Карти Таро тема 19

  • 17 277
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 755
sparki7
Аз се опитах да отговоря на въпроса дали ще намериш гривната, но нещо ме човърка и нали  ползвам картите за други въпроси, свързани изцяло с нас самите, та мисля, че теб в момента не ти е най- важното нещо гривната, теб в момента те вълнува мъж и отношенията с него, които са започнали с добра заигравка, имало е шанс да се получи нещо повече, той определено ти е харесал, но ... нещо се е объркало, спряло е, и ти сега се чудиш и мислиш, дали заради друг/ трети човек, дали заради нещо друго. И нищо чудно тази гривна да е от него.

Умереност, 3 чаши, Асо пентакли - Силки

2 пентакли 2 меча Крал пентакли - моята

a.nik направо ме изуми. Има мъж, но Гривната не е от него. Има съвпадение на имената - името на мъжа и на кръщелника са еднакви.
Гривната е от кръщене на дете, осветена във водата на кръщаването му в манастира.
Зарадва ме с това, че ще си намеря гривната.
Благодаря много Heart Flowers Hibiscus

# 526
  • Мнения: 4 770
Скрит текст:
sparki7
Аз се опитах да отговоря на въпроса дали ще намериш гривната, но нещо ме човърка и нали  ползвам картите за други въпроси, свързани изцяло с нас самите, та мисля, че теб в момента не ти е най- важното нещо гривната, теб в момента те вълнува мъж и отношенията с него, които са започнали с добра заигравка, имало е шанс да се получи нещо повече, той определено ти е харесал, но ... нещо се е объркало, спряло е, и ти сега се чудиш и мислиш, дали заради друг/ трети човек, дали заради нещо друго. И нищо чудно тази гривна да е от него.

Умереност, 3 чаши, Асо пентакли - Силки

2 пентакли 2 меча Крал пентакли - моята

a.nik направо ме изуми. Има мъж, но Гривната не е от него. Има съвпадение на имената - името на мъжа и на кръщелника са еднакви.
Гривната е от кръщене на дете, осветена във водата на кръщаването му в манастира.
Зарадва ме с това, че ще си намеря гривната.
Благодаря много Heart Flowers Hibiscus

За намирането на изгубената гривна, все пак имай едно наум, че за първи път правя предположение и съвсем не съм убедена, че правилно съм прогнозирала.

# 527
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 326
Здравейте и се извинявам ,че  нахлувам в темата така ,но се престрашавам да задам един въпрос,който  ме тормози от 5г и до момента нещата не са се подобрили,а стават още по-зле,опитвам се всячески да се боря и да намеря изход,но съм сама и ми е адски трудно ...да не кажа невъзможно дори.

Въпросът е-Ще се измъкна ли някога от финансовото блато в което съм затънала?

Много моля някоя от дамите гледаща на Таро да ми хрърли едни карти ,да се види какво е положението ,че ще се побъркам.
Казвам се Теодора и съм родена на 23.04.1983г

Предварително ви благодаря! Flowers Hibiscus

# 528
  • Мнения: 4 770
Здравейте и се извинявам ,че  нахлувам в темата така ,но се престрашавам да задам един въпрос,който  ме тормози от 5г и до момента нещата не са се подобрили,а стават още по-зле,опитвам се всячески да се боря и да намеря изход,но съм сама и ми е адски трудно ...да не кажа невъзможно дори.

Въпросът е-Ще се измъкна ли някога от финансовото блато в което съм затънала?

Много моля някоя от дамите гледаща на Таро да ми хрърли едни карти ,да се види какво е положението ,че ще се побъркам.
Казвам се Теодора и съм родена на 23.04.1983г

Предварително ви благодаря! Flowers Hibiscus

За да можем тук да ти помогнем, трябва да ти е ясен въпроса. Работиш ли в момента? Откъде очакваш да дойдат или да се увеличат доходите ти? Всъщност тази дума " измъкна" какво имаш предвид?
 Зададох въпрос - В каква ситуация се намира в момента Теодора?

Смъртта 8 жезли Асо меча - Трудната ситуация, но не точно финансова, а житейска, в която се намираш остава лека полека в миналото, не знам кого толкова жалиш, но е крайно време да погледнеш напред. Имаш реалния шанс да излезеш от това затруднено положение, емоционално, не отхвърляй подкрепата на хората около теб / тук не става въпрос за финансова подкрепа, а за приятелска/ не се знае от къде ще изскочи нещо ,което да те зарадва.
Може би подаваш документи за работа в момента и ходиш на събеседване, има шанс да ти предложат нещо.

# 529
  • Мнения: 59
Скрит текст:
Момичета, моля ви някой да ми изтегли карти дали скоро ще влезе мъж в живота ми или дали ще започна връзка?  Ако не..какво да направя, за да се случи това и трябва ли да правя нещо аз или просто да чакам и да обръщам внимание на тези, които са наоколо...
Защото някак все не се получава, дори да се харесваме все не се стига да връзка или просто не е взаимно и не става...

Аз ти изтеглих,ма другите да помагат с тълкуването Simple Smile

1.Ще се появи ли сериозен мъж в живота ти ?

Кралица мечове  / Справедливостта /Висшата жрица

 Нещо неизяснено от миналото сякаш е застинало в теб,като неразрешен въпрос,в който изпитваш гняв. Някаква интровертност има у теб,вглеждаш се навътре.Пасивност - Права ли съм ?
Сякаш не виждам движение в тези карти. Малко ме затруднява Кралица мечове в началото - прекалено властна жена .

2.Какво да направиш,за да се появи сериозен мъж в живота ти ?

2 жезли / 6 жезли / 2 пентакли + 4 меча

По двойка жезли ми се струва,че имаш колебания,дилема ,претегляш .Необходим е преход в друго състояние . Можеш да  реализираш желанието си ,възможно ли е да търсиш твърде бързо установеност на отношенията след флирт ? Спокойствие и мир ти трябват,според мен,имаш нужда сякаш да премислиш нещата.

Според мен ,трябва леко да се дистанцираш от проблема . Да преосмислиш и да се успокоиш ,но със спокойствие . Малко повече вяра,че това,за което така бленуваш,ще ти се случи  в най-неочаквания момент.

Дано други да ме коригират,ако греша Simple Smile


Пак връщам този пост ,защото много се притеснявам да не подведа някой в тълкуването си . Сега ми дойде проблясък и моля да ме поправите,ако греша - в първата комбинация по Висшата жрица на трета позиция ми се струва,че засега нещата трябва да останат такива,каквито са...В смисъл,че е така за добро.

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 16:07 от AnMary

# 530
  • Мнения: 10 210
Момичета, да дам обратна връзка по въпросът, който разглеждахме тук:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1133773.405

Разговорът се състоя. Конструктивен, умерен, с вложени усилия да не се губи фокуса на нещата, с предложение за сътрудничество. Предвид обстоятелствата, това е максимумът. Доволна съм.

# 531
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 326
Скрит текст:
точно финансово е блатото,за съжаление ,изплащам сама голям кредит лв без знанието на родителите ми,а и не мога да им споделя ,понеже ще последват инфаркти или инсулти,те и без това са на хапчета след раздялата с бащата ..Работа имам много добре платена,но лошото,е че ми изтичат парите по вноски и почти нищо не ми остава и ,ако не са нашите шанса да се оправя е нулев.обикалям банки,но нищо по-изгодно от това ,което е в момента не може да ми се предложи като облекчение,иначе имам още 5г от този ад.Незнам и аз какво имам предвид под "измъкване" то е ясно,че няма такова,но адски много ми тежи всичко.. 

# 532
  • Мнения: 59
teddynm,какво точно искаш да попиташ картите ? Виждаме,че в следващите 5 години ще е трудно и няма измъкване от това. На така зададения ти въпрос,картите няма как да ти отговорят . Възможност за допълнителни доходи/работа обмисляш ли ? Помисли в тази посока и задай ясен и конкретен въпрос,това мога да кажа лично аз засега.

# 533
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 326
Освен по този по друг начин идея си нямам как да го задам:  Ще се справя ли успешно с тази ситуация по изплащането,ще доведа ли нещата до край ?

# 534
  • Мнения: 2 122
Освен по този по друг начин идея си нямам как да го задам:  Ще се справя ли успешно с тази ситуация по изплащането,ще доведа ли нещата до край ?
Крал пентакли, 5 жезли, 8 жезли
Да, това положение ще се точи дълго и няма какво особено да направиш. Изобщо не трябва да контролираш ситуацията рязко. Методите ти трябва да бъдат меки. Например, да повишиш професионалната си квалификация до най-високата възможна за теб степен, за да си осигуриш в бъдеще и по-високи доходи.
Ще се справиш, две мнения по въпроса няма, но това няма да стане бързо, бъди подготвена.


Момичета, да дам обратна връзка по въпросът, който разглеждахме тук:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1133773.405

Разговорът се състоя. Конструктивен, умерен, с вложени усилия да не се губи фокуса на нещата, с предложение за сътрудничество. Предвид обстоятелствата, това е максимумът. Доволна съм.
Благодаря за обратната връзка, Соул! И аз съм доволна! Simple Smile

# 535
  • Мнения: 4 770
Освен по този по друг начин идея си нямам как да го задам:  Ще се справя ли успешно с тази ситуация по изплащането,ще доведа ли нещата до край ?

Интересно се получи, в двете комбинации моята и на Силки присъства 8 жезли:

Смъртта 8 жезли Асо меча  - моята
Крал пентакли, 5 жезли, 8 жезли - на Силки

Ако се съсредоточим върху тази карта, първо е боя жезли , бърза карта, това означава, че доста бързо ще " прегориш" " изгориш" , но въпросът ти е за голям кредит, който изисква време да се погаси, значи не става въпрос за това. Друга особеност на картата е най- общо казано комуникация, да но пък ти не искаш да търсиш помощ и не обсъждаш проблема с най- близките, отново не пасва на твоя въпрос. Аз си държа на моята теория, че те тормози друг проблем, вероятно раздяла с някого и това ти носи доста напрежение, а не кредита. Също така, доста хора ти влияят, но отново няма връзка с погасяването на кредита, а те напряга и то доста.

# 536
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Освен по този по друг начин идея си нямам как да го задам:  Ще се справя ли успешно с тази ситуация по изплащането,ще доведа ли нещата до край ?

Интересно се получи, в двете комбинации моята и на Силки присъства 8 жезли:

Смъртта 8 жезли Асо меча  - моята
Крал пентакли, 5 жезли, 8 жезли - на Силки

Ако се съсредоточим върху тази карта, първо е боя жезли , бърза карта, това означава, че доста бързо ще " прегориш" " изгориш" , но въпросът ти е за голям кредит, който изисква време да се погаси, значи не става въпрос за това. Друга особеност на картата е най- общо казано комуникация, да но пък ти не искаш да търсиш помощ и не обсъждаш проблема с най- близките, отново не пасва на твоя въпрос. Аз си държа на моята теория, че те тормози друг проблем, вероятно раздяла с някого и това ти носи доста напрежение, а не кредита. Също така, доста хора ти влияят, но отново няма връзка с погасяването на кредита, а те напряга и то доста.

Хайде и от мен карти
Обърната 5 Мечове Паж Мечове 8 Жезли

Тази 8 Жезли е все тук...
Така, ужасно много си се озлобила, не приемаш, че си губеща, подтискаш ужасен яд и гняв, не си много наясно със ситуацията, проблема, има неща, които не са ти известни, липсва ти информация... Мисля, че чуваш и грозни клюки, приказки, които допълнително те изнервят и ясосват...
8 Жезли мисля показва една бърза смяна на настроенията и нестабилността на ситуацията, бързи промени... и мисля, показват че има ужасно форсиране на нещата, бързане, нерърпеливост... Всичко е някакъв ужасен хаос...
Всъщност мисля, че за теб е по важно да си отмъстиш за това, което ти е причинено... Искаш отмъщение, това измества проблема ти Как и дали ще се справиш с изплащането, ти не си фокусирана в това. 8 Жезли мислите ти препускат, няма здрава логика, няма пентакъл... Ако не се съсреодочиш на проблема си с изплащането, ще се провалиш, ако продължаваш така, няма да се справиш...

# 537
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 326
Благодаря ви много мили дами за съдействието,ще взема всичко под внимание и като цяло поука !

# 538
  • Мнения: 2 122
Silki,  ще ми изтеглиш ли и ти карти, моля  те Simple Smile

Дали ще имаш връзка до 3 месеца?
10 пентакли, 8 жезли, Рицар меч
Не. Въпреки, че имаш голямо желание да се случи, дори мислиш в перспектива за семейство, засега нещата са в застой и в зададения период също ще бъде така, макар че това доста те изнервя, дори разгневява.

Какво да направиш, за да прилечеш мъж, с който да създадете връзка?
Рицар пентакли, 9 пентакли, 9 чаши
Картите съветват да действаш полека, дори да се държиш леко на дистанция. Ако подхождаш по-агресивно, е време да промениш поведението си пред другия пол.
Съветват те да играеш честно и да поставяш другия наравно със себе си. Казват ти, че собственото удоволствие не е най-важното нещо и не е по-важно от другия.
Всъщност ти си си толкова самодостатъчна, че не оставяш място за друг в живота си.

# 539
  • Мнения: 59
Silki, .
" Казват ти, че собственото удоволствие не е най-важното нещо и не е по-важно от другия.
Всъщност ти си си толкова самодостатъчна, че не оставяш място за друг в живота си."
Това по 9 чаши ли тълкуваш ? Извинявай,мъглява ми е тази карта и трудно улавям смисъла й на трета позиция.
Падна ми се скоро в комбинация с първа карта Кралица пентакли за отношения между двама.Но не намирам къде съм я записала и втората позиция ми се губи.

Общи условия

Активация на акаунт