Карти Таро тема 19

  • 17 341
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 671
Здравейте,🍓
Моля да споделите впечатленията си за карта Императицата.
Понякога си тегля дневни карти и ги записвам в Дневника ми.
Вчера сутрин ми се пасна И.
Ходих на море, чусесен ден , но накрая на деня си бях оставила тел. На бара да се зарежда и отивам да го взема, целия панел чупен и напукан, мн се ядосах и вечерта се дамислих за тази Карта, все си мислех, че е мн хубава плодородие, изобилие.
Дали не е проекция за бъдеще, а не точно за деня?
Как мислите Вие?
Какъв е Вашия опит с тази Карта?☀️🌼🍀

# 586
  • Мнения: 4 782
Скрит текст:
Здравейте,🍓
Моля да споделите впечатленията си за карта Императицата.
Понякога си тегля дневни карти и ги записвам в Дневника ми.
Вчера сутрин ми се пасна И.
Ходих на море, чусесен ден , но накрая на деня си бях оставила тел. На бара да се зарежда и отивам да го взема, целия панел чупен и напукан, мн се ядосах и вечерта се дамислих за тази Карта, все си мислех, че е мн хубава плодородие, изобилие.
Дали не е проекция за бъдеще, а не точно за деня?


Как мислите Вие?
Какъв е Вашия опит с тази Карта?☀️🌼🍀

Като карта за деня, Императрицата може да означава:
Цитирам мнение на Таровед, аз лично не съм я теглила като карта за деня.
" Дава възможност да разберете как проявявате своята творческа страна.  Нови идеи, реализиране на предишни творчески намерения. Може обаче, да се усетите " задръстени " и непродуктивни. Може да бъдете загрижени и обгрижващи през деня, но може да бъдете и задушаващи.  Картата означава и доставяне на удоволствие като значение за деня."
За здраве, проблем половата система, яйчници, може да е бременност.

Мисля, че няма връзка със счупения телефон.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 12:26 от a.nik

# 587
  • Мнения: 132
Питаш как ще се развият отношения и Таро ти отговаря с три карти чаши. Няма стабилност, няма мисъл, няма действие, няма перспективност...има един водовъртеж от емоции, който е започнал в миналото, достигнал е своя пик и сега държи човек замъглен от чувства - Рицар чаши - до степен да не знае на кой свят се намира.

Гледай да не четеш ръководството както Дяволът - Евангелието. Това да се чувстваш някак си и да имат едни отношения хармония и баланс са две много различни неща.

 Здравейте soul81,
 според Вас, коя боя би дала стабилност в описаната подередба.
 Пентакли ли?

# 588
  • Мнения: 10 212
Условно казано. Трябва да се гледат и тълкуват конкретни комбинации. Една 9 пентакли, примерно, би била не по-малко лоша прогноза за развитие на отношения спрямо тази водна катастрофа.

# 589
  • Мнения: 132
Благодаря soul81,
при въпрос  - защо М не пише на Р
се паднаха Асо Пентакли - Крал Пентакли - 2 жезли

Това Асо, хич не ми е ясно, да не би да отразява желанието на Р, той да и пише?
Краля според мен е, че си придава тежест, а жезлите, че вече гледа в друга посока....

# 590
  • Мнения: 4 782
Скрит текст:
Благодаря soul81,
при въпрос  - защо М не пише на Р
се паднаха Асо Пентакли - Крал Пентакли - 2 жезли

Това Асо, хич не ми е ясно, да не би да отразява желанието на Р, той да и пише?
Краля според мен е, че си придава тежест, а жезлите, че вече гледа в друга посока....


М не пише на Р, защото няма специално отношение към Р и дори да е направил намек или жест, то няма кой знае какви чувства или голям интерес. Има си други по важни дела. Р вероятно е силно привлечена/ привлечен от М , но погрешно е разчела вниманието на М. Всъщност в комбинацията има две карти от боя пентакли, което означава, че отношенията са повече на приятелска основа или дори колегиални или партньорски, но не и на влюбени хора. Също така, боя пентакли би била наистина много стабилна за отношения, но заедно с боя чаши. С 2 ка жезли не е добра комбинация, няма как земята да поеме огъня.

# 591
  • Мнения: 385
Благодаря soul81,
при въпрос  - защо М не пише на Р
се паднаха Асо Пентакли - Крал Пентакли - 2 жезли

Ас пентакли на първа позиция е проективна карта и отразява желанието на питащия нещо да се случи и изобщо как си представя нещата. Останалите карти от конструкцията го демонстрират. Ас пентакли е силен на средна позиция между активни ситуационни карти, почти равни му по сила, малко карти в Таро реално са такива.

# 592
  • Мнения: 1 544
Благодаря soul81,
при въпрос  - защо М не пише на Р
се паднаха Асо Пентакли - Крал Пентакли - 2 жезли

Ас пентакли на първа позиция е проективна карта и отразява желанието на питащия нещо да се случи и изобщо как си представя нещата. Останалите карти от конструкцията го демонстрират. Ас пентакли е силен на средна позиция между активни ситуационни карти, почти равни му по сила, малко карти в Таро реално са такива.
.  Извинявай, Мона, малко се обърках...Значи ли комбинацията, че отразява по-скоро усещанията на питащия, отколкото реалната ситуация?

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 17:36 от menarini

# 593
  • Мнения: 385
Извинявай, Мона, малко се обърках...Значи ли комбинацията, че отразяеа по-скоро усещанията а питащия, отколкото реалната ситуация?

Да, това значи. За съжаление, Ас пентакли е хубава карта, но в определени ситуации с определени карти. Иначе просто отразява желанията ни и най-вече тяхната невъзможност да се осъществят ...

# 594
  • Мнения: 1 544
Горката / горкият Р. Ще си мисли, че не е специална/специален за М...

# 595
  • Мнения: 4 782
Горката / горкият Р. Ще си мисли, че не е специална/специален за М...
Би ли пояснила какво искаш да кажеш с този коментар, защото така написано без цитирани карти, няма връзка с Таро!

# 596
  • Мнения: 1 544
Горката / горкият Р. Ще си мисли, че не е специална/специален за М...
Би ли пояснила какво искаш да кажеш с този коментар, защото така написано без цитирани карти, няма връзка с Таро!
 По комбинацията на markoni22 ,извинявам се. Доколкото разбирам от коментара на Мона, е по-скоро проекция на усещанията на питащия, доколкото разбирам -Р.,отколкото реалната причина М. да не пише на Р. Не си позволявам да ти опонирам, достатъчно ценя това, което чета от теб Simple Smile В този ред на мисли,едва ли в бъдещото хилядолетие ще си пизволя да тегля карти на някой, камо ли да ги тълкувам... Таро изглежда необятно...

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 17:32 от menarini

# 597
  • Мнения: X
Момичета, написах писмо до някой който много ми липсва. Но не знам дали, това писмо ще промени съдбата ми по отрицателен за мен начин. Все пак животът ни дава и ни взима хора. Аз в ситуацията не реагирах по правилен начин. Но и обидата бе голяма.
Ще ми кажете ли моля ви дали да изпратя писмото си тая вечер - ще има ли отрицателни последици за мен? Не знам дали това писмо е все още искано и чакано. Но днес цял ден мисля за човека и ми се реве зверски.
Моля ви за помощ.

# 598
  • Мнения: 459
Привет на всички,много моля някой ,да ми гледа..много съм объркана и имам нужда,ще се радвам някой да ми помогне

# 599
  • Мнения: 10 212
Moon1, формулирай конкретен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт