Карти Таро тема 19

  • 17 156
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 044
a.nik, имам един въпрос.. Случвало ли се е картите да грешат за нещо?

# 346
  • Мнения: 4 761
a.nik, имам един въпрос.. Случвало ли се е картите да грешат за нещо?

Картите според мен не, но човека който ги тълкува - да. На мен ми се случва да греша с тълкуването на комбинации.

# 347
  • Мнения: 3 044
Благодаря за отговора. А мислиш ли, че действията на човек могат да променят ситуацията? Напр картите да показват, че отношенията с определен човек ще се разбият, но питащият да положи усилия да ги спаси? Или за работа да стане по-проактивен и нещата да се променят? Интересно ми е дали нещата са твърдо предначертани или все пак като хора имаме влияние с действията си?

# 348
  • Мнения: 37
Здравейте момичета, можели някой да ми тегли карти на въпроси 1.как ще се развият нещата на работното ми място,2.започнатия бизнес ,ще имаме ли успехи със съпруга ми,3. Ще се появи ли.момиче с което ще станем мн добри приятелки

# 349
  • Мнения: X
Здравейте!
Моля ви не ме хейтете. С. ми писа снощи по нощите, досега е нямал такива практики. Просто мина една неписана граница.
Знам, че не от любов и липса е движен тоя човек, постарахте се и успяхте да ми го набиете в главата, за което ви благодаря.
Искам да знам дали тоя човек е начертал някакъв план да ме смачка и нарани. Или пък просто се стреми да направи така, че да захапя пак?
Моля за помощ!

# 350
  • Мнения: 59
Аз ти изтеглих .Въпросът : С какъв мотив С.търси Зорница ?

10 чаши / Паж мечове / Колесницата

Според мен се забавлява и си прави гаргара с теб . Възможно ли е да пуска клюки по твой адрес?
Смятам,че си достигнала до етап,в който трябва да вземеш крайно решение,нещата ще се развият бързо.

Не съм сигурна доколко тълкувам правилно ,нека и другите момичета кажат какво мислят Simple Smile

# 351
  • Мнения: X
Аз ти изтеглих .Въпросът : С какъв мотив С.търси Зорница ?

10 чаши / Паж мечове / Колесницата

Според мен се забавлява и си прави гаргара с теб . Възможно ли е да пуска клюки по твой адрес?
Смятам,че си достигнала до етап,в който трябва да вземеш крайно решение,нещата ще се развият бързо.

Не съм сигурна доколко тълкувам правилно ,нека и другите момичета кажат какво мислят Simple Smile


Аз мисля, че се забавлява да. Че пуска клюки - не. Да си се забавлява сам, не ми пречи, но да не почне да ми прави мизерии.
Какво значи, че нещата ще се развият бързо? Само тази част не разбрах.
Отделно за крайното решение - за да има решение трябва да има две опции, а в случая няма. Евентуално - дали да му обръщам внимание или да го игнорирам изцяло, независимо какво ще ми струва това в служебен план (работим заедно).
Успокоих се донякъде.

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 23:28 от Анонимен

# 352
  • Мнения: 144
Здравейте, за първи път съм при вас, но имам нужда от помощ.
Моля, който може да се отзове и да внесе малко яснота в това какви са отношенията ни с И и какво очаква той от мен?
Благодаря ви предварително, защото наистина ми е важно преди да предприема каквото и да е.
😊😊😊

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 04:10 от Melissa77

# 353
  • Мнения: 2 121
Здравейте, за първи път съм при вас, но имам нужда от помощ.
Моля, който може да се отзове и да внесе малко яснота в това какви са отношенията ни с И и какво очаква той от мен?
Благодаря ви предварително, защото наистина ми е важно преди да предприема каквото и да е.
😊😊😊

Връзката ви така и не е успяла да се развие. Проблемна е, не сте обединени, не влагате достатъчно и двамата в нея, нямате стабилна основа и тя върви към края си. Но съм сигурна, че нищо ново или различно от това, което и ти знаеш, не ти казвам.
5 меч, Умереността, Паж пентакли

# 354
  • Мнения: 59
Аз ти изтеглих .Въпросът : С какъв мотив С.търси Зорница ?

10 чаши / Паж мечове / Колесницата

Според мен се забавлява и си прави гаргара с теб . Възможно ли е да пуска клюки по твой адрес?
Смятам,че си достигнала до етап,в който трябва да вземеш крайно решение,нещата ще се развият бързо.

