, ще насоча вниманието на репортери от БНР към проблема. При интерес ще ги насоча към вече изявилите тук готовност за коментари.
Бети, на разположение съм, само да е в извънработно време, че не съм сигурна кога биха ме прекъснали, ако съм на работа.

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Те може да са изчезнали, ама аз тая попара съм я сърбала и тоя филм съм го гледала, така че имам принт скрин на всички простотии, които изписаха, за всеки случай, че никой не знае как могат да се извъртят нещата.

Чудесно, че си се сетила!

Поздравления момичета и огромна благодарност за всичко, което правите!
Ганис, благодарности и на теб!

# 289
  • Мнения: 5 425
Два въпроса дами:
- да предположим, че приемат предложението ви за втори изпити. Някой мислил ли е, какъв ще е ефектът върху класиранията и какво ще прави, ако класираното му на косъм чадо биде изместено след втората сесия и след третото класиране?
- дали учителите са Врагът?

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не трябва да се прави класиране, докато не се проверят работите от двете дати на НВО.
Тогава никакво разместване няма да има.
Учителите никой не ги закачаше, токато те самите не подскочиха с квалификации и обиди в групата си във ФБ.

# 291
  • Мнения: 21 455
Мисля, че за пореден път пишеш без да си чел.

# 292
  • Мнения: 6 925
Два въпроса дами:
- да предположим, че приемат предложението ви за втори изпити. Някой мислил ли е, какъв ще е ефектът върху класиранията и какво ще прави, ако класираното му на косъм чадо биде изместено след втората сесия и след третото класиране?
- дали учителите са Врагът?
Ежко, на първо място, очевидно и ти не си чел предложението! Второ, колко деца мислиш, че ще се явят на втората дата? Ми ако от тях има по-добре подготвени от дъщеря ми, защо да не я изместят, заслужили са си го! И трето, защо реши, че учителите са враг? А, да, защото пак не си чел!

# 293
  • Мнения: 5 234
Няма да има класиране, преди да приключат и двата изпита и съответните оценявания. Никой никого няма да измести.

# 294
  • Мнения: 7 384
Два въпроса дами:
- да предположим, че приемат предложението ви за втори изпити. Някой мислил ли е, какъв ще е ефектът върху класиранията и какво ще прави, ако класираното му на косъм чадо биде изместено след втората сесия и след третото класиране?
- дали учителите са Врагът?
                 Първия въпрос го прескачам,защото явно не си разбрал за какво става  дума.
                 На втория отговарям - НЕ ,учителите не са врагът,но някои от тях са по-опасни дори от него.Коментарите до сега говорят,че съм напълно права.Много от учителите просто не са за тази професия.Имала съм случаи ,в които съм  се сблъсквала  с некомпетентност и непрофесионализъм.Има и прекрасни учители и този факт никой не може да отрече.Та аз винаги стискам палци при смяна на класа децата ни да попадат на вторите! Не ме интересува елитността на у-щето .

# 295
  • София
  • Мнения: 2 437
Мария писмото е подписано от председателя на ЗАЗД - Елеонора Лилова.
Бисерка, точно така - същата е журналистката от Дарик.

# 296
  • Мнения: 5 425
И едно наблюдение отстрани: ако искате да ви подкрепят, не трябва да правите автоматично враг от всеки, които не ви е чел предложенията или не ги е разбрал. Освен това, не би било лошо, ако превантивно мислите за ефектите на това, което предлагате, върху чуждите интереси. Или поне внимателно да слушате, когато някой засяга темата.
Иначе ще ви разделят и владеят. В това МОН са доказани майстори. С учителите вече сте скарани (не се заблуждавайте - изключенията потвърждават правилото).

# 297
  • софия
  • Мнения: 25 452
Със сигурност се стараем да се съобразим с мнения, които показват, че изказващият се е чел това, което коментира, а не е просто споделя поредното си невероятно и неповторимо наблюдение за Вселената.

# 298
  • Мнения: 7 154
Интервюто е по повод анулираната работа на изпита на ученик от СМГ, но се засяга и въпросът относно втората дата на нво и защо идеята е неосъществима към момента:
https://offnews.bg/interviu/obediniavame-proletnata-i-velikdensk … 08503.html?page=1

# 299
  • София
  • Мнения: 8 932
И едно наблюдение отстрани: ако искате да ви подкрепят, не трябва да правите автоматично враг от всеки, които не ви е чел предложенията или не ги е разбрал. Освен това, не би било лошо, ако превантивно мислите за ефектите на това, което предлагате, върху чуждите интереси. Или поне внимателно да слушате, когато някой засяга темата.
Иначе ще ви разделят и владеят. В това МОН са доказани майстори. С учителите вече сте скарани (не се заблуждавайте - изключенията потвърждават правилото).
Глупости. С никакви учители не сме скарани, поне с нормално мислещите такива. И изключенията са именно тези, които не са прочели/разбрали предложенията.

Общи условия

Активация на акаунт