Магията на изтока - тема 58

  • 14 950
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • BG
  • Мнения: 4 456
Гост,първите 2 еп. гледах.То си е ясно,че бавно ще им се случат нещата,но ми е забавно приятелчето как се опитва да помогне Joy Искам да опита от собственото си лекарство и да се мъчи. Innocent
Our Skyy,сега видях,че им е предишния.Не съм го гледала,ти каза,че е става,но с много превъртане.

2 moonс2 , определено тази главна двойка е по-добра и играе с повече чувство.Само да не бях гледала толкова скоро 2 moonс 1 Blush
Gun и Оff (от Theory of love) са двойката от Senior secret love: Puppy Honey, аз Our Skyy само бегло го погледнах и даже техния еп, който виждам от поста  ти, че са имали- не съм стигнала до него. А приятелчето, за което споменаваш, че искаш да се мъчи (White)- той се мъчи доста в Love sick:The Series  Laughing

# 121
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Оххх, пак ли е станало напрежение с преводите. Мне, не съм забелязала за тези 2 серии. Даже ги гледах не в основния ми ресурс. Еми така е то с този труд. Ако искаш превеждаш и от другото не се интересуваш, не се засягаш, ... иначе рано или късно неминуемо ще се окажеш в такава ситуация и ще се откажеш. Грешно, неприятно,.... но факт.

дането, виждам Coffee & Vanilla (Kohi & Banira) 6 като за мене готов/поне на английски.

# 122
  • DE
  • Мнения: 9 068
И на руски е готов, но реших да поизчакам да излязат всичките. Превеждат се веднага, така че само да го излъчат. Жалко, че е по епизод на седмица.

# 123
  • Мнения: 9 187
Гост,аз искам героя на Оff да се гърчи в страдание,защото е сляп,глух и въобще не се усеща за любовните терзания Smiling Imp Освен това го послъгва и го кара да плаче.
White,няма да страда.Той е Купидон в случая,неуспешно,но се опитва.
Senior secret love: Puppy Honey - да го гледам ли? А Love sick:The Series ?

# 124
  • BG
  • Мнения: 4 456
Гост
Senior secret love: Puppy Honey - да го гледам ли? А Love sick:The Series ?
Първият с превъртане-да, но мисля, че го гледа, може и да бъркам.
 Вторият си е истинско изпитание за търпението.

# 125
  • Мнения: 9 187
Гост,не съм го гледала.Гледах Sotus първи сезон.Бърррр Dizzy Face

Джони-то с две снимки от We Are Young,който ще се излъчи другата година (осве ако не стане като Вълчето).Снимките са приключили преди 10-тина дни.

Скрит текст:



# 126
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 535
Това предаване го следя все още само заради Уилям и Бентли.
Чудни момченца има Сам.

# 127
  • BG
  • Мнения: 4 456
Tuon, Theory of love към 5-6 еп. става приятен, ако не си се отказала, може да му дадеш шанс. Въпреки всичко ми е някак изкуствен.

# 128
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 535
Виждам, че е Ким Сун А, но ми е трудно да повярвам, че това наистина е тя.
Защото е без грим ли, защото не съм я гледала от години, защото някой чичко Клъцни-срежи ли я е пипал, не знам.
Слънцето грее. Бонбон. Ще го играе адвокат, затова качва снимки с костюмчета.
Нямам търпение да започнат на 18-ти септември. Сериалът слабо ме вълнува, важното е слънцето да грее на екран и да радва окото.

# 129
  • Мнения: 9 187
Tuon, Theory of love към 5-6 еп. става приятен, ако не си се отказала, може да му дадеш шанс. Въпреки всичко ми е някак изкуствен.
И аз до там някъде съм го докарала - 8 еп.
Не е от онези  продукции със сладката любовна история,която да те кара да се усмихваш.
Мисля,че ще го играят Бел и Кларк от 100-те и всичко ще е само мираж Joy
Ролята на Earth не ми е съвсем ясна? Не им се меси в отношенията."Спасява" 2 от самоубийство и го води на вечеря,но 2 си пада по бившата си съученичка.

# 130
  • BG
  • Мнения: 4 456
Tuon, аз само историята на двамата главни следя, другите ги превъртам:blush:

# 131
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Наги 5. Големи любимци са ми възрастната дама и Урара-мои хора  Simple Smile.
Скрит текст:
В първата половина на епизода ме развесели зомби темата, хем аз хич не съм по тази част както знаете  Mr. Green. Урара после направо за медал от мен бе как се е ориентирала тя в дебрите на снобизба и махленството в света на възрастните.
Нашата Наги къде тръгна след урока от Урара а къде стигна  Joy hahaha Joy.
Шинджи нещо реши да не мърда напред в ремонта на плювалника си и през просото, само събра вещите на Наги.
Гон-сан тежко пострада от своя либерализъм. Ама те тез нелибералните като мухи на мед му се лепят, що ли?!
Обяснението и сравнинето с тез там някакви сладки питчици на Наги към Гон бе много симпатично. Тез питчици на японски чак сладко ми прозвучаха  Laughing. Виж като съседи и другарчета тез двамата ще са готина картинка, както с останалите съседи.
Гон-сан какви сравнения само чу от Наги, туй с тийн-секси ученичка просто го довърши  hahaha Joy Joy
Аааа този епизод ми хареса. Но сценаристите нямат право на повече такива завои  Naughty, туй с инерцията стана повече от ясно на всички. А аз си чакам ли чакам майката на Наги.  Mr. Green да видим въобще ще дочакам ли  Mr. Green
Наги няма покой от Синджи, в края на епизода пак се "спънаха" един в друг. Честно казано по-добре да ги отдалечат, поне за известно време. Наги може да бъде достатъчно интересна и без Шинджи  Stop

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 14:13 от Шошулчо

# 132
  • Мнения: 9 187
Гост,при другите поне има някакво действие,че при главните беше Малчо го обича Khai,сега съм на Khai обича Малчо и се надявам накрая да се заобича по едно и също време.
На мен ми допада.Хареса ми,че между героите имаше минало/история,а не се влюбиха след един поглед.Обсъждането на филми и разговорите им. Heart Примерно на плажа когато Khai говори със свой приятел и сравниха любовта с гледането на филм.Сега ще гледам Flipped,че не съм.

# 133
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 535
Welcome 2 Life

Гледам го или късно вечер, или рано сутринта и ми се случва да заспивам. Толкова за това колко е интересен с този паралелен свят, в който се напъха Рейн. Зяпам най-вече заради неговия герой, детето и жена му, а и само понеделник и вторник - издържа се.

I Wanna Hear Your Song

И тук нищим убийство, въпреки заглавието. Дже Рим отново с тъмна страна. Не се изненадах.
На този сериал още не ми се приспало. Засега тук гледам от - до. Издържам 60 мин.

# 134
  • Мнения: 9 187
Дане в тази песен Seungri от бенглите ли пее или е съвпадение на имената?
Аз чак сега загледах имената Blush

Общи условия

Активация на акаунт