Карти Таро тема 19

  • 17 194
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Здравейте, дами! И аз в отбора на емоциите. И двамата имаме напрегнато ежедневие, различни сме, но си даваме някаква емоционална близост. Аз съм импулсивна, нетърпелива, той спокоен, че ако нещо не се е случило сега ще се случи по-натам. Така повече от две години. И сякаш нещата не улегват, а се държим като деца още. Аз съм човек, който с един замах може да загърби нещо, което много обича. В този случай реших да бъда по-търпелива, да дам време, да не реагирам бурно. Но понякога се случва. Та въпроса ми е "Как ще се развият отношенията ми с Ц? Ще бъда благодарна някой да ми хвърли едни карти.

Кралица Жезли- 7 Чаши - 3 Мечове

Подкрепям Аник за това, че искаш да създадеш семейство, дори се вживявяш," виждаш" в тази роля,желаеш го и това ти причинява мъка. Искала си да се оттеглиш, но си "омеквала", но искаш и дете... Не виждам раздяла за сега... Мисля, че трябва сериозно да поговорите, защото виждам прекалено се е отлагало до сега разрешаването на наболелия проблем, не търпи повече отлагане. Успех!

Много ще съм благодарна ако може някой да ми изтегли карти за въпрос, който много ме измъчва? Ще успея ли да си върна вярата в себе си? Преминах през цял калейдоскоп от събития, които ме сломиха за определен период от време. Вдигнах се, но има моменти, в които пак се чувствам разколебана ...

Благодаря предварително! Flowers Tulip

Малко промених въпроса ти. Попитах - "Как да върнеш вярата в себе си?"

Кулата - 6 Мечове - Кралица Пентакли
 
Преживяла си наистина сътресения, които много те изтормозили и разбили на парченца. Има насъбран доста гняв още в теб, държиш още "бесове" в теб, водиш вътрешна борба, както с болката така и с гнева, таиш ги в себе си... Мисля, че картите ти дават съвет да, помислиш за себе си, да обърнеш гръб на нещото/нещата, които се разпаднали и да  се оттеглиш от тази среда, за да запазиш себе си и да можеш да продължиш по пътя си. Всъщност това е факт вече, имаш реални предприети действия в тази насока. Също така се освободи от тази вътрешна борба, гняв, болка, оставил всичко да си иде... Хубаво е че не излезе друга Кралица като Чаши например, а е Пентакли, тя умее да поставя себе си над всичко и всички, така че ще излезеш от това положение. 6 Мечове е хубава карта, загърбваш всичко... Успех!

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 18:24 от AnMary

# 436
  • Мнения: 4 768
Stephy Влязах с намерението и аз да ти изтегля карти, но 4arodeyka  е отговорила напълно  изчерпателно и точно с нейната комбинация и я подкрепям напълно.

# 437
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Бихте ли изтеглили карти и за мен с въпрос дали/кога да очаквам повишение на заплатата? Благодаря!!!

# 438
  • Мнения: 755
Момичета, не съм запозната с карти Таро, но имам въпрос дали ще ми помогнете.
Не мога да си намеря едната златната гривна, която нося. Бях я свалила за известно време от ръката си, и сега като реших да си я сложа я няма, не мога да я намеря - въпроса ми е дали ще я намеря или наистина съм я изгубила.

# 439
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Бихте ли изтеглили карти и за мен с въпрос дали/кога да очаквам повишение на заплатата? Благодаря!!!

Ще ти увеличат ли заплатата
Асо Пентакли изпадна
2 Пентакли - 2 Жезли - Рицар Пентакли

Увеличение на заплатата ще имаш, за това гарантира Рицар Пентакли, както и изпадналата Асо Пентакли. Въпреки, че Рицаря е тромав и туткав и проточва малко времето. За време не се наемам да кажа, но предполагам няколко месеца (2-3 може би)

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 11:36 от 4arodeyka

# 440
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Благодаря! Чакам търпеливо тогава! Blush

# 441
  • Мнения: 1 544
Моля ви да ми изтеглите карти по един въпрос . Във фирмата ,с която работя  , има една жена . За мен тя е изключително вредна,скоро се изцепи,че заплащането й е изклчючително ниско.
И въпросът ми е : Ще продължи ли да работи  И.  във фирмата ?