Не съм сигурна доколко тълкувам правилно ,нека и другите момичета кажат какво мислят Simple Smile


Аз мисля, че се забавлява да. Че пуска клюки - не. Да си се забавлява сам, не ми пречи, но да не почне да ми прави мизерии.
Какво значи, че нещата ще се развият бързо? Само тази част не разбрах.
Отделно за крайното решение - за да има решение трябва да има две опции, а в случая няма. Евентуално - дали да му обръщам внимание или да го игнорирам изцяло, независимо какво ще ми струва това в служебен план (работим заедно).
Успокоих се донякъде.

Преди няколко страници зададох подобен на твоя въпрос - какъв подход да предприема  в дадена ситуация ?
Мисля,че отговорът беше на bokonon - въпросът така е зададен некоректно . По-скоро трябва да се зададе " Ако постъпя еди - как си ,това как ще се отрази на мен / ситуацията ?" , което е съвършено вярно ,просто аз се чувствам прекалено объркана и дори не мога сама да си изтегля карти,защото не успявам да съм спокойна .
Картите няма да ти кажат какво да правиш , ще ти дадат най-вероятното развитие на ситуация .
Колко бързо ще се развие тя при теб , не бих могла да кажа.Дори не съм напълно убедена в тълкуването си,но виждам,че a.nik  го е отбелязала като полезно и не е написала нищо друго ,така че вероятно съм тълкувала в правилната посока.

Имам едно виждане по въпроса дали може да измениш картите в желана от теб посока - вероятно да,когато има вариант за избор , т.е. в ситуация,която зависи от твои конкретни решения. За добро или за зло ,има и такива ситуации , в които решенията не са в наши ръце и тогава не можем да направим абсолютно нищо .
Също така мисля,че в нашата "програма" има събития,които са неизменни , фиксирани ,като пунктове,през които трябва да преминеш . Има различни начини,пътища,подходи,по които да стигнеш до тях - но така или иначе,трябва да преминеш през тези пунктове .И именно в това се изразява свободният избор - подхода ,мотива ,начина ...За да бъда по-ясна : Писано ти е да извършиш нещо . Пункт,фиксирано събитие в живота . Какъв е мотива ,с който да го извършиш ,е въпрос на твой личен избор - за отмъщение,за да спасиш някого,за да се облагодетелстваш и т.н . По въпросът за изборността,мога да препоръчам филмът "Плъзгащи врати" с Гуинет Полтроу . Мисля,че перфектно описва въпросите за изборността и фиксираните събития.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 12:55 от bian_9023

# 355
  • Мнения: 4 761
Благодаря за отговора. А мислиш ли, че действията на човек могат да променят ситуацията? Напр картите да показват, че отношенията с определен човек ще се разбият, но питащият да положи усилия да ги спаси? Или за работа да стане по-проактивен и нещата да се променят? Интересно ми е дали нещата са твърдо предначертани или все пак като хора имаме влияние с действията си?

Сега, картите показват или ситуацията в момента, или състоянието на питащия към дадения момент. Когато става въпрос за отношения, много често въпросите са не каква е ситуацията, а какво мисли той за мен, ще имаме ли стабилна връзка и подобни. Тук точно се получава разминаването между очаквания отговор, прогнозата за бъдещето, какво мисли той за теб  и ситуацията в момента. Разбира се, участието на човека винаги предполага промяна, дали за два дни или за месец, така или иначе промяна винаги има. Нещата не са твърдо предначертани.

bian_9023  Да, аз лайкнах твоето мнение, защото според мен картите показват това, което и ти си видяла, също така те подкрепям и се радвам да видя още едно мнение в темата. Хубаво и подробно си описала твоето виждане и това е много полезно не само за питащия, а и за всички останали.

# 356
  • Мнения: 59
Имам нужда от мнението ви по следните карти .
Снощи имах много неприятна случка с близък човек,който от известно време ми е сърдит и се държи безобразно . Водеше съвсем целенасочено нещата към словесна престрелка и я получи .

Питах картите : Защо И. се държа така снощи? Не става дума за любовни отношения в никакъв случай.

4 меча / 6 меча ( допълнителна карта 7 пентакли ) / двойка пентакли

Много мечове,много нещо....Докато разбърквах тестето,изпадна 3 меча .

