Карти Таро тема 19

  • 17 236
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Вчера инициирах разговор със С. Сякаш говорихме на различни езици, той очевидно бе размишлявал, но въобще не е наясно какво иска и не иска, просто иска да стане на неговото и ми се гневи.
Аз му влязох в тона и се опитах да му обясня защо не трябва да продължаваме така.
Тук няма значение какво аз искам и доколко искам да си пробвам късмета, ясно ми е, че ако продължа тези отношения много ще страдам (картите неведнъж показаха този резултат).
На въпроса: как ще се развият отношенията ни след вчерашния разговор изтеглих:

6 чаши, 10 чаши, рицар чаши.

Картите са като цяло положителни. Не смея да ги тълкувам, но говорят (според описаните им значения) за постигане на хармония и емоционален баланс.
Моля за вашата помощ при тълкуване и през призмата на това че пътят ми трябва да продължи без този човек.

# 571
  • Мнения: 2 122
Привет, питах картите какво е отношението на една жена към друга. Мога ли да й вярвам?
9 жезли асо пентакли колесницата
Защо да не можеш? Картите говорят за човек, който пази територията си, нищо че няма как да се нарече негова. Това ти ли си или тя?

Искам да питам за още едно момиче, става дума за работни отношения, но и лични.. трябва ли да внимавам какво й споделям? За пръв път ми излиза четири меча въобще в някакво теглене откакто имам карти
императрицата четири меча висшата жрица
Момичето не обича да разкрива лични неща за себе си и сигурно изглежда потайна. НО, картите те връщат към онзи здравословен проблем, за който беше питала наскоро тук.

# 572
  • Мнения: 4 706
Силки, благодаря! И в двата случая питам за тяхното отношение към мен. И в двата случая се притеснявам и аз не искам да се разкривам, а и двете знаят мои лични неща.
А може ли по първите карти малко разяснение как така си пази територията, но не е негова? Не го разбирам

# 573
  • Мнения: 10 210
Зорница, как го измисли, че са много положителни картите? .. Какъв емоционален баланс, като направо ще се издавиш в цялата тази вода. 🙄 Толкова пъти питаш едно и също и толкова пъти ти се отговаря едно и също, че на мен леко ми писна, пък на другите - не знам. Затова ще ти кажа така. Не, не се пази от колегата ти. Точно обратното направи. Кажи му, че всъщност искаш да пробвате отново. Понякога единственият начин човек да разбере нещо, е да се поожули здраво от приключението, което го влече и точно това е правилното за случая му, а не пазенето. Карма.

# 574
  • Мнения: X
Зорница, как го измисли, че са много положителни картите? .. Какъв емоционален баланс, като направо ще се издавиш в цялата тази вода. 🙄 Толкова пъти питаш едно и също и толкова пъти ти се отговаря едно и също, че на мен леко ми писна, пък на другите - не знам. Затова ще ти кажа така. Не, не се пази от колегата ти. Точно обратното направи. Кажи му, че всъщност искаш да пробвате отново. Понякога единственият начин човек да разбере нещо, е да се поожули здраво от приключението, което го влече и точно това е правилното за случая му, а не пазенето. Карма.

Соул, благодаря за отговора. Тук не става въпрос какво искам, а какво трябва да направя. Той е бил винаги човекът който не знае какво иска. Приемам, че съм си и баща и майка и аз трябва да се грижа за себе си и за собствените си емоции. Решението за С. е взето, независимо какво мисли, чувства и иска той или аз. Взех го аз и то за мен еправилното.
Ще се радвам да ми разтълкуваш картите, купих си и ръководство от 500 стр. и съм готова да чета още повече. Искам да започна да ги разбирам.
В ръководството е посочено че 6 чаши в комбинация с подсилващите 10 чаши означава да се чувстваш благословен, щастлив радостен. Единствено рицар чаши не ми се връзваше на комбинацията.
Моля те да ми обясниш.

# 575
  • Мнения: 10 210
Питаш как ще се развият отношения и Таро ти отговаря с три карти чаши. Няма стабилност, няма мисъл, няма действие, няма перспективност...има един водовъртеж от емоции, който е започнал в миналото, достигнал е своя пик и сега държи човек замъглен от чувства - Рицар чаши - до степен да не знае на кой свят се намира.

Гледай да не четеш ръководството както Дяволът - Евангелието. Това да се чувстваш някак си и да имат едни отношения хармония и баланс са две много различни неща.

# 576
  • Мнения: X
Питаш как ще се развият отношения и Таро ти отговаря с три карти чаши. Няма стабилност, няма мисъл, няма действие, няма перспективност...има един водовъртеж от емоции, който е започнал в миналото, достигнал е своя пик и сега държи човек замъглен от чувства - Рицар чаши - до степен да не знае на кой свят се намира.

Гледай да не четеш ръководството както Дяволът - Евангелието. Това да се чувстваш някак си и да имат едни отношения хармония и баланс са две много различни неща.

Соул, благодаря ти за отговора. Чета ръководството буквално, явно там е проблемът.

# 577
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Вчера инициирах разговор със С. Сякаш говорихме на различни езици, той очевидно бе размишлявал, но въобще не е наясно какво иска и не иска, просто иска да стане на неговото и ми се гневи.
Аз му влязох в тона и се опитах да му обясня защо не трябва да продължаваме така.
Тук няма значение какво аз искам и доколко искам да си пробвам късмета, ясно ми е, че ако продължа тези отношения много ще страдам (картите неведнъж показаха този резултат).
На въпроса: как ще се развият отношенията ни след вчерашния разговор изтеглих:

6 чаши, 10 чаши, рицар чаши.

Картите са като цяло положителни. Не смея да ги тълкувам, но говорят (според описаните им значения) за постигане на хармония и емоционален баланс.
Моля за вашата помощ при тълкуване и през призмата на това че пътят ми трябва да продължи без този човек.

Много точно ти разтълкувала Соул картите. Аз с една дума мога да ги опиша - ИСТЕРИЯ.
 Липса на адекватно отношение, не си на земята, някаква емоционална вихрушка, няма дори логика в нищо. Пълна боза...
Моят съвет е да спреш известно време да си теглиш карти за господина.

# 578
  • Мнения: X
Вчера инициирах разговор със С. Сякаш говорихме на различни езици, той очевидно бе размишлявал, но въобще не е наясно какво иска и не иска, просто иска да стане на неговото и ми се гневи.
Аз му влязох в тона и се опитах да му обясня защо не трябва да продължаваме така.
Тук няма значение какво аз искам и доколко искам да си пробвам късмета, ясно ми е, че ако продължа тези отношения много ще страдам (картите неведнъж показаха този резултат).
На въпроса: как ще се развият отношенията ни след вчерашния разговор изтеглих:

6 чаши, 10 чаши, рицар чаши.

Картите са като цяло положителни. Не смея да ги тълкувам, но говорят (според описаните им значения) за постигане на хармония и емоционален баланс.
Моля за вашата помощ при тълкуване и през призмата на това че пътят ми трябва да продължи без този човек.

Много точно ти разтълкувала Соул картите. Аз с една дума мога да ги опиша - ИСТЕРИЯ.
 Липса на адекватно отношение, не си на земята, някаква емоционална вихрушка, няма дори логика в нищо. Пълна боза...
Моят съвет е да спреш известно време да си теглиш карти за господина.


Здравей!
Не само че ще спра да тегля карти, ще се и отдалеча.

# 579
  • Мнения: 4 706
Веднъж теглих карти за една вечеря, на която бях поканена и се паднаха само чаши 6 чаши и 10 чаши бяха там, третата не я помня. Но помня, че вечерята беше изключително емоционална в най-добрия смисъл.

# 580
  • Мнения: 10 210
Естествено, Морела, това, за което пишеш, е събитие и за такова картите биха били тълкувани положително. Ако попиташ как ще мине сватбен ден - това са картите. За развитие на отношения картите са пълен кошмар.

Таро е система с много дълбочина. Не всеки може да се научи да я разбира. Трябва и самият човек да има дълбочина на мислене. С разнасяне на "речник" няма да стане.

# 581
  • Мнения: 11
Здравейте, теглих си карти за съвет от Таро към мен по отношение на един човек. Ще бъда благодарна да ми помогнете с тълкуването. Благодаря предварително на отзовалите се!
4 меча, 3 пентакли, 7 жезли

# 582
  • Мнения: 4 769
Здравейте, теглих си карти за съвет от Таро към мен по отношение на един човек. Ще бъда благодарна да ми помогнете с тълкуването. Благодаря предварително на отзовалите се!
4 меча, 3 пентакли, 7 жезли

Ако е само за съвет, то картите съветват да помислиш, за какво се бориш в тези отношения! Може би сте добър екип, но ако търсиш чувства и любов, то те не са на преден план в тези отношения. Необходимо е да преосмислиш добре, дали си заслужава енергията която влагаш, ситуацията на конкуренция понякога доста изморява. Ако обаче те интересува нещо друго, то питай направо.

# 583
  • Мнения: 11
Само съвет. Аз точно съм се оттеглила, за да не се боря с конкуренция. Очаквах Кралица меч дори. Явно това е достатъчно на този етап. Благодаря!

# 584
  • Мнения: 4 769
Само съвет. Аз точно съм се оттеглила, за да не се боря с конкуренция. Очаквах Кралица меч дори. Явно това е достатъчно на този етап. Благодаря!

Кралица меча ще се появи, когато спреш да влагаш чувства и емоции. Не знам кога си се оттеглила, но картите показват друго. Все още си в тази ситуация, макар и само с чувства.

Общи условия

Активация на акаунт