Карти Таро тема 19

  • 17 187
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 674
Добър ден!
Някой ако има желание и време моля да ми изтегли карти с въпрос " как ще се развият отношенията на Н и И ".
Аз съм Н.
Страшния съд, Кралица меч, 2 меч
Съжалявам, но не виждам да се развият отношения тук в хармонична посока.

Роза, пак същите проблеми ли има?

Имат съмнения някакви си ама не е ясно какви... изавадили нещо като тумор, тестват го за разсейки.... Иначе той си е добре, ходи си, яде си нормално, весели се, на работа почна да си ходи...Искам да се теглят карти, за да видим, какво се случва със здравето му, трбява ли да се обърне по-сериозно внимание или ....въобще какво се случва като цяло  Peace

Аз си теглих, ама нещо ми е объркано и не мога да ги схавна... сигурно ги облъчвам, ккато ти казваш  Sunglasses

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 15:33 от Roza17

# 631
  • Мнения: 4 767
Скрит текст:
Добър ден!
Някой ако има желание и време моля да ми изтегли карти с въпрос " как ще се развият отношенията на Н и И ".
Аз съм Н.
Страшния съд, Кралица меч, 2 меч
Съжалявам, но не виждам да се развият отношения тук в хармонична посока.

Роза, пак същите проблеми ли има?

Имат съмнения някакви си ама не е ясно какви... изавадили нещо като тумор, тестват го за разсейки.... Иначе той си е добре, ходи си, яде си нормално, весели се, на работа почна да си ходи...Искам да се теглят карти, за да видим, какво се случва със здравето му, трбява ли да се обърне по-сериозно внимание или ....въобще какво се случва като цяло  Peace

Аз си теглих, ама нещо ми е объркано и не мога да ги схавна... сигурно ги облъчвам, ккато ти казваш  Sunglasses

Рози, какви бяха твоите карти?

# 632
  • Мнения: 7 736
Благодаря ви за тълкуванията, сега ги прочетох, така анещата, оплаквах се просто Simple Smile

# 633
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Добър ден!
Някой ако има желание и време моля да ми изтегли карти с въпрос " как ще се развият отношенията на Н и И ".
Аз съм Н.
Страшния съд, Кралица меч, 2 меч
Съжалявам, но не виждам да се развият отношения тук в хармонична посока.

Роза, пак същите проблеми ли има?

Имат съмнения някакви си ама не е ясно какви... изавадили нещо като тумор, тестват го за разсейки.... Иначе той си е добре, ходи си, яде си нормално, весели се, на работа почна да си ходи...Искам да се теглят карти, за да видим, какво се случва със здравето му, трбява ли да се обърне по-сериозно внимание или ....въобще какво се случва като цяло  Peace

Аз си теглих, ама нещо ми е объркано и не мога да ги схавна... сигурно ги облъчвам, ккато ти казваш  Sunglasses

Рози, какви бяха твоите карти?

Ник, вече не помня, теглих вчера и ония ден, и то няколко пъти и бяха различни...в главата ми беше хаос.  Не се напънах да ги помня...Днес се сетих, че мога да питам в темата, тук.

# 634
  • Мнения: 4 767
Добър ден!
Някой ако има желание и време моля да ми изтегли карти с въпрос " как ще се развият отношенията на Н и И ".
Аз съм Н.


И аз ти изтеглих карти - Асо жезли 5 меча Светът -
Проблема между вас вероятно е заради ревност и доста сте затънали в конфликта. Не мисля, че могат да се оправят отношенията. Светът на трета позиция приеми като " началото на края".

# 635
  • Мнения: 70
Добър ден!
Някой, ако има желание и време, моля да ми изтегли карти с въпрос " Как ще се развият отношенията на Р и П ".
Безизходна ситуация от доста време,предварително благодаря.

# 636
  • Мнения: 144
Здравейте, снощи имах страшен сблъсък в разговор с Б. Чух доста крайни неща. И ще помоля някой да хвърли карти какво се случва като цяло в отношението му към мен?
Благодаря.

