Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 32

  • 33 404
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 604
Аз бих гледал сериал за Нимерия или за  Корлис Веларион, но е много важно как ще се направи и кои ще са изпълнителите.
Аз бих гледала добър сериал по Колелото на времето, Лорд Каутон Smiley, но не вярвам, че ще се случи.

# 661
  • Мнения: 18 299
сериал  по Колелото в момента подготвят, но не мисля, че ще е добър.

# 662
  • Мнения: 1 604
Няма да е добър, сигурна съм.
Героите нямат нищо общо с оригиналните си образи. Историята ще се развива в "съвременна Америка" един вид. това е достатъчно.

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 23:08 от Elmindra

# 663
  • Мнения: 1 460
Още илюстрации на Denis Maznev. Между другото е българин. https://www.instagram.com/denismaznev.art/
Oathkeeper

Arya (на по-късен етап ще включи Нимерия)

Визерис, Денерис, Регар

За косата на Денерис казва, че знае, че трябва да е по-къса, но все пак...

# 664
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Прекрасна Аря!

# 665
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Ау много са готини!

# 666
  • Мнения: 18 299
Супер са картинките. За Аря имам по-друга представа ( в случая така си представям повече Оша или пък Аша), но Клетвопазител и Таргите са много готини. Сега да вземе да нарисува и Давос...

# 667
  • Мнения: 1 460
Аря в Браавос, когато се обучава в храма на Безликите + Нимерия, която върлува по това време в Речните земи. Художникът казва, че се е постарал да я изобразил в дрехи, в които би се чувствала свободна за тренировките си, а Игла все пак е по-скоро малък меч, отколкото шпага като в сериала.
Човекът вече работи по друг герой от поредицата.


Има коментари каква е тая Аря, дето прилича толкова много на Джон. Laughing

# 668
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Има коментари каква е тая Аря, дето прилича толкова много на Джон. Laughing
Скрит текст:
A какъв е проблемът, че си приличат. Не е ли така и в книгите?

# 669
  • Мнения: 18 299
А пък според мен не си приличат.

# 670
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Mязат си, ама те си и мязат в книгите.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Да, дотолкова, че Аря мислела че и тя е копеле, доколкото си спомням.

# 672
  • Мнения: 18 299
Аз съм имал предвид, че според мен не си приличат тук (и не виждам какъв е проблема) иначе в книгите е ясно, че си приличат.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Е, според мен си приличат. Като брат и сестра, не можем да очакваме да са като еднояйчни близнаци. То и Церсито и Джайм не си приличат.

# 674
  • Мнения: 18 299
Церсей каквато я направиха във филма, според мен няма нищо общо с книгите, но това е друга тема. Виж - Тирион си прилича
Иначе да, брат и брат или брат и сестра не е задължително да са като грахови зърна, дори при близнаци (има и двуяйчни близнаци)

Общи условия

Активация на акаунт