Извинете ме,че не си тегля сама , не съм в добро разположение на духа Simple Smile

# 442
  • Мнения: 2 122
Това що за въпрос е? Имаш лично отношение към жената и задаваш грозен въпрос към Таро.
Аз те съветвам да си купиш колода и да си теглиш карти сама.

# 443
  • Мнения: 1 544
Това що за въпрос е? Имаш лично отношение към жената и задаваш грозен въпрос към Таро.
Аз те съветвам да си купиш колода и да си теглиш карти сама.

Не,не,не е лично .Оплакванията от нея са отвред ,просто не знам защо още я държат.Пропуски в работата,грубо отношение ...Работата с нея не върви.За мен е тежко,защото непрекъснато се налага да замазвам гафовете й.

 Изтеглих си ,но наистина съм начинаеща и няма как да тълкувам комбинации.А и не си вярвам твърде ,това ми е второто теглене Simple Smile

2 пентакли - 10 чаши - 5 чаши

# 444
  • Мнения: 2 122
Няма да я уволнят.

# 445
  • Мнения: 4 768
Това що за въпрос е? Имаш лично отношение към жената и задаваш грозен въпрос към Таро.
Аз те съветвам да си купиш колода и да си теглиш карти сама.

Не,не,не е лично .Оплакванията от нея са отвред ,просто не знам защо още я държат.Пропуски в работата,грубо отношение ...Работата с нея не върви.За мен е тежко,защото непрекъснато се налага да замазвам гафовете й.

 Изтеглих си ,но наистина съм начинаеща и няма как да тълкувам комбинации.А и не си вярвам твърде ,това ми е второто теглене Simple Smile

2 пентакли - 10 чаши - 5 чаши




Не е в това проблема,  по тези карти няма информация, че вършиш нещо вместо нея или пък че ти е конкуренция или пък, че става въпрос за пари и заплащане, а най- малко да не си върши работата.  Имаш в комбинацията две карти от боя чаши, това означава, твърде много емоции граничещи с лека истерия. Депресира те с нещо друго, ти си знаеш най- добре, но все пак е важно да разбереш, за да се успокоиш разбира се, има си шефове, които всичко виждат и знаят, те преценяват кой какво върши.

# 446
  • Мнения: 144
Момичета, предстои ми пътуване на 01.09 с бебе. В дълбоката провинция.Ще шофирам сама с нея в колата. Понеже бебка цяло лято прави някакви алергии съм притеснена че няма да има наблизо болница, ако нещо се случи.
Въпроса ми е всичко наред ли ще е с пътуването и детето, докато сме там?
Благодаря.

# 447
  • Мнения: 1 544
Това що за въпрос е? Имаш лично отношение към жената и задаваш грозен въпрос към Таро.
Аз те съветвам да си купиш колода и да си теглиш карти сама.

Не,не,не е лично .Оплакванията от нея са отвред ,просто не знам защо още я държат.Пропуски в работата,грубо отношение ...Работата с нея не върви.За мен е тежко,защото непрекъснато се налага да замазвам гафовете й.

 Изтеглих си ,но наистина съм начинаеща и няма как да тълкувам комбинации.А и не си вярвам твърде ,това ми е второто теглене Simple Smile

2 пентакли - 10 чаши - 5 чаши




Не е в това проблема,  по тези карти няма информация, че вършиш нещо вместо нея или пък че ти е конкуренция или пък, че става въпрос за пари и заплащане, а най- малко да не си върши работата.  Имаш в комбинацията две карти от боя чаши, това означава, твърде много емоции граничещи с лека истерия. Депресира те с нещо друго, ти си знаеш най- добре, но все пак е важно да разбереш, за да се успокоиш разбира се, има си шефове, които всичко виждат и знаят, те преценяват кой какво върши.

Да , доста се напрягам . Играе упорито и доста задкулисно срещу мен , вероятно оттам идва притеснението ми . Затова помолих някой да тегли карти вместо мен. Влагам доста емоции,защото работата ми е наистина фокус в последните години. Протеже е на шефката и разбира се ,тя решава нещата. Често се налага да замитам гафове на тази жена,за да върви работата .Тя непрекъснато се оплаква колко й е натоварваща работата,колко малко получава за нея и т.н. Преди да се появи,нещата вървяха с лекота . Това като ОВ , защото ми се струва,че останахте с впечатление за личен конфликт. Няма такъв ,никога не е имало.Напротив- винаги съм й казвала,че трябва да работим в синхрон,защото е в интерес и на двете ни,но усещам по-скоро напъни за конкуренция .
Благодаря за отговорите и на двете ви Simple Smile  Ето,пак ми се разхлопа сърцето ...Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 13:40 от menarini

# 448
  • Мнения: 4 768
Скрит текст:
Това що за въпрос е? Имаш лично отношение към жената и задаваш грозен въпрос към Таро.
Аз те съветвам да си купиш колода и да си теглиш карти сама.

Не,не,не е лично .Оплакванията от нея са отвред ,просто не знам защо още я държат.Пропуски в работата,грубо отношение ...Работата с нея не върви.За мен е тежко,защото непрекъснато се налага да замазвам гафовете й.

 Изтеглих си ,но наистина съм начинаеща и няма как да тълкувам комбинации.А и не си вярвам твърде ,това ми е второто теглене Simple Smile

2 пентакли - 10 чаши - 5 чаши




Не е в това проблема,  по тези карти няма информация, че вършиш нещо вместо нея или пък че ти е конкуренция или пък, че става въпрос за пари и заплащане, а най- малко да не си върши работата.  Имаш в комбинацията две карти от боя чаши, това означава, твърде много емоции граничещи с лека истерия. Депресира те с нещо друго, ти си знаеш най- добре, но все пак е важно да разбереш, за да се успокоиш разбира се, има си шефове, които всичко виждат и знаят, те преценяват кой какво върши.

Да , доста се напрягам . Играе упорито и доста задкулисно срещу мен , вероятно оттам идва притеснението ми . Затова помолих някой да тегли карти вместо мен. Влагам доста емоции,защото работата ми е наистина фокус в последните години. Протеже е на шефката и разбира се ,тя решава нещата. Често се налага да замитам гафове на тази жена,за да върви работата .Тя непрекъснато се оплаква колко й е натоварваща работата,колко малко получава за нея и т.н. Преди да се появи,нещата вървяха с лекота . Това като ОВ , защото ми се струва,че останахте с впечатление за личен конфликт. Няма такъв ,никога не е имало.Напротив- винаги съм й казвала,че трябва да работим в синхрон,защото е в интерес и на двете ни,но усещам по-скоро напъни за конкуренция .
Благодаря за отговорите и на двете ви Simple Smile  Ето,пак ми се разхлопа сърцето ...Simple Smile

Не, няма в картите личен конфликт, аз по скоро си мислех, че се опитва да те командва и затова така да приемаш нещата. Картите изцяло са показали твоето отношение към проблема. Да, точно натоварващо е за теб и да влагаш много емоции, а на работа много емоции на никого не се харесват.

# 449
  • Мнения: 2 122
menarini, добре направи, че ти изтегли картите, зщото те показаха проблема - твоята свръхемоционалност и нетърпимост към тази жена, твоята фокусираност върху това, което считаш за проблем, а именно нейното участие в работата.
Следващият добър въпрос би бил какво да направиш, за да преодолееш това състояние и този начин на възприемане на ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт