Карти Таро тема 19

  • 17 190
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 767
Момичета, и аз имам въпрос. Създаде се на работа ситуация, която ме засяга пряко. Как ще се развие тя? Чудя се, дали не си чакала точно това от доста време?!
Благодаря!

6 меча, Светът Асо меча  - Силки, според мен ще има нова нформация и разговор. Но, случило се, е наистина нещо важно за теб, което дава съвсем нова гледна точка. " Целия ти свят се е преобърнал"
Нека и другте момичета си дадат мнението.

bian_9023 ето ти един линк за Кралиците, има информация и за обърната Кралица меча, може би ще ти се изяснят нещата като прочетеш. https://78stories.wordpress.com/2014/03/03/kralitsite/

# 241
  • Мнения: X
Момичета, един оф топик въпрос? Как да разбера коя карта символизира мен? По принцип често в мои си гледания ми излиза кралица жезли, но не знам дали символизира мен или друго. Иначе има ли такова нещо като карта, която те определя в Таро или те по скоро се менят според ситуациите и въпросите?
Друго - в описанията на значенията за дворцовите карти е така написано сякаш символизират хора в едно гледане, има ли такова нещо?

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 21:44 от Анонимен

# 242
  • Мнения: 2 122
Момичета, и аз имам въпрос. Създаде се на работа ситуация, която ме засяга пряко. Как ще се развие тя? Чудя се, дали не си чакала точно това от доста време?!
Благодаря!

6 меча, Светът Асо меча  - Силки, според мен ще има нова нформация и разговор. Но, случило се, е наистина нещо важно за теб, което дава съвсем нова гледна точка. " Целия ти свят се е преобърнал"
Нека и другте момичета си дадат мнението.

Благодаря ти, a.nik,! Наистина е важно за мен. Мислиш, че съм чакла това от доста време? Коментарът е написан в моя въпрос и не става много ясно.
И за да участвам във въпроса, ето и моите карти, но не искам аз да ги тълкувам, защото не ги изтеглих в най-спокойното  разположение на духа.
Император, Императрица, 4 пентакли обърната + доп. 7 меч и 2 жезли обърната

# 243
  • Мнения: X
Още един въпрос - може ли да ми препоръчате добър наръчник за Таро, защото четейки от интернет се обърквам и информацията не е систематизирана? Знам, че няма да изчерпи всичко, но ще се радвам да препоръчате такъв.

# 244
  • Мнения: 4 767
Зорница, аз лично чета основно от интернет, но съм чела книгата на Кристин Димитрова и на Илиана Смилянова.                                                       



Силки, извинявам се , че така съм вмъкнала изречението си, добавих го след като написах мнението по картите , но явно при редакцията нещо съм объркала. Исках да кажа, че вътрешно си чувствала отдавна необходимостта нещо да се раздеижи и промени, усещала си интригите и тайните дейсвия. Назрявало е и сега като се е случило е като началото на края.  Твоите карти са съвсем различни от моите. Един тандем , разбутан от интрига и измама. Една ситуация предизвикана от наколко човека, която е трудно да се контролира. Но все пак мисля че ще има изясняване . 

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 11:36 от a.nik

# 245
  • Мнения: 7 736
Кажете къде четете, че аз направо се изумявам от тълкуванията ви, пък винаги уцелвате
Имам книжката за картите на Уейт, чета и 78сторис, но нещо генерално ми бяга. Много буквално приемам картите, не виждам историята и цялата картинка зад тях

Въпросът ми тази вечер за отношенията ни ‘какво се случва с нас?’
Отчаян въпрос с отчаян отговор
За първата и тртата карта теглих допълнителни

# 246
  • Мнения: 4 706
Привет, моля ви да споделите мнение за картите - императрица 6 пентакли 9 пентакли

Имам лек здравословен.. проблем, не е за лекар за сега, та въпросът ми е ще се оправя ли само с използването на едно ''народно'' средство, което ми е помагало и друг път или трябва да се притеснявам, и да се готвя за преглед. (Имам причини да не искам да ходя на лекар, не съм безотговорна към здравето си)

