Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 авг. 2019, 10:29 ч.

Египет /Тема 9/

• 12 457
  • 274
  •   2
Отговори
# 270
Някой да ми даде цялостни съвети за Шарм, преди да тръгна? За града, за екскурзии, за шопинг, ще съм много благодарна. Simple Smile
Доколкото мога да бъда полезен. Непременно някоя вечер посетете центъра Сохо. Освен това, екскурзии със шнорхелинг до остров Тиран, резервата Рас Мохамед. Ако това занимание Ви харесва, направете ги и двете. Има възможности с обикновени корабчета за около 25 долара или с яхти за 40-50 долара. В сайта, който Ви изпратих подробно са описани. Предлагат се и други екскурзии, но ние на тях не сме ходили. Ако хотелът Ви е добър 2-3 допълнителни екскурзии са ви напълно достатъчни.

# 271
  • Варна
Египет не ми излиза от главата Simple Smile. Искам да помоля съфорумките, амо попаднете на изгодна оферта за декември да споделите във форума, ако не ви затруднява. Не държа да е за Нова Година, понеже цените, естествено са по - високи. С деца сме, та да възможно най - близко, най-топло и така Simple Smile. Някъде прочетох, че декември им бил дъждовният период, в други сайтове пък пише, че декември бил най-добре за плажуване..Кое е най - вярното?

# 272
Египет не ми излиза от главата Simple Smile. Искам да помоля съфорумките, амо попаднете на изгодна оферта за декември да споделите във форума, ако не ви затруднява. Не държа да е за Нова Година, понеже цените, естествено са по - високи. С деца сме, та да възможно най - близко, най-топло и така Simple Smile. Някъде прочетох, че декември им бил дъждовният период, в други сайтове пък пише, че декември бил най-добре за плажуване..Кое е най - вярното?

Здравейте, Тез Тур са пуснали много хубави програми за декември, има различни хотели но аз се спрях на ALBATROS AQUA PARK SHARM EL SHEIKH 5 * , а и щом сте с деца много ще ви хареса. Ако не - разгледайте и другите хотели, които се предлагат.
Аз заминавам утре за този хотел и ще дам отзив като се върна как е всичко. Simple Smile

https://pochivki.teztour.bg/hotel_search.php?hotel_id=330358& … 0&birthday2=0

# 273
Само не избирайте АБАКС за Египет. Днес се прибрахме и мога да кажа съвсем категорично, че с по-лоша организация не съм се сблъсквала. Да не говорим колко пари изкараха на гърба на всички на цената на заблудите, в които ни вкараха. Бяхме по програмата 1+6 Кайро и Хергада. Утре ще пиша с подробности.

# 274
Здравейте!Току-що се регистрирах в групата,за да дам своето мнение за Египет.И така на 20.10 .2019 г.решихме с мъжа ми и син на 15 да се запише на почивка в Египет.От варна нямаше места затова летяхме от София на 26.10-02.11-това беше нашия престой .Нашата оферта беше 6нощувки в Хургада в хотел Хавай цезар палас и аквапарк и 1нощувка в Кайро в хотел Меркюри с една екскурзия влизаща в цената -това е екскурзията до музея и пирамидите -за 750 лв. На човек и програмата се казваше -Перлите на Египет.Хотелът е на 15 км.от летището.Още като сте на летището ,до последната врата преди да го напуснете си вземете интернет карта от Orange и я сложете на мястото на вашата сим карта.Така вече сте до автобуса за трансфер до хотела-пригответе 1 долар бакшиш за шофьора иначе няма да ви сложи багажа в автобуса.Пристигнахме в хотела едно момче взе багажа и щом видя номера на стаята го занесе и той чака за 1 долар.Регистрацията става бързо.Като общи части хотела е луксозен имам предвид фасада,лоби бар ,ресторанти и басейни ,градинки аквапарк,Но Стаята беше мизерна ,захабена и миришеше.Имаше вода за2човека поискахме от камериера още една и му дадохме 1долар.При смяна на чаршафите новите бяха чисти ,но скъсани.Храната е много разнообразна ,но тяхна кухня и каквото има първия ден така отива до края.ЕвропейскАта хра на е спагети,печено пиле или патица ,картофи и ориз😹Всички знаят руски ,английски и немски.температурата беше 32 градуса ,ние пътувахме с Абакс .Екскурзоводите бяха Валерия ,Стоян,Валя и Теодор .Ходихме на всички допълнителни екскурзии.Ако някой има въпроси моля да пише.Ще кажа само че разбрахме ,че най-хубавите хотели ако пътуваш с Абакс са тези от веригата Jazz ,а ако си стез тур са от веригата-Albatros.

Общи условия

Активация на акаунт