Бременна съм, а той е с друга

  • 15 271
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Това не е мъж за мен, на ваше място бих си събрала багажа  и да ме няма. И да се раздели с тази ще е моментно, ще залитне по друга и пак ще минаваш през този ужас. Не си го причинявай.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 992
Стоенето в неговия град е груба грешка, но трябва време да се осъзнае. Давате силно грешни сигнали, че сте готова на всичко, за да сте заедно. А това не предизвиква уважение, напротив. Попаднали сте на свръх идиот, спестете си унижението.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 735
Минах по същият път като теб. Резултата тази година прави 12 години. Единственото за което съжалявам, че не му събрах партакешите преди да родя и да се освободя от присъствието му. Щях да си спестя много нерви, обиди от новата му голяма любов в живота и унижение на което подложиха мен и детето ми. Към момента цитирам какво е положението според него " Аз си плащам издръжката ама то не го чувствам като мое". Спести си негативите и се махни докато е време.

# 18
  • Мнения: 2 475
На каква възраст е господина?

P.S. Лошата карма ще го застигне, ще видиш. Що за човек е този...

# 19
  • Мнения: 166
Кофти ситуация, съжалявам. Лично аз, бих дала шанс, и бих проявила разбиране.  10 години сте имали едно ежедневние, което сега се променя на 180 градуса и вече центъра няма да е той. Дай му малко време, дори и нищо да не стане, поне ще знаеш че си направила всичко възможно. Моя съвет да преминеш рязко в режим игнор. Наслаждавай се на бременността си, почивай си, не се ядосвай и се опитай въобще да не мислиш за това Simple Smile Успях, дано всичко се нареди, и лека бременност

# 20
  • София
  • Мнения: 17 775
10 години сте имали едно ежедневние, което сега се променя на 180 градуса и вече центъра няма да е той.
Разбира се, че няма да е той. (И преди не е трябвало да бъде той) И това е нормално. Мъж, който не може да го приеме, е егоист. Което напълно си съвпада с факта, че е хукнал след някаква, докато жена му е бременна. Егоистите не могат да бъдат родители. Горкото дете. А и жена. Вместо да е спокойна и да се грижи за нея, я травмира и стресира.

# 21
  • Мнения: 46 520
Кофти ситуация, съжалявам. Лично аз, бих дала шанс, и бих проявила разбиране.  10 години сте имали едно ежедневние, което сега се променя на 180 градуса и вече центъра няма да е той...
Шанс се дава, когато другата страна иска такъв. Какъв шанс да му дава, при положение, че той ѝ каза да не се връща?
Нейният живот се променя пъти повече. Защото освен всички друго тя върши и тежката работа по износване и раждане. Така че ако някой има нужда от разбиране, това е тя.
Човекът ясно е показал какви са му приоритетие, имайте малко достойнство, когато някой каже - край.

# 22
  • Мнения: 5 248
Авторке, да не би да слушаш родителите му и за това да продължаваш да чакаш той да се върне?

# 23
  • Мнения: 488
Гледай си бремеността и се грижи за себе си . Насила хубост не става ,са казали хората ,само стрес и нерви . Мисли за детето си и е време да си представиш живота без тоз хубостник. Ако пък му дойде акъла след някой и друг месец ,тогава ще му мислиш искаш ли го пак обратно,но това няма да стане докато му ревеш и му се молиш . Събери малкото си останало достойнство и кой от къде е .

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Отивай при родителите си и започвай да си организираш нещата около раждането на детето. Не стой в неговия град. Колкото и да те подкрепят неговите родители, той им е дете. Рано или късно, като видят, че е упорит с тая новата, ще застанат зад гърба му.

# 25
  • Мнения: 10 818
Егати малоумното безгръбначно е този..  Авторке, събирай си багажа и повече не го поглеждай този. Даже не заслужава да вижда детето си. Това е такова долно предателство, че не знам как още стоиш и го чакаш. Разбирам да сте 10 години и изведнъж да е залитнал по малката пачавра, но да си бременна с неговото дете и да ти каже в 6тия месец да не се връщаш... грозно, подло, обидно, непростимо!

# 26
  • Мнения: 166
Не мога да си представя как си с някой 10 години, споделяте живота си заедно, но при първото му залитане, вадиш голямата ножица и режеш в дъно!! Всеки, абсолютно всеки греши, всеки може да се подхлъзне и да се обърка. Ако човека отсреща се осъзнае, това ще бъде просто препятствие, и може би ще заздрави връзката. Авторке, след време ще ти се иска да можеш да кажеш на детето ти, че си опитала абсолютно всичко да си запазиш семейството, а не, с тати бяхме заедно 10 години, той направи грешка и след 10 мин бяхме разделени.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 992
Това не е залитане, а изритване на прага на най-тежките месеци от бременността. И то изритване по най-долния и мишкарски начин.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 481
Каква класика! Като забременееш и моментално другите скумрии му стават по-интересни. Кураж и го оставете този ИДИОТ.

# 29
  • Мнения: X
Другите скумрии???

Общи условия

Активация на акаунт