# 247
  • Мнения: 2 122
Кажете къде четете, че аз направо се изумявам от тълкуванията ви, пък винаги уцелвате
Имам книжката за картите на Уейт, чета и 78сторис, но нещо генерално ми бяга. Много буквално приемам картите, не виждам историята и цялата картинка зад тях

Въпросът ми тази вечер за отношенията ни ‘какво се случва с нас?’
Отчаян въпрос с отчаян отговор
За първата и тртата карта теглих допълнителни

Херцен, ти сама си си отговорила. Картите ти показват самота, обида, отчаяние. Имало е разговор за чувства, по-точно единия е говорил, но другия изобщо не е слушал. Имало е желание да се наложи волята, да се накара другия да направи нещо или да реагира по някакъв начин поне, безуспешно. Сълзи, затваряне в себе си, липса на хъс и желание, чувство че си жертва.
Хубавото в тази ситуация е, че ще те накара добре да помислиш въобще върху връзките си.

# 248
  • Мнения: 10 210
Силки, карти по твоя въпрос:
Рицар чаши - Отшелникът - Рицар меч, Влюбените

Доста те е развълнувало случилото се. Кара те сериозно да размишляваш сега накъде, какво ли ще се случва и да търсиш верните отговори вътре в себе си. Изглежда, че има ситуация на избор и някакво противоборство в теб. Ще се стигне до взимане на резки мерки, за да се излезе от ситуацията, може да причиняват и дискомфорт, раздразнение, дори гняв.

Тези карти по смисъл ми приличат на изтеглените от a.nik.

Морела, женски проблеми ли? Може би ще се наложи да ти предпишат някакви таблетки, но не е нещо сериозно. Ще се стабилизираш. (Морела, завършващата карта е под влиянието на Сатурн.... Smiley)

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 15:55 от soul81

# 249
  • Мнения: 4 706
Цитат
женски проблеми ли? Може би ще се наложи да ти предпишат някакви таблетки, но не е нещо сериозно. Ще се стабилизираш. (Морела, картата е под влиянието на Сатурн....

Да. Ужас...как таблетки.. няма ли как да се размина без лекар и без тежки лекарства?

# 250
  • Мнения: 10 210
Скрит текст:
Цитат
женски проблеми ли? Може би ще се наложи да ти предпишат някакви таблетки, но не е нещо сериозно. Ще се стабилизираш. (Морела, картата е под влиянието на Сатурн....

Да. Ужас...как таблетки.. няма ли как да се размина без лекар и без тежки лекарства?
Не е нещо тежко, не се тревожи. Но ще трябва лечение.

# 251
  • Мнения: 253
Здравейте, момичета!
Имам нужда от малко помощ.
В сряда 14.08 бях на фитнес и вчера като отидох отново установих, че безжичните слушалки на малката ги няма ( когато съм сама, ходя с тях на фитнес). 99% съм сигурна, че си тръгнах с тях. От снощи претърсих цялата къща, колата, раницата за фитнеса, но без успех.  Просто са потънали в дън земя.
Знам, че за някой ще е нищо,  но струват почти 350лв и някак не мога да ги прежаля. И малката ми пили на главата, че АЗ съм ги изгубила!

Моля за малко хелп в откриването, за което предварително благодаря! Heart

# 252
  • Мнения: 4 767
Привет, моля ви да споделите мнение за картите - императрица 6 пентакли 9 пентакли

Имам лек здравословен.. проблем, не е за лекар за сега, та въпросът ми е ще се оправя ли само с използването на едно ''народно'' средство, което ми е помагало и друг път или трябва да се притеснявам, и да се готвя за преглед. (Имам причини да не искам да ходя на лекар, не съм безотговорна към здравето си)



Морелла, според мен освен наболелия проблем, имаш проблем и с храненето  и май той е по - сериозен. Сигурно затова не искаш да пиеш лекарства, обърни внимание преди лекарствата на щитовидната жлеза. Но дали да пиеш лекарства или не, мисля, че е право на лекарите да кажат.

