Карти Таро тема 19

  • 17 169
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 762
Моля, пишещите в темата да се въздържат от въпроси - "Може ли на лични"! Права е Соул, темата е за разискване на картите и въпросите свързани с тях.

# 286
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Здравейте, темата е станала много активна от известно време, но нямам никакво време да се включа а и да чета.
ОВ по въпроса ми , е отказах се от работа.Реших , че не е за мен.
Сега имам нов въпрос и търся помощ с тълкуването. Гледам на себе си и затова ми е по-трудно , защото съм и пристрастна.
Въпросът е:
Ще замина ли за чужбина до края на годината?
Кралица чаши обърната
Осмица пентакли
Деветка мечове

Благодаря предварително!

# 287
  • Мнения: 10 201
Много драматизъм, много нещо.. защо така? Да заминеш, хубаво, но ще трябва доста да преодоляваш себе си в това ти решение. Едва ли до края на годината. 

# 288
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Много драматизъм, много нещо.. защо така? Да заминеш, хубаво, но ще трябва доста да преодоляваш себе си в това ти решение. Едва ли до края на годината.  
Нямам си ни най-малка на представа защо ще е драматично Rolling Eyes , но благодаря за тълкуването.

# 289
  • Мнения: 83
Silky_soft нещото,което той ми каза беше "Още те чакам" ,при което блокирах.Всъщност беше отговор на въпрос,който ме терзае от години ,но не знаех дали е сериозно

# 290
  • Мнения: 4 762
А  когато се падне 9 меча  как се тълкува....

9 меча е най- общо казано карта на психиката. Мечовете като боя, отговарят за ума, мислите, комуникацията от разстояние и т.н. Та, 9 меча показва най- често тревога, състояние на прекалено мислене за нещо, страхове които обаче са в повечето случаи без основание, но ги превъртаме в ума си.

Последна редакция: пн, 19 авг 2019, 08:51 от a.nik

# 291
  • Мнения: 1 671
Привет, моля за съдействие. Карти за моята приятелка и мъжа, който харесва. Ще има ли действия от него? Какви са мисли и намерения?
1.Кралица Жезли
2. Крал Жезли
3. Умереност
На Крал жезли изтеглих 2 пояснителни: Любовниците и 10 чаши.На 10 чаши 1 паснителна Паж Жезли.
На Умереността: защо е нужно търпение теглих 2 пояснителни: 3 меча и Рицар Чаши.
Моля дайте мнение
Крал Ж. И Кралица Ж. Са те двамата, огнени знаци са и нищо не ми стана ясно от първите 3 карти, затова теглих още. Тези 10 чаши и те не дават мн . Отговар и затова и на тях тегля. Разбитото сърце с този Рицар, който носи любов как се връзва? 🐧

# 292
  • Мнения: 3 044
Добро утро, момичета! След известно чудене, реших да напусна работа и да си дам 1 месец почивка, последният ми ден е този петък. Моля да ми обърнете картите да видим дали ще имам добро предложение за работа до края на септември, че малко се притеснявам... Благодаря предварително!

# 293
  • Мнения: 2 121
Silky_soft нещото,което той ми каза беше "Още те чакам" ,при което блокирах.Всъщност беше отговор на въпрос,който ме терзае от години ,но не знаех дали е сериозно
Ан, Паж меч не е никак искрена карта, дори да искам да тълкувам положително, не мога.
Ако някой друг ти изтегли карти, ще видим какво ще покажат.

# 294
  • Мнения: 83
Silky-soft благодаря ти

# 295
  • Мнения: 2 121
Привет, моля за съдействие. Карти за моята приятелка и мъжа, който харесва. Ще има ли действия от него? Какви са мисли и намерения?
1.Кралица Жезли
2. Крал Жезли
3. Умереност
На Крал жезли изтеглих 2 пояснителни: Любовниците и 10 чаши.На 10 чаши 1 паснителна Паж Жезли.
На Умереността: защо е нужно търпение теглих 2 пояснителни: 3 меча и Рицар Чаши.
Моля дайте мнение
Крал Ж. И Кралица Ж. Са те двамата, огнени знаци са и нищо не ми стана ясно от първите 3 карти, затова теглих още. Тези 10 чаши и те не дават мн . Отговар и затова и на тях тегля. Разбитото сърце с този Рицар, който носи любов как се връзва? 🐧
Ще се срещнат, но не очаквай да се случи нещо съществено.

# 296
  • Мнения: 4 762
Здравейте, темата е станала много активна от известно време, но нямам никакво време да се включа а и да чета.
ОВ по въпроса ми , е отказах се от работа.Реших , че не е за мен.
Сега имам нов въпрос и търся помощ с тълкуването. Гледам на себе си и затова ми е по-трудно , защото съм и пристрастна.
Въпросът е:
Ще замина ли за чужбина до края на годината?
Кралица чаши обърната
Осмица пентакли
Деветка мечове

Благодаря предварително!

Заминаването в чужбина свързано ли е с друг човек? Дали проблема, ще заминеш ли, не е точно там, във връзката? Съмняваш се в отношенията, несигурна си дали ще те последват. Това показват картите според мен.

# 297
  • Мнения: 11
Здравейте! Имам няколко въпроса..
Как ще се развие връзката между А. П. и В. Т.?
Какво се вижда в бъдещето ми с А. П. и М. И. ; и ще ги има ли изобщо?
Благодаря Ви за отделеното време! (:

# 298
  • Мнения: 2 121
Какво точно питаш, Вероника?
Това любовен триъгълник или четириъгълник е?
Всъщност, нали пита вече за същия мъж преди 4 дни?

# 299
  • Мнения: 11
Какво точно питаш, Вероника?
Това любовен триъгълник или четириъгълник е?
Всъщност, нали пита вече за същия мъж преди 4 дни?

Не става въпрос за любовна връзка.
Между А. П. и В. Т. ми се иска да знам какво се случва (В. Т. не съм аз)
А М. И. е много важен човек за мен, с който в момента не сме в много добри отношения..

Общи условия

Активация на акаунт