Бременна съм, а той е с друга

  • 15 313
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
А, правилно решение ли е да се натресе на родителите си и да им натресе да отглеждат и бебе ?
Тя написа ,че те я подкрепят да остане при мъжа си . Както и неговите родители я подкрепят да си седи , където й е мястото.
Тя самата каза, че напоследък не се е държала добре с него, крещяла му е и с това смята ,че е допринесла за аферата му .

# 256
  • Мнения: 6 622
А на мъжа ѝ къде му е мястото?

# 257
  • Мнения: X
Не съм прочела да я подкрепят да седи при тоя тиквеник, така че не си прави свободни съчинения. Естествено, че ще отиде при хората, които я обичат, няма да седи там, където я правят на луда.

Не мога да повярвам, че все още има млади хора, които смятат, че трявба да седиш и да си налягаш парцалите, а мъжът ти да си вее коня, щото видиш ли.. Сега остава да кажеш и "какво ще кажат хората" и ще те призная!

# 258
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Не съм прочела да я подкрепят да седи при тоя тиквеник, така че не си прави свободни съчинения. Естествено, че ще отиде при хората, които я обичат, няма да седи там, където я правят на луда.

Не мога да повярвам, че все още има млади хора, които смятат, че трявба да седиш и да си налягаш парцалите, а мъжът ти да си вее коня, щото видиш ли.. Сега остава да кажеш и "какво ще кажат хората" и ще те призная!


Това ,че не си прочела ти,не значи ,че не го е написала, върни се и ще го намериш.
Освен това и да го напусне, той пак ще си вее коня , а тя ще трябва да си наляга парцалите,
и 18 години, поне ! , да отглежда сама дете .
Кой е печелившият ?

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 11:17 от RichiRich

# 259
  • Мнения: 6 622
А на мъжа ѝ къде му е мястото?
Не ми отговори.
И защо пък да го отглежда сама, мъжете да не би да се свършили?

# 260
  • Варна
  • Мнения: 36 722
Демек да седи с тоя мухльо, докато той хойка, само за да не е той печелившият?! Голяма логика.

# 261
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
И правилно решение ли е да натресе на родителите си да отглеждат 2-3 години нея и детето й и да ги поддържат материално цял живот ( ами ако не могат ?) , когато вече са отгледали своите си деца и имат право на свой живот преди да остареят ?

# 262
  • Варна
  • Мнения: 36 722
А ти защо непрекъснато брътвиш за това правилно решение? В някои ситуации правилно решение няма, има само решение, с което избираш по-малкото зло.

Пък и не виждам какъв смисъл има да се пеним тука, тя авторката отдавна избяга.

# 263
  • Мнения: 1 925
Е ако трябва да избирам межу това да си пропилея живота и годините с мухльо, който не ме уважава и хойка и това да поживея временно при родителите ми (и никой не е казал, че трябва да ме издържат), много ясно, че ще предпочета второто. Най- малкото, че са ми родители и знам, че съм някъде, където ме обичат.

# 264
  • Мнения: X
Да, правилно решение е. Защото истинските родители не искат да си гледат живота, докато дъщеря им е лъгана и унижавана!

# 265
  • Варна
  • Мнения: 36 722
От гледна точка на майка на дъщеря ще кажа, че в такава ситуация няма да разсъждавам егоистично, че сега ми е дошло времето да си гледам собствения живот, а ще искам да й помогна. Че аз това дете не съм го раждала и гледала за да може един нерез да се подиграва с него и да го тъпче щото не може да си държи оная работа в гащите!

# 266
  • Мнения: 24 467
Изключения има от всяко правило , но правилото е това -
детето да расте в биологичното си семейство

Дори понятието семейство е различно. То може да се състои от родител и дете.
И в случая говорим за наличие на по-сериозни проблеми между родителите.
Нито има правила за проблемни отношения общи, нито е нормално да се дирят обобщаващи ситуации.
Точно защото отношенията са специфични относно конкретните проблеми, с които се характеризират.

А, правилно решение ли е да се натресе на родителите си и да им натресе да отглеждат и бебе ?
Тя написа ,че те я подкрепят да остане при мъжа си . Както и неговите родители я подкрепят да си седи , където й е мястото.
Тя самата каза, че напоследък не се е държала добре с него, крещяла му е и с това смята ,че е допринесла за аферата му .
Не може изобщо да се говори и за "правилно решение", с оглед това, че не са ясни отношенията между жената и нейните родители, тяхното виждане по този въпрос, възможностите им и куп други важни неизвестни.
Правилно и неправилно има в математиката.
В житейските ситуации има просто различни решения, които водят до различни последици, най-често с неголяма степен вероятност за предвиждане на настъпването им.

# 267
  • Мнения: 18 619
Скрит текст:
Изключения има от всяко правило , но правилото е това -
детето да расте в биологичното си семейство

Дори понятието семейство е различно. То може да се състои от родител и дете.
Скрит текст:
И в случая говорим за наличие на по-сериозни проблеми между родителите.
Нито има правила за проблемни отношения общи, нито е нормално да се дирят обобщаващи ситуации.
Точно защото отношенията са специфични относно конкретните проблеми, с които се характеризират.

А, правилно решение ли е да се натресе на родителите си и да им натресе да отглеждат и бебе ?
Тя написа ,че те я подкрепят да остане при мъжа си . Както и неговите родители я подкрепят да си седи , където й е мястото.
Тя самата каза, че напоследък не се е държала добре с него, крещяла му е и с това смята ,че е допринесла за аферата му .
Не може изобщо да се говори и за "правилно решение", с оглед това, че не са ясни отношенията между жената и нейните родители, тяхното виждане по този въпрос, възможностите им и куп други важни неизвестни.
Правилно и неправилно има в математиката.
В житейските ситуации има просто различни решения, които водят до различни последици, най-често с неголяма степен вероятност за предвиждане на настъпването им.



Ех, Джуди, каква тема изпусна... Как се пенеха да обясняват, че родител и дете не са семейство, не са и близки роднини, а нещо като леля и племеник...

# 268
  • Мнения: 1 925
Е не е ли мухльо такъв, който изневерява на жена си, докато е бременна Grinning То даже мухльо е меко казано.

# 269
  • Мнения: X
Родителите подкрепят момичето, никъде не е казано, че я натискат да седи при този псевдо мъж.

Общи условия

Активация на акаунт