 Зорница, дворцовите карти наистина в повечето случаи се свързват с питащия или с човека за когото се пита. Но да си една карта определено, като типаж, няма в Таро. Днес постъпваш като Кралица меча, утре нещо те разгневява и приемаш характеристиките на Рицар меча и т.н

# 253
  • Мнения: 4 706
a.nik, нямам проблем с храненето, но може би така излиза, защото не ям сладко, а тези дни имах нуждаи купих наведнъж кроасани, течен шоколад и вафли, за да набавя малко ендорфин..

Иначе нямам проблем с килограми, щитовидна.. и въобще здравословни. Не искам да пия лекарства по принцип. А когато съм била на лекар (винаги  е било за кожни неща) виждам как нямат идея какво ми е и започват да правят експерименти с лекарствата върху мен, дават едно не помага и дават друго, и най-лошото е че не ми казват, когато понякога това вреди на нещо друго!

# 254
  • Мнения: 2 122
Момичета, и аз имам въпрос. Създаде се на работа ситуация, която ме засяга пряко. Как ще се развие тя?
Благодаря!
6 меча, Светът Асо меча  - Силки, според мен ще има нова нформация и разговор. Но, случило се, е наистина нещо важно за теб, което дава съвсем нова гледна точка. " Целия ти свят се е преобърнал"
Силки, карти по твоя въпрос:
Рицар чаши - Отшелникът - Рицар меч, Влюбените
Доста те е развълнувало случилото се. Кара те сериозно да размишляваш сега накъде, какво ли ще се случва и да търсиш верните отговори вътре в себе си. Изглежда, че има ситуация на избор и някакво противоборство в теб. Ще се стигне до взимане на резки мерки, за да се излезе от ситуацията, може да причиняват и дискомфорт, раздразнение, дори гняв
Тези карти по смисъл ми приличат на изтеглените от a.nik.

И за да участвам във въпроса, ето и моите карти, но не искам аз да ги тълкувам, защото не ги изтеглих в най-спокойното  разположение на духа.
Император, Императрица, 4 пентакли обърната + доп. 7 меч и 2 жезли обърната

Благодаря ви, момичета! И двете сте уловили, че случилото се доста ме е разтърсило. Така беше и още ме държи. С всички въпроси защо и какво би довело след себе си то. Гневна съм и най-вече възмутена от отношението, несъпоставимо с повода за ситуацията. Притеснена съм, защото другата страна е Биг Босът и, ако изговореното не е само помпане на мускули, съм загазила. Зашемети ме неговата безцеремонност, с която се отнесе,  предвид безупречната ми  работа до този момент. Просто умът ми не може да го побере!

Предполагам, че ще има разговор или някакви новини по друг човек. Предполагам също и че съм попаднала на лош негов момент, но ми подейства колкото разтърсващо, толкова и отрезвяващо и ми напомни, че трябва да търся и други варианти за доходи.

Всяка от картите показва съвсем точно случката. Бих искала да надникна малко по-надалеч в бъдещото развитие на нещата. Ако имате желание, погледнете и вие! И още веднъж ви благодаря!


Привет, моля ви да споделите мнение за картите - императрица 6 пентакли 9 пентакли

Имам лек здравословен.. проблем, не е за лекар за сега, та въпросът ми е ще се оправя ли само с използването на едно ''народно'' средство, което ми е помагало и друг път или трябва да се притеснявам, и да се готвя за преглед. (Имам причини да не искам да ходя на лекар, не съм безотговорна към здравето си)

Не смятам, че проблемът е сериозен и мисля, че ще се оправиш с това, което правиш, но не е излишно да те види и лекар, все пак, като не е задължително да пиеш хапчета. Просто за да ти направи преглед и изследвания, ако са нужни. За твое спокойствие.




Общи условия

Активация на акаунт