Явно съм разбила сърцето му .Оттеглил се е от отношенията ни и опитва да ги поведе в нова посока - към по -добро ? По допълнителната карта Седмица пентакли ми изглежда,че очаква някакъв добър резултат от държанието си - сее семената на победата си и очаква плодовете в по-късен етап.  Двойка пентакли ми изглежда като временно състояние на нещата ,сякаш има някакво колебание. Не мога да я определя.


Теглих си карта за деня - 5 меча .Явно още ми държи влага

# 357
  • Мнения: 14
Здравейте, регистрирах се току що! Имам молба към "a.nik", (изчетох  предните постове, и мисля че трябва към нея да се обърна).....желая ако е възможно да ми изтегли карти или карта (дано се изразявам правилно) за развоя на отношението между двама души....охх...много се оплетох...

# 358
  • Мнения: 144
Аз благодаря много за отговора.
Стана ми много интересно от точния отговор, отидох и си купих карти. 😊
 Понеже вниманието ми е насочено към нов човек вече искам да попитам следното:
Ако се обадя на А да се видим, как ще приеме той това?

9 чаши
Крал Пентакли
Крал Мечове

😊😊😊😊

# 359
  • Мнения: X
Аз ти изтеглих .Въпросът : С какъв мотив С.търси Зорница ?

10 чаши / Паж мечове / Колесницата

Според мен се забавлява и си прави гаргара с теб . Възможно ли е да пуска клюки по твой адрес?
Смятам,че си достигнала до етап,в който трябва да вземеш крайно решение,нещата ще се развият бързо.

Не съм сигурна доколко тълкувам правилно ,нека и другите момичета кажат какво мислят Simple Smile


Аз мисля, че се забавлява да. Че пуска клюки - не. Да си се забавлява сам, не ми пречи, но да не почне да ми прави мизерии.
Какво значи, че нещата ще се развият бързо? Само тази част не разбрах.
Отделно за крайното решение - за да има решение трябва да има две опции, а в случая няма. Евентуално - дали да му обръщам внимание или да го игнорирам изцяло, независимо какво ще ми струва това в служебен план (работим заедно).
Успокоих се донякъде.

Преди няколко страници зададох подобен на твоя въпрос - какъв подход да предприема  в дадена ситуация ?
Мисля,че отговорът беше на bokonon - въпросът така е зададен некоректно . По-скоро трябва да се зададе " Ако постъпя еди - как си ,това как ще се отрази на мен / ситуацията ?" , което е съвършено вярно ,просто аз се чувствам прекалено объркана и дори не мога сама да си изтегля карти,защото не успявам да съм спокойна .
Картите няма да ти кажат какво да правиш , ще ти дадат най-вероятното развитие на ситуация .
Колко бързо ще се развие тя при теб , не бих могла да кажа.Дори не съм напълно убедена в тълкуването си,но виждам,че a.nik  го е отбелязала като полезно и не е написала нищо друго ,така че вероятно съм тълкувала в правилната посока.

Имам едно виждане по въпроса дали може да измениш картите в желана от теб посока - вероятно да,когато има вариант за избор , т.е. в ситуация,която зависи от твои конкретни решения. За добро или за зло ,има и такива ситуации , в които решенията не са в наши ръце и тогава не можем да направим абсолютно нищо .
Също така мисля,че в нашата "програма" има събития,които са неизменни , фиксирани ,като пунктове,през които трябва да преминеш . Има различни начини,пътища,подходи,по които да стигнеш до тях - но така или иначе,трябва да преминеш през тези пунктове .И именно в това се изразява свободният избор - подхода ,мотива ,начина ...За да бъда по-ясна : Писано ти е да извършиш нещо . Пункт,фиксирано събитие в живота . Какъв е мотива ,с който да го извършиш ,е въпрос на твой личен избор - за отмъщение,за да спасиш някого,за да се облагодетелстваш и т.н . По въпросът за изборността,мога да препоръчам филмът "Плъзгащи врати" с Гуинет Полтроу . Мисля,че перфектно описва въпросите за изборността и фиксираните събития.

bian_9023, проблемът е, че не знам каква ще е развръзката. Момичетата в предходни тълкувания предрекоха, че ще платя прескъпо цената на отношението си към този човек.
Искам да знам каква ще е развръзката.
Ако ще е към раздалечаване, оставям нещата така. Ако пък ще е сближаване, ще направя всичко възможно да затрия тия отношения, каквото и да ми струва това. Мога ли да те помоля да провериш? Другата седмица ще го срещна в лице и трябва да имам план.

Общи условия

Активация на акаунт