# 637
  • Мнения: X
А.ник, сърдечно благодаря! Ако има развитие ще дам ОВ!

# 638
  • Мнения: 4 767
Добър ден!
Някой, ако има желание и време, моля да ми изтегли карти с въпрос " Как ще се развият отношенията на Р и П ".
Безизходна ситуация от доста време,предварително благодаря.


До месец, развитие на отношенията?
9 ка жезли 6 пентакли 6 жезли - Ще си оправите отношенията, ще ги стоплите.  Ще стане дори по - бързо от месец, но твърде вероятно е след време, отново да се повтори същата история.

# 639
  • Мнения: 4 706
Момичета, предстои ми пътуване този уикенд и е малко тегава организацията. Всичко ме тегли назад, но вече няма връщане, защото е за рожден ден. Притеснява ме самото шофиране, защото постоянно се променя колата и шофьорът,  часът не е ясен нито на тръгване, нито връщане и още куп други неясноти по организацията.. самите хора освен рожденичката са доста различен тип.. всичко е просто за купона, а аз обичам всичко да е сигурно и добре организирано.
Някой може ли да ми изтегли карти въобще как ще мине всичко, уж отивам да се забавлявам, а не ми се ходи и звучи доста тегаво всичко. Ще дам обратна връзка веднага след това.

# 640
  • Мнения: 4 767
Момичета, предстои ми пътуване този уикенд и е малко тегава организацията. Всичко ме тегли назад, но вече няма връщане, защото е за рожден ден. Притеснява ме самото шофиране, защото постоянно се променя колата и шофьорът,  часът не е ясен нито на тръгване, нито връщане и още куп други неясноти по организацията.. самите хора освен рожденичката са доста различен тип.. всичко е просто за купона, а аз обичам всичко да е сигурно и добре организирано.
Някой може ли да ми изтегли карти въобще как ще мине всичко, уж отивам да се забавлявам, а не ми се ходи и звучи доста тегаво всичко. Ще дам обратна връзка веднага след това.

6 меча Страшния съд 6 чаши - Колкото и да не ти се ходи, ще отидеш. По време на това пътуване и изобщо на купона, ще излязат наяве доста неприятни за теб тайни, не можеш да го избегнеш. Тайни, които не са от сега, от доста време. Може и да се позамажат нещата, но ще попаднеш в конфликт. Ще се върнеш доста време назад, в минали истории.

# 641
  • Мнения: 4 706
A.nik , благодаря, колко неприятно... няма ли как да го избегна? Или поне да си прекарам сравнително приятно... да идва и да минава щом е така...

# 642
  • Мнения: 437
Момичета,моля погледнете,дали ще ме вземат на работа(а армията) много ми е важно! Благодаря предварително

# 643
  • Мнения: 4 767
A.nik , благодаря, колко неприятно... няма ли как да го избегна? Или поне да си прекарам сравнително приятно... да идва и да минава щом е така...

След като написах поста, си помислих, че конфликта / Страшния съд + 6 чаши/  може и да е преди това, във връзка с минали неща. Можеш да го избегнеш, просто трябва да си наложиш волята.

# 644
  • Мнения: 4 706
A.nik , благодаря, колко неприятно... няма ли как да го избегна? Или поне да си прекарам сравнително приятно... да идва и да минава щом е така...

След като написах поста, си помислих, че конфликта / Страшния съд + 6 чаши/  може и да е преди това, във връзка с минали неща. Можеш да го избегнеш, просто трябва да си наложиш волята.
Ние вече имахме конфликт във връзка с организацията, надявам се да е това. Но аз се притеснявам доста, трябва да разчитам неспал и току що изтрезнял човек да шофира на връщане, като часа мястото и всичко не ясни. Въобще нищо, освен че ще е купон. 🙄
Ако се върнем живи, ще пиша как е минало. Надявах се все пак да се разболея и да не отида.

Общи условия

Активация на акаунт