Третокласници 2020/2021

  • 29 054
  • 749
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 638
Просто вижте с кое издателство сте и поръчайте "Албим за технологии и предприемачество" като този:
https://www.book.store.bg/p207906/album-s-prilozhenia-i-material … deia-delieva.html

# 436
  • София
  • Мнения: 973
Момичета , подготвяте ли децата с таблицата за умножение ? Аз все още не, но сега забелязах, че на Забаваната им математика госпожата е започнала с таблицата.

# 437
# 438
  • София
  • Мнения: 28 552
Аз не.

# 439
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да, но моето от малко гледа клипчета с песнички за умнижение. Правилно смята, но сякаш или си пее песента наум, или събира. Лятото всяла сутрин към занималнята учихме таблицата, мисля скоро пак да я преговаряме. Далеч е още от машинално казване на резултата от умнижението, но малко му остава.

# 440
  • София
  • Мнения: 4 035
Лятото я научи, според мен сега всичко е забравила, та мисля да почва полека да я преговаря.

# 441
  • here and now
  • Мнения: 4 207
На нищо не я уча. Каквото научи в училище това е.
Питам дали има проблеми и има ли нужда от помощ. Обикновено отговора е "не".

# 442
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Детето преди малко ми каза, че учителката по музика искала следващия път да разкажат за Вили Казасян. Взели песента Детство мое и така. Та съм му написала малко за песента, повечко за Казасян на един лист и обяснявах какво е Биг бенд и джаз.

# 443
  • софия
  • Мнения: 25 446
Здравейте, майки на второкласници,
Вкъщи намерих Jump math за втори клас.
Скрит текст:
Ако някой проява интерес - подарявам ги, но трябва да се вземат или да платите само пощенските разходи за изпращане. Simple Smile
Подарени са. Честито на спасилите се деца, ще черпите брадата Simple Smile
Успех и здраве на сладурчетата!

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 13:36 от zvаnchе

# 444
  • Мнения: 427
Как научават вашите деца да пишат думите по английски? Моето се затруднява с научаването им да ги пише, особено по- сложните от към правопис. Пише ги по няколко реда и се оказва, че не ги запомня. Иначе ги знае говоримо.

# 445
  • София
  • Мнения: 18 697
Писане и повтаряне,спелува също.

# 446
  • Мнения: 6 284
Със спелване. Писането досядява след някакво време, следя думите и спелваме по път, докато си говорим ..

# 447
  • София
  • Мнения: 973
Да и при нас ситуацията е същата.
Установих и че нещо много бързо са взели азбуката и следователно спелуването ги затруднява.
Аз пък издирвам някакво кратко коледно стихче, пожелание, което да напишат на картичка ( това им е проект-домашно по английски ).

# 448
  • Мнения: 44
Частната ни учителка ни написа това: May the Christmas season fill your home with joy your heart with love and your life with laughter.

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Моето има фотографска памет. Късметлийка съм Wink

Гледам, че всички имате допълнителни занимания след училище. Кой решава задачи, кой диктовки, кой спорт.
Моето дете е целодневна форма - водя го в 8 и го взимам в 17 (като всички предполагам). Видимо е изморен, просто няма сили за каквото и да било допълнително след училище. Аз съм на работа в същия часови интервал и се чувствам по същия начин. Та, въпросът ми е : децата не са ли изморени за всички тези неща?
Дали моето има нужда от някакви витамини или е нормално да е изморен?
Ние решаваме задачи и пишем диктовка само в събота и неделя.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 08:29 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт