Карти Таро тема 19

  • 17 267
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 210
А наистина ли за раздяла си говорихте? Да не си се обнадеждила нещо?

# 376
  • Мнения: 7 739
Не, но и на двамата ни е скучно сами, ние всъщност се чувстваме добре заедно, но не точно в любовна връзка
Ти къде видя обнадеждаване, заради тарото питам, не за нас

# 377
  • Мнения: 10 210
Заради цялата комбинация, някак енергизирана, особено спрямо предходните, които помня от теб. Но е без основание, внимавай. Или пък защо да внимаваш, изживей си го. Както казваш, добре ви е заедно, колкото - толкова.

# 378
  • Мнения: 4 770
a.nik , благодаря много за бързия отговор.
Последен въпрос и няма да нахалствам повече...
След тази среща ще има ли някакво развитие в нашите отношения или ще останат приятелски?
Кулата
Силата
Кралица Пентакли

Тези карти показват, че явно ти е трудно да приемеш сегашната ситуация.  Защо ти се иска да контролираш отношенията с този човек и ти сама да решаваш какво и как ще се стане между вас?  Явно е имало конфликт, защо искаш да " насилваш" нещата? Също така, вероятно доста пъти вече си питала картите за него, затова започват да ти излизат Големи Аркани и то доста сериозни като послание. В много случаи, когато искаме да " замажем" или " замаскираме"  желанието да контролираме и дирижираме някакви отношения, отсрещния човек усеща и разбира това. Та, съвета на картите е да имаш търпение.

# 379
  • Мнения: 1
Здравейте, бих желала да попитам и икрено се надявам да получа отговор на важен за мен въпрос.С бащата на детето ми сме разделени от 10 месеца, той не позволява контакт на детето ми с мен, доста рядко се чувам тайно с него предимно за проблеми, за които търси моята помощ.Снощи ми звънна да му помогна като направя връзка с училището му , където има да взима поправителни изпит, естествено баща му не знае за това.Това са неща /взимането на изпити/ , които не зависят от мен, въпросът ми е - ще успее ли детето без да разбере баща му да се яви и да си вземе изпитите, за да продължи в следващ клас.Благодаря предварително за отделено внимание.Хубав ден!

# 380
  • Мнения: 14
Здравей "a.nik", явно не направих както трябва нещо....моля да ме извиниш за което ..... може ли да задам въпроса по този начин...?"Ще  има ли победа за мен/или ще намеря ли спокойствие за мен?" Предвид ситуацията в която съм момента.....Извинявай ако въпроса ми не е зададен отново както трябва....

# 381
  • Мнения: 1 544
Здравейте, бих желала да попитам и икрено се надявам да получа отговор на важен за мен въпрос.С бащата на детето ми сме разделени от 10 месеца, той не позволява контакт на детето ми с мен, доста рядко се чувам тайно с него предимно за проблеми, за които търси моята помощ.Снощи ми звънна да му помогна като направя връзка с училището му , където има да взима поправителни изпит, естествено баща му не знае за това.Това са неща /взимането на изпити/ , които не зависят от мен, въпросът ми е - ще успее ли детето без да разбере баща му да се яви и да си вземе изпитите, за да продължи в следващ клас.Благодаря предварително за отделено внимание.Хубав ден!


Здравей ! Въпросите ти са повече от един. Необходимо е да са по-конкретни Simple Smile Разбий въпросите и ги задай максимално точно,иначе момичетата няма как да ти отговорят, според мен.

Не знам дали приемаш съвет,но помисли как ще се отрази на бъдещите ви отношения,ако бащата разбере...Едва ли ще ти прости ,че си скрила от него . Разбирам,че искаш да си готина с детето ,но това не е дреболия . Особено неприятен ми се струва варианта детето да не си вземе изпитите ,а ти си знаела за проблема и си го скрила .Катастрофа при всички положения...Много деликатна работа,защото бащата може да използва ситуацията срещу теб и детето никога повече да не ти се довери . Трябва да постъпиш много разумно .

За съжаление,все още не си позволявам да тегля комбинации .

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 11:51 от menarini

# 382
  • Мнения: 144
a.nik , благодаря много за бързия отговор.
Последен въпрос и няма да нахалствам повече...
След тази среща ще има ли някакво развитие в нашите отношения или ще останат приятелски?
Кулата
Силата
Кралица Пентакли

Тези карти показват, че явно ти е трудно да приемеш сегашната ситуация.  Защо ти се иска да контролираш отношенията с този човек и ти сама да решаваш какво и как ще се стане между вас?  Явно е имало конфликт, защо искаш да " насилваш" нещата? Също така, вероятно доста пъти вече си питала картите за него, затова започват да ти излизат Големи Аркани и то доста сериозни като послание. В много случаи, когато искаме да " замажем" или " замаскираме"  желанието да контролираме и дирижираме някакви отношения, отсрещния човек усеща и разбира това. Та, съвета на картите е да имаш търпение.
Да, предположих че направих конфликт без да го осъзнавам. И в това беше корена на въпроса ми. Защото, макар аз да имам емоции към този човек ту ги показвам в някви ситуации, а после ме е страх да не мина границата и от лични веднага се скривам в служебни отношения и го търся само по работа. От два дни забелязвам, че това започва да го изнервя и отношението му към мен се променя. Много време мина, а мен все ме е страх да мина границата и изобщо не знам какво да правя и как да се държа.
Може ли съвет какво да предприема от тук нататък?
Благодаря много.

# 383
  • Мнения: 59
Аз може би ще спра да публикувам само ако ме застреляте Simple Smile

Изтеглих си карти по следните въпроси и моля за вашия коментар.

1. Мъжът ми продължава ли финансовата си подкрепа към Н.? Нямат любовни отношения.

Ас пентакли / Умереността  / 6 жезли

Не само ,че да,ами и сякаш го приема като свое призвание .Може би е станал по-умерен (или прикрит) ,но според мен отговорът е категорично да.

2.Ще се разделим ли със съпругът ми ?

Паж пентакли / 2 пентакли  / Страшният съд (подкрепена от 5 чаши като допълнителна карта )

Леле...Връзката ни се крепи на взаимопомощ ( по паж пентакли ) ? ,има колебание ,мисля че е от моя страна .В крайна сметка  ще дойде време за вземане на решения и резултатът не е в полза на връзката ни .Изглежда ми,че няма и да е много близо във времето.

Отново ще спомена Мона и забраната да се задава същия въпрос в рамките на поне 6 месеца .

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 12:59 от bian_9023

# 384
  • Мнения: 4 770
Здравей "a.nik", явно не направих както трябва нещо....моля да ме извиниш за което ..... може ли да задам въпроса по този начин...?"Ще  има ли победа за мен/или ще намеря ли спокойствие за мен?" Предвид ситуацията в която съм момента.....Извинявай ако въпроса ми не е зададен отново както трябва....

Обесеният Крал чаши Спаведливостта -  Сериозни карти. Това, което ти се случва в момента, има връзка с твои действия в миналото. Има нещо, което е останало скрито или нерешено преди изневярата, нещо за което ти си даваш сметка и го знаеш. Това сега ти се случва, защото е " предизвикано" Като го гледам този Крал чаши + Справедливостта , направо ми прилича на край на отношенията ви. Има нещо скрито и измамно в комбинацията, каквото и да скриваш тук във форума, пред себе си няма как да го скриеш. Ще има развръзка, няма дълго да стоиш в това състояние. Ти търсиш възмездие, ти не страдаш от любов и мъка, нещо такова показват картите ти.

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 13:48 от a.nik

# 385
  • Мнения: 14
Благодаря ти за отделеното време a.nik.! Този край на отношения за мен и за съпруга ми ли е?Надявам се да е за мое добро това което ще се случи.......

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 14:22 от krusta2019

# 386
  • BG
  • Мнения: 2 217
a.nik., дали може да задам отново въпрос: до кога ще има застой в живота ми (правя много неща, но реално не виждам никакъв съществен резултат от това)?

# 387
  • Мнения: 4 770
a.nik., дали може да задам отново въпрос: до кога ще има застой в живота ми (правя много неща, но реално не виждам никакъв съществен резултат от това)?

Рицар пентакли Кралица пентакли Глупакът - хубави са ти картите, каквото и да си започнала, си още в началото и развитието тепърва ще настъпи. Предстоят ти изненади. Мисля, че нещата ще се отпушат, ще тръгнат. Каквото и увлечение да имаш в момента, внимавай не се предоверявай.

# 388
  • BG
  • Мнения: 2 217
a.nik., дали може да задам отново въпрос: до кога ще има застой в живота ми (правя много неща, но реално не виждам никакъв съществен резултат от това)?

Рицар пентакли Кралица пентакли Глупакът - хубави са ти картите, каквото и да си започнала, си още в началото и развитието тепърва ще настъпи. Предстоят ти изненади. Мисля, че нещата ще се отпушат, ще тръгнат. Каквото и увлечение да имаш в момента, внимавай не се предоверявай.

Благодаря ти, a.nik! Flowers Cherry Blossom Ще дам обезателно обратна връзка (ще внимавам, благодаря за предупреждението)!

# 389
  • Мнения: 260
Скрит текст:
Здравей "a.nik", явно не направих както трябва нещо....моля да ме извиниш за което ..... може ли да задам въпроса по този начин...?"Ще  има ли победа за мен/или ще намеря ли спокойствие за мен?" Предвид ситуацията в която съм момента.....Извинявай ако въпроса ми не е зададен отново както трябва....

Скрит текст:
Обесеният Крал чаши Спаведливостта -  Сериозни карти. Това, което ти се случва в момента, има връзка с твои действия в миналото. Има нещо, което е останало скрито или нерешено преди изневярата, нещо за което ти си даваш сметка и го знаеш. Това сега ти се случва, защото е " предизвикано" Като го гледам този Крал чаши + Справедливостта , направо ми прилича на край на отношенията ви. Има нещо скрито и измамно в комбинацията, каквото и да скриваш тук във форума, пред себе си няма как да го скриеш. Ще има развръзка, няма дълго да стоиш в това състояние. Ти търсиш възмездие, ти не страдаш от любов и мъка, нещо такова показват картите ти.
[/quote]



Благодаря ти за отделеното време a.nik.! Този край на отношения за мен и за съпруга ми ли е?Надявам се да е за мое добро това което ще се случи.......

За да бъде за добро, за да се обърнат нещата, ще трябва собственоръчно да излезеш от ролята на жертва, с която си се нагърбила в момента. Както аник е отбелязала, търсиш повече отмъщение, отколкото спокойния си дух. Картата на Справедливостта на последна позиция показва, първо, че това състояние ще продължи дълго и второ, води след себе си и други проблеми, най-вероятно от финансово естество. Отделно е много вероятно мъжа да се опита с омайни думи да ти каже, че ти всъщност си се объркала и изневяра не е имало.

Общи условия

Активация на акаунт