Карти Таро тема 19

  • 17 157
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 121
Абе тя да не е безработна, че да я издържа. Ако е с нея, логично е да харчи пари по нея, но това няма нищо общо с издържането.
Друг е въпросът, ако е уволнена или фалирала, но и в този случай издръжката ще е временна. А и той не е цъфнал и вързал финансово.
 5 меч, Кралица чаши, Отшелник

# 496
  • Мнения: X
Момичета, не съм запозната с карти Таро, но имам въпрос дали ще ми помогнете.
Не мога да си намеря едната златната гривна, която нося. Бях я свалила за известно време от ръката си, и сега като реших да си я сложа я няма, не мога да я намеря - въпроса ми е дали ще я намеря или наистина съм я изгубила.

Момичета, дайте ми насока, изтеглете карта и ми помогнете.

Благодаря предварително.

Преди време имаше тук въпрос за загубена вещ, но не помня дали дадоха обратна връзка. Понеже бях писала по него и не знам дали съм имала попадение, не е обичаен въпрос към таро... Момичета, помните ли кой беше питал?

По твоя въпрос картите са Умереност, 3 чаши, Асо пентакли
Имало е тържество, юбилей, може би у вас и си я прибрала някъде. Ще се намери, но може да отнеме време.

Силки, аз питах. Но не ти ми каза че ще си намеря обецата. Проверих на работа, проверих във фитнеса, проверих вкъщи, навсякъде където съм била (но не и на пътя) и още не съм намерила обецата от любимия ми чифт. Сега ходя без обеци. И да ти кажа честно се съмнявам да излезне - най вероятно ще я намеря - в магазина като си купя нови Simple Smile

# 497
  • Мнения: 4 762
sparki7
Аз се опитах да отговоря на въпроса дали ще намериш гривната, но нещо ме човърка и нали  ползвам картите за други въпроси, свързани изцяло с нас самите, та мисля, че теб в момента не ти е най- важното нещо гривната, теб в момента те вълнува мъж и отношенията с него, които са започнали с добра заигравка, имало е шанс да се получи нещо повече, той определено ти е харесал, но ... нещо се е объркало, спряло е, и ти сега се чудиш и мислиш, дали заради друг/ трети човек, дали заради нещо друго. И нищо чудно тази гривна да е от него.

Умереност, 3 чаши, Асо пентакли - Силки

2 пентакли 2 меча Крал пентакли - моята

# 498
  • Мнения: X
Момичета,
Като стана въпрос за загубената ми обеца - ще я намеря ли.
Има ги в магазина, но се въздържах веднага да купя, защото много пари похарчих тоя месец. Знак ли е това че трябва да се разделя със старото и да си купя нови - нов модел? Защо питам - имах същия чифт ама с друг цвят камък - счупих случайно едната. Купих същите ама друг цвят - загубих едната. Или просто съм разсеяна Grinning

# 499
  • Мнения: 10 201
Не е никакъв знак. Губиш си ги и това е. Като сестра ми. Постоянно губи обици и от колкото по-далечно място са купени, толкова по-дълго се сърди на целия свят, че ТЯ си ги е загубила. Smiley

Каква ти беше комбинацията преди? Не знам дали трябва пак да се тегли нова. Любопитни са ми тези подредби и на мен, но после никой не връща о.в., за да можем поне да се ориентираме какво са искали да кажат картите, ако изобщо нещо, по въпроса.

# 500
  • Мнения: 2 121
Скрит текст:
Момичета, не съм запозната с карти Таро, но имам въпрос дали ще ми помогнете.
Не мога да си намеря едната златната гривна, която нося. Бях я свалила за известно време от ръката си, и сега като реших да си я сложа я няма, не мога да я намеря - въпроса ми е дали ще я намеря или наистина съм я изгубила.

Момичета, дайте ми насока, изтеглете карта и ми помогнете.

Благодаря предварително.

Преди време имаше тук въпрос за загубена вещ, но не помня дали дадоха обратна връзка. Понеже бях писала по него и не знам дали съм имала попадение, не е обичаен въпрос към таро... Момичета, помните ли кой беше питал?

По твоя въпрос картите са Умереност, 3 чаши, Асо пентакли
Имало е тържество, юбилей, може би у вас и си я прибрала някъде. Ще се намери, но може да отнеме време.

Силки, аз питах. Но не ти ми каза че ще си намеря обецата. Проверих на работа, проверих във фитнеса, проверих вкъщи, навсякъде където съм била (но не и на пътя) и още не съм намерила обецата от любимия ми чифт. Сега ходя без обеци. И да ти кажа честно се съмнявам да излезне - най вероятно ще я намеря - в магазина като си купя нови Simple Smile
Зорница, така ли, мислех че съм писала, поне имах такова намерение. Не ми се рови назад да търся. Можеш ли да дадеш линк към поста?

# 501
  • Мнения: X
Скрит текст:
Момичета, не съм запозната с карти Таро, но имам въпрос дали ще ми помогнете.
Не мога да си намеря едната златната гривна, която нося. Бях я свалила за известно време от ръката си, и сега като реших да си я сложа я няма, не мога да я намеря - въпроса ми е дали ще я намеря или наистина съм я изгубила.

Момичета, дайте ми насока, изтеглете карта и ми помогнете.

Благодаря предварително.

Преди време имаше тук въпрос за загубена вещ, но не помня дали дадоха обратна връзка. Понеже бях писала по него и не знам дали съм имала попадение, не е обичаен въпрос към таро... Момичета, помните ли кой беше питал?

По твоя въпрос картите са Умереност, 3 чаши, Асо пентакли
Имало е тържество, юбилей, може би у вас и си я прибрала някъде. Ще се намери, но може да отнеме време.

Силки, аз питах. Но не ти ми каза че ще си намеря обецата. Проверих на работа, проверих във фитнеса, проверих вкъщи, навсякъде където съм била (но не и на пътя) и още не съм намерила обецата от любимия ми чифт. Сега ходя без обеци. И да ти кажа честно се съмнявам да излезне - най вероятно ще я намеря - в магазина като си купя нови Simple Smile
Зорница, така ли, мислех че съм писала, поне имах такова намерение. Не ми се рови назад да търся. Можеш ли да дадеш линк към поста?
Аз не отговорих веднага, щото и аз рових. Прикачам. Имам съмнение обаче че може би за друго съм мислила, беше вечер, и може би картите не са меродавни.

# 502
  • Мнения: 10 201
Имам съмнение обаче че може би за друго съм мислила, беше вечер, и може би картите не са меродавни.
Е, чакай сега. Това как да се разбира... Уж искаш да знаеш за бижутата, обаче разбъркваш картите и мислиш дали има смисъл още да мъчиш историята с колегата ти, с когото си имала нещо в миналото и картите затова са такива? Wink  
...
Да не се окаже, че трябва да минем на друго ниво на Таро тълкуване - познай какво всъщност питам. Laughing Втори въпрос за днес.

# 503
  • Мнения: 2 121
Зорница, а отговорът какъв беше по тези карти? Аз за него исках линк.

# 504
  • Мнения: X
Имам съмнение обаче че може би за друго съм мислила, беше вечер, и може би картите не са меродавни.
Е, чакай сега. Това как да се разбира... Уж искаш да знаеш за бижутата, обаче разбъркваш картите и мислиш дали има смисъл още да мъчиш историята с колегата ти, с когото си имала нещо в миналото и картите затова са такива? Wink  
Соул, супер благодарна съм ви че ми дърпате ушите. В скоба, с тоя човек към днешна дата знам че ме чака само нещастие, и трябва да го избягвам всячески, на живот и смърт.
Може и за него да съм мислила, се да знам Sad
Ама искам да знам къде ми е обицата Sad

Силки, това е от Моник

# 505
  • Мнения: 2 121
Благодаря, Зорница! Може само да съм мислила да пиша, но да съм се отказала.
Аз, все пак, ти изтеглих карти за тази обица.
Дявол, Жрец, 8 пентакли
Според мен няма да я намериш. Случайно да си я загубила, докато си била на някакво събиране или среща?

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 22:00 от Silky_soft

# 506
  • Мнения: 772
Здравейте,момичета!
Моля някой да ми хвърли едни карти.Въпросът ми е как ще се развият отношенията ни с И.? Много съм объркана и много разнопосочни сигнали получавам,на моменти адски нелогични.В себе си знам,че почти няма смисъл и е почти невъзможно да сме заедно, но ми липсва още нещо за да приема нещата за обречени Sad Вече не знам на какво да вярвам- на сърцето си или на ума....

# 507
  • Мнения: X
Благодаря, Зорница! Може само да съм мислила да пиша, но да съм се отказала.
Аз, все пак, ти изтеглих карти за тази обица.
Дявол, Жрец, 8 пентакли
Според мен няма да я намериш. Случайно да си я загубила, докато си била на някакво събиране или среща?
По-скоро във фитнеса. Там има много хора, в съответния ден нямах срещи извън офиса.
Аз хвърлих пак, преди да отговориш - паднаха ми се 5 мечове, кралица мечове и 7 пентакли и според мен отговорът на картите въобще не съответства на питането ми за обеците Grinning
Трябва известно време да не тегля аз карти явно Simple Smile

# 508
  • Мнения: 2 121
Здравейте,момичета!
Моля някой да ми хвърли едни карти.Въпросът ми е как ще се развият отношенията ни с И.? Много съм объркана и много разнопосочни сигнали получавам,на моменти адски нелогични.В себе си знам,че почти няма смисъл и е почти невъзможно да сме заедно, но ми липсва още нещо за да приема нещата за обречени Sad Вече не знам на какво да вярвам- на сърцето си или на ума....
Може би това ще бъде последната брънка, която ти е нужна, за да разбереш, че тези отношения нямат бъдеще.
На  първо място този човек се интересува от материални неща, интересува го работата му, може дори да е работохолик. Когато дава нещо, иска рабностойно в замяна. Ти водиш отчаяна борба за тези отношения, сякаш нещо ги заплашва и трябва да се спасяват. Истината е, че той дирижира връзката ви, но не се чувства комфортно в нея, по някаква причина за него са в тежест и са му нужни други отношения.

Крал пентакли, 8 пентакли, 7 жезли+10 жезли


Благодаря, Зорница! Може само да съм мислила да пиша, но да съм се отказала.
Аз, все пак, ти изтеглих карти за тази обица.
Дявол, Жрец, 8 пентакли
Според мен няма да я намериш. Случайно да си я загубила, докато си била на някакво събиране или среща?
По-скоро във фитнеса. Там има много хора, в съответния ден нямах срещи извън офиса.
Аз хвърлих пак, преди да отговориш - паднаха ми се 5 мечове, кралица мечове и 7 пентакли и според мен отговорът на картите въобще не съответства на питането ми за обеците Grinning
Трябва известно време да не тегля аз карти явно Simple Smile
Явно имаш по-важни неща на дневен ред от една обица. Моята комбинация всъщност също те и предупреждава да бъдеш внимателна с особено харизматична и силна личност, която може да ти повлияе доста негативно или духовните ти търсения да не те поведат по грешния път. Всичко това е свързано с материя, която имаш голямо желание да изучиш.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 22:34 от Silky_soft

# 509
  • Мнения: 10 201
Зорница, опитах да се фокусирам изключително върху обицата. Нямам абсолютно никакви наблюдения върху картите от раздел "загубени вещи" Smiley, но все пак:

7 жезли - Смъртта - 2 жезли, Рицар жезли

Мисля, че няма да я намериш. Приключена история. В теб има само една обица. Би ли ми я описала, искам да проверя нещо? Също така мисля, че някой я е намерил и отмъкнал...така че може и наистина да е във фитнеса паднала.



 

Общи условия

Активация на акаунт