Карти Таро тема 19

  • 17 196
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 210
Мисля, че трябва да помислиш още малко какъв точно въпрос имаш, кое е нещото, което искаш да знаеш, за да се почувстваш по-добре в тази връзка. Това е най-важната част от работата с Таро.

Зададох общ въпрос как ще се развива връзката ти. При разбъркването се обърнаха Императрицата и 6 пентакли.

Асо меч - Колелото на съдбата - Страшният съд, дъно 8 пентакли

Определено става въпрос за нарушен баланс на даване и получване и ти е станало тягостно, да. Не ти се струва. Този проблем отново ще излезе на дневен ред да бъде обсъждан и този път с обвързващи последствия, не като празни приказки.

Пак те съветвам да си формулираш ти въпрос, за да ти е истински полезно Таро. Това се отнася и за връзката ти - когато дойде ред да говорите, бъди ясна и конкретна какво искаш, нека не е общо оплакване от ситуацията. 

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 20:03 от soul81

# 61
  • Мнения: 3 674
Има ли моят любовен интерес Н. чувства към мен и ако да какви са те?
Този въпрос с  този Н го задаваш  буквално през 5 дена и в двете теми. Не се ли умори ?!   Thinking  Не вярваш ли на момичетата, когато са ти отговорили вече  няколко пъти и в двете теми ?! Дай почивка поне 3 седмици де...макар че , в твоя случай, едва ли ще има някаква промяна. Картите няма да отговарят на ЕДИН и СЪЩИ въпрос през 5 дена.   Нека да си имаме уважението...  

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 22:32 от Roza17

# 62
  • Мнения: 10 210
Те и да отговарят, ще отговарят едно и също. Не иска този Н обвързване с теб и това е, не се преструва. И му е много добре там, където е. Повярвай му. Понеже знам, че влюбените хора могат да са много твърдоглави, ето го и доказателството:

2 меча - 8 меча - 7 чаши, дъно Крал пенаткли

В чиста самозаблуда си и нищо не можеш да направиш за тези...отношения. То отношения няма. Съжалявам.

Върнах се да погледна какви карти са ти изтеглени преди няколко дни - пак Крал пентакли, 7 чаши... Ами като не бива, не бива. Макар че сега пак няма да повярваш. С тези 7 чаши...

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 20:27 от soul81

# 63
  • Мнения: 768
Мисля, че трябва да помислиш още малко какъв точно въпрос имаш, кое е нещото, което искаш да знаеш, за да се почувстваш по-добре в тази връзка. Това е най-важната част от работата с Таро.  

Благодаря ти за отговора.
Въпросът, до който успях да достигна, е: Той има ли желание (намерение) да промени ситуацията? Когато говорим, съм много конкретна, така че той със сигурност знае какво точно не ми харесва и какво очаквам. Но не съм сигурна дали дълбоко в себе си не иска нещата да си останат такива.

# 64
  • Мнения: 3 674
Момичета, моля някой да ми изтегли карти на въпрос ще имам ли нова любовна връзка до края на 2019 г.?  

Благодаря Ви предварително!

Съд/ в моето Таро  ХХ се нарича КАРМА/ ,
Върховна Жрица,
10 жезли
Допълнителни:
 Колесницата, 9 мечове, 9 чаши

Много често питаме нещо за бъдещето, но много често картите показват състояния от минали събития, преди да разкрият бъдещите. В твоя случай е така, Таничка.

  Мисля, че си загърбила връзка, където като че ли си  носила цялата отговорност на раменете си за връзката, тежко ти е било, накрая даже е била повече платоническа  връзката, имало е не съвпад на темпераменти /комбинацията на жрицата с 10 жезли ме навява на това/ . След всичко това, си страдала и си искала да бъдеш известно време сама с совите емоции и страдания. ... но ще се появи човек от далече, мисля, че вашата връзка ще започне виртуално. Този човек  ще преобърне живота ти на 180 градуса.  Ще има много страст, хармония и пълно отдаване в любовта. Много ще ви е хубаво взаимно.  От сърце ти го пожелавам  Heart Eyes


Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 22:13 от Roza17

# 65
  • Мнения: 4 768
Момичета, моля някой да ми изтегли карти на въпрос ще имам ли нова любовна връзка до края на 2019 г.?   

Благодаря Ви предварително!

Кулата 10 чаши Звездата  - надежда, да, но цялата комбинация показва връзка с минали неща. Трабва да се приключат и чак тогава да дойде новото. Но имаш шанс, макар и бавно и ще отнеме доста време със Звездата, да излезеш от сегашното състояние и да ти се случи нещо хубаво.

# 66
  • Мнения: 2 122
Здравейте,
Моля който има желание, да попита картите за бъдещето връзката ми. Накратко, имам дългогодишна връзка. Нямам съмнение в чувствата на човека, нито в моите, но тъй като ми се струва, че аз полагам повече усилия в ежедневието ни, а и извън него, вече се чудя какво да правя. Не искам да го изкарвам ужасен човек, по-скоро е непрактичен, но всичко това вече ми тежи много. Имали сме много разговори по този повод, но резултат никакъв. Не знам точно какъв въпрос да задам. Ако на базата на това, което съм написала, някой зададе въпрос, ще съм много благодарна.
Аз попитах какво е бъдещето на връзката ти с мъжа, за когото задаваш въпроса (хубаво е да има поне инициали, но нищо, и така попитах)
Трудно ще е. Виждам ви като хора, люшкащи се между хубавите моменти, удоволствието и комфорта и моментите, в които сте като притиснати в ъгъла. Връзката ви става доста натоварваща, някой прави какво ли не, нагърбва се със задължения, които дори не са всички негова отговорност, но той смята, че така допринася за общото благо. Преди това може да е имало разговор, да, в който е отстоявал ствоята позиция, дори може да се е стигнало до скандал. Това вероятно си ти. Но  крайна сметка усещането за изнемогване е заради това, че просто не се взема решение, не смеете да направите избор - всеки за себе си и по-специално ти. Стоите в неудовлетворителна ситуация и чакате. Някой от вас трбява да реши кое му е важно и колко му е важно и да действа.
Картите са:
9 чаши, Рицар меч, 10 жезли + Влюбените обърната

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 22:30 от Silky_soft

# 67
  • Мнения: 205
И аз да помоля за карти.
Работата която в момента работя все още ще си я запазя ли за напред ??
ПП . Към края на ноември системата ще ме изхвърля затова питам .

# 68
  • Мнения: 10 210
И аз да помоля за карти.
Работата която в момента работя все още ще си я запазя ли за напред ??
ПП . Към края на ноември системата ще ме изхвърля затова питам .
Обесеният - Светът - 9 пентакли

Мисля, че няма да може да запазиш тази работа, но ще си намериш друга, на която ще си по-добре от сегашната и ще си много доволна.

# 69
  • Мнения: 768
Благодаря ви, момичета Simple Smile

# 70
  • Мнения: 205
И аз да помоля за карти.
Работата която в момента работя все още ще си я запазя ли за напред ??
ПП . Към края на ноември системата ще ме изхвърля затова питам .
Обесеният - Светът - 9 пентакли

Мисля, че няма да може да запазиш тази работа, но ще си намериш друга, на която ще си по-добре от сегашната и ще си много доволна.
Благодаря. Надявах се да я запазя.

# 71
  • Мнения: 5
Здравейте, прекрасни дами! Бих се радвала, ако някоя ми хвърли едни карти и на мен.
Въпросът ми е: Ще има ли промяна в отношенията ми с К.К? Не знам дали мои инициали са необходими
Предварително благодаря🤗 Хубав и слънчев ден

# 72
  • Мнения: 919
Здравейте, прекрасни дами! Бих се радвала, ако някоя ми хвърли едни карти и на мен.
Въпросът ми е: Ще има ли промяна в отношенията ми с К.К? Не знам дали мои инициали са необходими
Предварително благодаря🤗 Хубав и слънчев ден

Здравей!

Крал пентакли, 4 жезли, Кралица чаши

Мисля, че картите по-скоро описват отношенията между вас, а не толкова бъдещето. Той е резервиран, разсъждаващ, претеглящ, прагматичен, трябва да става каквото той каже. Ти си влюбена, сантиментална и много искаш да имате чувствена и романтична връзка. Събират ви хубави срещи, възможно е и да имат нещо общо със семейство на някой от вас.

Не знам защо картите не говорят за развитие на отношения.

# 73
  • Мнения: X
Здравейте !

Влизам да дам ОВ и да БЛАГОДАРЯ на Roza, Silky_soft, a.nik !

В предната тема Ви попитах дали с моята половинка ще успеем да закупим харесвания от нас имот!
Картите определено са познали и тълкуванията Ви са верни Simple Smile Дано се изразявам правилно и не обидя никого.

Успяхме Simple Smile Купихме го ! Днес си взехме ключовете, собственичката, която бе представена за по-алчна, всъщност е е добър човек, просто мъжът й се опитва да дърпа конците и да иска да спечели на нейн гръб.
Имахме трудности ... Но успяхме !
Много искам да попитам дали ще успеем да чуем детски смях на наше дете в този апартамент, но нямам смелост, Silky беше загатнала нещо такова, но не исках да дълбая, че ми е трудно да превъзмогна още загубата ни от пролетта !
Не искам да разпъвам локуми, продължавайте напред и нагоре Simple Smile

# 74
  • Мнения: 37
Здравейте от ов на единия въпрос ,за моя приятелка нещата не се случиха с захванотото , сега можели едни карти на въпроси: А.до максимум месец ще напусне ли сегашната работа ,ще намерили др.която и е по специалността и ще бъде ли подкрепена от приятеля  й ,благодаря

Общи условия

Активация на акаунт