Карти Таро тема 19

  • 17 220
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 706
Много са ,Morella , прекалено много . Слагаме и децата на първо място ,те го отнасят най - здраво , в общия случай.
Последно пиша, да не стане спам, тъй като аз нямам семейство, но съм дете, което е преживяло тежък брак на родители.. е имало моменти, в които съм искала да се разведат цивилизовано. Това "заради децата" трябва да е точно заради тях да не се живее в нездравословна среда..
Защото такива белези могат да ти останат, че целия ти живот после и отношенията с мъжете да са проблемни.
Но родителите се успокояват, че са се справили щом са осигурили покрив, храна и семейство пред обществото.

# 106
  • Мнения: 919
Абсолютно подкрепям Морела. За децата е много по-лошо да живеят в обстановка на родители, които нямат нищо общо помежду си, отколкото родителите да са разделени. И освен това е изключително несправедливо, а и голям товар за които и да са деца да чувстват, че ужасната отровена атмосфера била за тяхно добро.
Не сме морална полиция и темата не е за това, разбира се, но е толкова важно хората да се научат да са начисто със себе си и с околните.

# 107
  • Мнения: 10 210
Морела и Таня, благодаря, спестихте ми доста словоизлияния! 🌼 Просто побеснявам като чуя, че заради децата било. Извинение на страхливци, които са намерили съвсем друга изгода да стоят в един нещастен брак. Без извинение.

# 108
  • Мнения: 1 544
Soul ,то няма и нужда от извинения , защото си напълно права Simple Smile

Първата ми карта  от колодата е Четворка пентакли...

# 109
  • Мнения: 4 769
Soul ,то няма и нужда от извинения , защото си напълно права Simple Smile

Първата ми карта  от колодата е Четворка пентакли...

Четворка пентакли - чудесно! Явно с Таро ще " играеш" на сигурно. Докато не си уверена, може би няма да даваш предположения за камбинации и може и да не теглиш сама. Картите си пожелала вероятно за да получиш опора, стабилност и реална картина. Те, те " канят" да дадеш, да отпуснеш себе си емоционално, да им се довериш! Никак не е случайно, че изчака толкова докато ги " пипнеш" и изтеглиш първата карта, затова те ти отговарят с 4 ка пентакли. Пожелавам ти доверие в твоето  тесте Таро и успех!

# 110
  • Мнения: 94
И аз се запалих с това. Моите карти са питани няколко пъти, но после ги подредих, заключих и оставих да си почиват за известно време. Сега, провокирана от вас ги размесих и изтеглих и аз една карта, питайки Таро как ще ме поздрави - 8 жезли. Доволна съм, няма да ми мълчи. Simple Smile Изтеглих и втора като допълнителна - рицар жезли. Каквото и който и да е той. Но не съм готова, пак ги подреждам и прибирам засега.

# 111
  • Мнения: X
Момичета,
Мога ли да помоля все пак някоя от вас да ми изтегли карти по долния въпрос, поне да изтегли без да ги тълкува.
Благодаря ви!

Момичета,
Моля да ми изтеглите карти. Изтеглих карти които определено описват мен и моето отношение към човека, миналото ни и бъдещето ни - конфликтни отношения, борби за надмощие, решението ми да напусна тия отношения завинаги и копнежът ми за ново начало във всякакъв план.
Със Силки сме си писали по темата доста и сърдечно и благодаря за това, че ми отвори очите и ме накара да мисля. Е, изненадах се. Но дойде и моментът да взема решение за този човек. То, че аз не знам какво да го правя е ясно.
Въпросът ми е: С. има ли дълбоки (не повърхностни) чувства към мен и иска ли да бъде с мен към днешна дата. Има ли стремеж към интимност с мен?
Прекарах известно време през изминалите 10 дни с този човек и осъзнах, че аз не изпитвам нищо друго освен сентимент, но неговите реакции ме притесниха, като думи и намерения и някои действия. С директен разговор няма да получа отговор на въпроса и няма да мога да определя адекватното си отношение и положение.

# 112
  • Мнения: 4 769
Скрит текст:
Момичета,
Мога ли да помоля все пак някоя от вас да ми изтегли карти по долния въпрос, поне да изтегли без да ги тълкува.
Благодаря ви!

Момичета,
Моля да ми изтеглите карти. Изтеглих карти които определено описват мен и моето отношение към човека, миналото ни и бъдещето ни - конфликтни отношения, борби за надмощие, решението ми да напусна тия отношения завинаги и копнежът ми за ново начало във всякакъв план.
Със Силки сме си писали по темата доста и сърдечно и благодаря за това, че ми отвори очите и ме накара да мисля. Е, изненадах се. Но дойде и моментът да взема решение за този човек. То, че аз не знам какво да го правя е ясно.
Въпросът ми е: С. има ли дълбоки (не повърхностни) чувства към мен и иска ли да бъде с мен към днешна дата. Има ли стремеж към интимност с мен?
Прекарах известно време през изминалите 10 дни с този човек и осъзнах, че аз не изпитвам нищо друго освен сентимент, но неговите реакции ме притесниха, като думи и намерения и някои действия. С директен разговор няма да получа отговор на въпроса и няма да мога да определя адекватното си отношение и положение.


Крал жезли 4 ка пентакли 7 меча - не мисля че има " дълбоки" чувства, също така едва ли ще се обяснява или пък  да отстъпва. Не само е инат, а и умее ловко да се изплъзва. Но едно не може да се отрече, харизматична личност, един от най- вълнуващите партньори може да е Крал жезли- огън!

# 113
  • Мнения: X
Скрит текст:
Момичета,
Мога ли да помоля все пак някоя от вас да ми изтегли карти по долния въпрос, поне да изтегли без да ги тълкува.
Благодаря ви!

Момичета,
Моля да ми изтеглите карти. Изтеглих карти които определено описват мен и моето отношение към човека, миналото ни и бъдещето ни - конфликтни отношения, борби за надмощие, решението ми да напусна тия отношения завинаги и копнежът ми за ново начало във всякакъв план.
Със Силки сме си писали по темата доста и сърдечно и благодаря за това, че ми отвори очите и ме накара да мисля. Е, изненадах се. Но дойде и моментът да взема решение за този човек. То, че аз не знам какво да го правя е ясно.
Въпросът ми е: С. има ли дълбоки (не повърхностни) чувства към мен и иска ли да бъде с мен към днешна дата. Има ли стремеж към интимност с мен?
Прекарах известно време през изминалите 10 дни с този човек и осъзнах, че аз не изпитвам нищо друго освен сентимент, но неговите реакции ме притесниха, като думи и намерения и някои действия. С директен разговор няма да получа отговор на въпроса и няма да мога да определя адекватното си отношение и положение.


Крал жезли 4 ка пентакли 7 меча - не мисля че има " дълбоки" чувства, също така едва ли ще се обяснява или пък  да отстъпва. Не само е инат, а и умее ловко да се изплъзва. Но едно не може да се отрече, харизматична личност, един от най- вълнуващите партньори може да е Крал жезли- огън!
Много благодаря a.nik. Ще се пазя повече! Явно наистина няма да се върши тая история докато не се разделим физически.

# 114
  • Мнения: 10 210
Зорница,
7 меча - 5 меча - 7 пентакли
Ужасни карти. Има чувства, да, но не такива, каквито ти си въобразяваш. Просто никак не му харесва да го поставят пред свършен факт, това го гневи и е готов да действа подмолно (7 меча и от а.nik). Кoтката си играе с мишката. За да не се объркаш, мишката си ти. Две 7-ци - отдалечи се преди да си платила прескъпо цената на т.нар. от теб "загриженост".

# 115
  • Мнения: X
Зорница,
7 меча - 5 меча - 7 пентакли
Ужасни карти. Има чувства, да, но не такива, каквито ти си въобразяваш. Просто никак не му харесва да го поставят пред свършен факт, това го гневи и е готов да действа подмолно (7 меча и от а.nik). Кoтката си играе с мишката. За да не се объркаш, мишката си ти. Две 7-ци - отдалечи се преди да си платила прескъпо цената на т.нар. от теб "загриженост".

Ама какво иска тоя човек от мен? И какъв е тоя свършен факт - освен че се отдръпнах? Аз не разбирам...

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 18:30 от Анонимен

# 116
  • Мнения: 10 210
Какво да иска - забавлява се човекът, по негов си начин. Обслужва си Егото. Евтино, но ефективно. Ето, час по час питаш за чувствата му. 🙂

# 117
  • Мнения: 4 706
Зорница,
7 меча - 5 меча - 7 пентакли
Ужасни карти. Има чувства, да, но не такива, каквито ти си въобразяваш. Просто никак не му харесва да го поставят пред свършен факт, това го гневи и е готов да действа подмолно (7 меча и от а.nik). Кoтката си играе с мишката. За да не се объркаш, мишката си ти. Две 7-ци - отдалечи се преди да си платила прескъпо цената на т.нар. от теб "загриженост".

Ама какво иска тоя човек от мен? Аз не разбирам...

Теглих какво иска С. от Зори - 9 жезли 5 чаши 8 чаши

Какво тряябва да направи Зорница, за да я остави С. намира - Императрицата 7 меча 6 меча

Някой може ли да тълкува?

# 118
  • Мнения: X
Момичета,
Питам час по час защото този човек ми е на работата. Аз си обичам работата и няма да напусна!
Той е непредсказуем.
Сега играта е различна. Да, аз питам вас, но на него не му обръщам нужното му внимание и не ме води за носа.
Може би това го дразни.

# 119
  • Мнения: 10 210
Да, дразни го. И следващите карти ти казват същото - отдалечи се от ситуацията с малко повече достойнство и без обяснения. Егото му е наранено, но влюбен в теб не е, бъди спокойна.

А.nik вече обясни, че и 100 човека да теглят карти, все едно ще е като отговор към даден момент от време.

Общи условия

Активация на акаунт