Карти Таро тема 19

  • 17 191
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 706
Преди седмица точно a.nik ми тегли карти за ведически астолог Simple Smile Идвам с обратна връзка, че работата се разсъхна по взаимно съгласие. Тоест тя е заета следващите 2-3 месеца поне, а аз се разколебах още повече и реших да не се консултирам за сега.

Та, идвам по друг въпрос! Изтеглих си карти с въпрос ще започна ли нова работа до края на годината? Не знам дали е добре да отправям срокове на Таро.. но така зададох въпроса.

Да кажа предварително, че не съм подавала документи никъде, само съм разглеждала обяви и сякаш не откривам за себе си..
На сегашната ми работа.. сякаш съм дошла до някаква крайна точка и съм взела и дала всичко. Има сигурност там, но усещам, че е дошло време заа промяна и в същото време ... не ми се рискува.

Картите са - Светът глупакът 10 чаши.

Мисля, че картите ми казват точно това.. че е дошло време за промяна, но тези 10 чаши ме объркват.. Моля кажете какво мислите? Simple Smile

# 406
  • Мнения: 260

Да кажа предварително, че не съм подавала документи никъде, само съм разглеждала обяви и сякаш не откривам за себе си..
На сегашната ми работа.. сякаш съм дошла до някаква крайна точка и съм взела и дала всичко. Има сигурност там, но усещам, че е дошло време заа промяна и в същото време ... не ми се рискува.

Картите са - Светът глупакът 10 чаши.

Мисля, че картите ми казват точно това.. че е дошло време за промяна, но тези 10 чаши ме объркват.. Моля кажете какво мислите? Simple Smile



Morela, картите ти показват точно това - несериозността на желанието. Да, искаш го, но това не е достатъчно да се осъществи. Сама казваш, че не си предприела стъпки и честно казано, ако предприемеш, ще е лековато и ще си пропилееш времето в напразни усилия да търсиш нещо, което не съществува (поне на този етап).

# 407
  • Мнения: 4 768
Добър вечер на всички!  Искам да попитам дали може някой да хвърли карти дали ще успея занапред, защото напоследък не ми върви. А ми се случват само лоши неща..

5 пентакли 8 меча Паж чаши - Явно не ти върви основно в любовен план. И как да върви, като искаш и чакаш чувства, там където ги няма. Това дали ще успее човек в нещо, предполага да се е захванал с нещо. По тези карти не виждам да си предприела нещо, освен да стоиш объркана и да чакаш. По- добре се захвани наистина с някаква работа или начинание и тогава нещата сами ще се наредят.

# 408
  • Мнения: 260
Здравейте момичета, можели някой да ми тегли карти на въпроси 1.как ще се развият нещата на работното ми място,

Умереност - Император - 9 меча
ами какво да ти кажа, отдавна ли си там? нещо плана ти не е проработил. подобрение няма да има, лоша атмосфера, натиск от шефовете. Не ти се стои там, но ... това е положението.

Дали ще правиш собствен бизнес?  8 пентакли - Отшелник - 3 жезли - Имаш нужда от още време за обмисляне на този бизнес, не си готова. Ентусиазъм не липсва, но реализацията ще се проточи.

# 409
  • Мнения: 4 706

Да кажа предварително, че не съм подавала документи никъде, само съм разглеждала обяви и сякаш не откривам за себе си..
На сегашната ми работа.. сякаш съм дошла до някаква крайна точка и съм взела и дала всичко. Има сигурност там, но усещам, че е дошло време заа промяна и в същото време ... не ми се рискува.

Картите са - Светът глупакът 10 чаши.

Мисля, че картите ми казват точно това.. че е дошло време за промяна, но тези 10 чаши ме объркват.. Моля кажете какво мислите? Simple Smile



Morela, картите ти показват точно това - несериозността на желанието. Да, искаш го, но това не е достатъчно да се осъществи. Сама казваш, че не си предприела стъпки и честно казано, ако предприемеш, ще е лековато и ще си пропилееш времето в напразни усилия да търсиш нещо, което не съществува (поне на този етап).

Благодаря, това ме интересуваше има ли смисъл да търся.. явно не.

# 410
  • Мнения: 157
Добър вечер на всички!  Искам да попитам дали може някой да хвърли карти дали ще успея занапред, защото напоследък не ми върви. А ми се случват само лоши неща..

5 пентакли 8 меча Паж чаши - Явно не ти върви основно в любовен план. И как да върви, като искаш и чакаш чувства, там където ги няма. Това дали ще успее човек в нещо, предполага да се е захванал с нещо. По тези карти не виждам да си предприела нещо, освен да стоиш объркана и да чакаш. По- добре се захвани наистина с някаква работа или начинание и тогава нещата сами ще се наредят.
Много ти благодаря за бързия отговор. 🤗 Наистина е вярно това което каза! Влюбена съм много но уви. Последно да те попитам има ли шанс след време нещо да се получи или просто е грешния човек? Благодаря.

# 411
  • Мнения: 4 768
Скрит текст:
Добър вечер на всички!  Искам да попитам дали може някой да хвърли карти дали ще успея занапред, защото напоследък не ми върви. А ми се случват само лоши неща..

5 пентакли 8 меча Паж чаши - Явно не ти върви основно в любовен план. И как да върви, като искаш и чакаш чувства, там където ги няма. Това дали ще успее човек в нещо, предполага да се е захванал с нещо. По тези карти не виждам да си предприела нещо, освен да стоиш объркана и да чакаш. По- добре се захвани наистина с някаква работа или начинание и тогава нещата сами ще се наредят.
Много ти благодаря за бързия отговор. 🤗 Наистина е вярно това което каза! Влюбена съм много но уви. Последно да те попитам има ли шанс след време нещо да се получи или просто е грешния човек? Благодаря.

Ами аз съм отговорила.

# 412
  • Мнения: 157
Благодаря, Силки. Давам ОВ, доколкото мога на този етап.
1. Да, аз съм във връзка. Изчерпана от преди доста време. Разделени сме. В момента официализираме нещата. Обстановката е малко напрегната. По този повод мога ли да задам въпроса: Как ще се развият отношенията ми с Д.? Ще мине ли безпроблемно тази ситуация?
Със С. се запознахме след раздялата с Д. Нещата наистина се развиха доста бързо между нас, но може би наистина и за двамата е твърде рано за съвместен живот, въпреки че го обсъждаме. Тогава мога ли да задам следния въпрос: Какво изпитва С. към мен?

2. Не, не става въпрос за работен проект. Проблемът е личностен, свързан с емоционални травми и зависимости. Но може би картите показват, че наистино има нужда от помощ от друго лице. Дали това съм аз или някой друг, май само времето ще покаже. Важното е, че отсрещната страна има желание за справяне с проблема.

3. Не ми се щеше да чуя точно това, но както се казва и това ще мине. Дали е коректно да задам въпрос: Какво да предприема за справяне с финансовите си проблеми? Нова работа? Преместване в друго жилище (в момента съм под наем)? Работа в чужбина?

Още веднъж благодаря. Тази година се оказа доста критична, но дано всичко е за по-добро.

Здравейте, давам обратна връзка. Преди около месец бях попитала как ще се развият отношенията между А и С. Silky ми изтегли 4 жезли, 3 жезли, Паж жезли. Към днешна дата отношенията ни се развиват положително и то доста бързо. Чак малко плашещо бързо Simple Smile
Ако някой иска отново ми изтегли карти, ще бъда благодарна. Въпросите са следните:
1. Ще има ли развитие на отношенията между А и С? Ще живеят ли заедно?
2. В момента С има известни емоционални/психологични проблеми от депресивния спектър. Ще успее ли да ги преодолее? Какво мога да направя, за да му помогна?
3. Третият въпрос касае лично мен. Ще се стабилизира ли скоро финансовото ми състояние?
Благодаря Flowers Hibiscus
Въпрос 1: Смъртта, Жрецът, Рицар пентакли
Някой от вас да е обвързан в момента? Тук ми се струва, че се задава край на някакви отношения, изглежда законни, но изчерпали се вече. Ако съм права, ще има развод. по-нататък нещата ще се развиват по-бавно. Не съм сигурна скоро да заживеете заедно, но и може да е за добро.

Въпрос 2: Случайно С. да работи по някакъв проект, много важен за него? По такъв повод ми се струва емоционално и физически изтощен. Трябва му помощ и ще я получи. Ако съм права в предположението си, му трябва партньор в работата, на който да разчита и да поеме част от отговорностите.
5 чаши, Светът, 8 пентакли + Асо пентакли

Въпрос 3: Изхвърча Колелото на съдбата, а картите са Любовниците, Слънцето, 4 меч
Няма да стане много скоро. Съжалявам.

# 413
  • Мнения: 37
Здравейте момичета, можели някой да ми тегли карти на въпроси 1.как ще се развият нещата на работното ми място,

Умереност - Император - 9 меча
ами какво да ти кажа, отдавна ли си там? нещо плана ти не е проработил. подобрение няма да има, лоша атмосфера, натиск от шефовете. Не ти се стои там, но ... това е положението.

Дали ще правиш собствен бизнес?  8 пентакли - Отшелник - 3 жезли - Имаш нужда от още време за обмисляне на този бизнес, не си готова. Ентусиазъм не липсва, но реализацията ще се проточи.
,благодаря bokonon,ами от две години съм в тази фирма ,но в различни обекти и определено в този обект съм.много депресирана ,но дано намеря нещо друго ,а може ли.и за третия въпрос да ми теглите карти

# 414
  • Мнения: 1 544
Здравейте ! Престраших се да си изтегля карти .
Планирам да закупя недвижимо имущество с цел инвестиция.И въпросът е : ще успея ли да я осъществя ?

Императрицата - Светът - шест меча  .

Имам карти от месец и ми е много интересно да чета,но не си позволявам тълкуване и ще съм благодарна да чуя мнението ви !

Това ,за което питам ,ще отнеме много време ,не разполагам с целия ресурс в момента.

# 415
  • Мнения: 4 706
Здравейте, какво ви е мнението за тази комбинация? ,втората (въпрос и комбинация са ми е по-важни ако на някого не му се занимава и с двете, моля само втората да погледне. Simple Smile Благодаря

Става дума за отношението на мъж към жена. Не сме във връзка и не съм влюбена в него, но искам да видя намеренията му
четири чаши паж меча 6 чаши

Също зададох въпрос какво ми предстои в любовен план до края на годината -
Жрецът Колесницата Асо пентакли


Nadq1010 по-горе беше питала някакви неща за момиче, с което да се сприятели.. и че е депресирана. Изтеглих й на въпрос ще намери ли хора, с които да се чувства приета - 2 чаши дяволът смъртта

# 416
  • Мнения: 4 768
Здравейте ! Престраших се да си изтегля карти .
Планирам да закупя недвижимо имущество с цел инвестиция.И въпросът е : ще успея ли да я осъществя ?

Императрицата - Светът - шест меча  .

Имам карти от месец и ми е много интересно да чета,но не си позволявам тълкуване и ще съм благодарна да чуя мнението ви !

Това ,за което питам ,ще отнеме много време ,не разполагам с целия ресурс в момента.

Картите показват, твоята готовност , взетото решение, но защо се страхуваш? Все още не си готова за риска. Да, ще мине доста време и не това е важното, картите показват, че няма да е лесно да осъществиш намерението си. 

# 417
  • Мнения: 10 210
Момичета, в очакване съм на един разговор. Бихте ли ми изтеглили карти, искам да проверя как ще се състои, каква енергетика ще носи...

# 418
  • Мнения: 7 736
‘В каква атмосфера ще се проведе разговорът на Соу?’

напиши и тълкуването, моля те, и дали се очакват дворцови карти при такъв тип въпрос

# 419
  • Мнения: 10 210
Чудесно, много ти благодаря, Herzen! Flowers Hibiscus Очакват се дворцови и са си съвсем на място. Върви тайно обсъждане сега, да, тайни наблюдения. Важното е, че Пажът ще порасте до Крал и то точно жезли - ще има разговор, въпросът е да ползваме 6 жезли по победен начин, а не през егото. Ще се погрижа. Innocent Благодаря ти отново за бързото включване Kissing Face , цял ден я мисля тази ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт