Любители на Котки - Тема 136

  • 22 503
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 471
Мокра храна ми отказва- слагам и хвърлям. Още сме на джънкове- и суха и мокра. Подминава и сухата. Взех уискас -яде ,та се къса 😔. В понеделник ще му търся по нашите ЗОО магазини читава храна и суха ,и мокра, че не ми се чакат поръчки от сайтове. Дано има нещо нормално и да го яде.
В клиниката ни има само роял канин и още две дето не съм ги чувала никога, та не взех.

# 676
  • София
  • Мнения: 580
Ч.Р.Д., Джаста праста! Да си здрава, щастлива и обичана! 🎉🎉🎉

# 677
  • София
  • Мнения: 3 483
Джанта праста, честит празник и от нашата банда! Kissing Heart
Да си жива и здрава- ти и всички двукраки и четирикраки около теб!

У дома има майстор, всичко е на вили и могили на обекта... това не им хареса на любимците. И присъствието на непознат ги попритесни... та хапнаха (нищо не пречи на апетита им Joy), обиколиха, разгледаха и се покриха.
Ще се появят към 19:00 за вечерята Joy

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Джаста, честит рожден ден! Все така да си позитивна, здраве и щастие ти желая. А Майчето е такъв бонбон, че...😍😍
Довечера ще отида да видя как са бебетата на село и да видим какво ще ги правим душичките. Мин година така прибрахме за малко Суси и Сиси и съответно не ги пуснахме. Но сега не можем да се грижим за тях и Беки и за още две мънички и ще е проблем. Има толкова бездомни...🙄
Иначе с прайда вкъщи всичко е спокойно😊 Скоро си мислех как казвате, че вашите събарят чаши и всякакви неща, пък нашите макар че са дивачки, не са. И се прибирам вчера от работа и една керамична ваза на съставните си части😁 Да са живи и здрави, другото не е важно🤗

# 679
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Му'а свинско филе Късметка, на някои човешки храни се присламчва и си иска, и си хапва. Вие давате ли от вашето? И критерий ли е това, че.щом котката го яде, значи става? Все ще ви питам това последното Simple Smile

# 680
  • Мнения: 1 471
Марсел НЕ проявява никакъв интерес към нашата храна. Само и единствено към дробчета пилешки и обелки от кренвирши 🙄🤣 давах му варено пиле, почна да си играе с него и да му бие лапи 😃 снощи цацата само я подуши и ѝ обърна г...ръб.

# 681
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
Спешно ми трябва помощ от вас - някоя от вас превозвала ли е котка с чанта в самолет.
От луфтханза казаха трансп. Чанта да е мека. М8же ли да кажете от къде купихте мека чанта и ако може снимки
Трябва ли е да е сертифицирана, нещо специално 🙄

# 682
  • Мнения: 15 327
Мая харесва кренвирши Кен, някои видове филета и полудява за лидълска пражка шунка. Като цяло си яде нейната храна, макар, че е първа кипра около масата щом седнем. Сакън да не отърве нещо. Но и давам едно две малки залчета само да опита и мирясва, важното е да опита. Оня ден налиташе на круша, която гризках, но като я подуши, беше все едно лимон и дадох да души, само докато доближи носле до нея и се изнесе с 200. Та крушата не е нейното нещо. Grinning

# 683
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Здравейте,
Спешно ми трябва помощ от вас ...

М8же ли да кажете от къде купихте мека чанта и ако може снимки
Трябва ли е да е сертифицирана, нещо специално 🙄
Ето чантата на Късметка,.от Джъмбо е:



Сертифициране на чанта не очаквам да е нужно.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 17:10 от Мира Иванова

# 684
  • Варна
  • Мнения: 25 252
М8же ли да кажете от къде купихте мека чанта и ако може снимки
От всеки зоомагазин. Ето това е мека чанта:
https://karasto-pets.com/transportna-chanta-barba-za-kuche-ili-kotka
Пише даже, че е подходяща за самолет Grinning

# 685
  • Мнения: 2 836
Ей, чудесни сте. Благодаря. Летяли ли сте с тези чанти, не би трябвало да има проблем нали?

# 686
  • София
  • Мнения: 4 714
Джаста Праста, ЧРД! Жива, здрава и много щастлива!  newsm51
            newsm59

Не съм летяла с чанта, но в друга авиокомпания имаха изискване до 8 кг да е животното. newsm78 Та си викам, още малко остана...

# 687
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Транспортна чанта със сертификат? Има ли такова нещо?

# 688
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
Благодаря, че ме успокоихте за лапата на Марин наистина като полежа малко се пооправи но има час за рентген в понеделник защото  събота и неделя няма доктор който да разбира от такъв преглед, освен това доктора каза до тогава утре да отида да купя обезболяващо - и сега съм в шок защо не ми предложиха такова за Мърки ами се наложи да питам по форуми
За чантата имам една такава от Т-маркет Simple Smile
Скрит текст:


Най-вече благодаря на Ади че нали са на една възраст та еднакви дертове имаме Simple Smile
Относно яденето аз свърших почти паучовете от Стефанов и късно поръчах други не са дошли та реших да им направя с пасатора пастет от дробчета и само Добрин яде а Марин не иска изобщо сега се чудя с какво да ги храня а от Уискас ги хваща разстройство изглежда му слагат нещо разхлабително

# 689
  • Мнения: 3 983
Моята принцеса не харесва никакви паучове,яде само пастетчета и то определени вкусове,на режим е от 3 месечна както ме бяхте посъветвали тук когато я взехме,сутрин гранулки,вечер пастетче че и час има ако го изпуснеш идва да те търси с мяукане...
Честит рожден ден на Джаста,жива и здрава и много обичана 😊

Общи условия

Активация на акаунт