Магията на изтока - тема 58

  • 14 887
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 133
Корейците/китайците/тайландците/японците  и който и да пропускам имат ли "най-секси" като списание People?
И за толкова години защо чак сега се сещам да питам? Flushed

# 646
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Само за японците мога да говоря...

Като тази на People, годишната/ официална, не съм виждала, но си правят някакви техни класации за най-секси актьор и пр. през някакъв период от време.
То и като им знам вкуса на японките, сигурно на първо място към днешна дата ще са Араши 1, Араши 2, Араши 3, Араши 4, Араши 5, ама си ги знаем и петимата как изглеждат, нали?
Онзи ден, откакто Нино обяви, че е сключил брак, какво да ти кажа - японска мъка. Леят сълзи, все едно Нино е на 20-ет, а не на 36. Останалите четирима обявиха, че си имат жени, но ги крият. Явно ще обявят всичко, когато сключат брак. Така правят японците. И по-добре за тях.
Във времената на SMAP сигурно щеше да е същото и кога Кимура беше млад, ехеееее. В Япония вкусовете за мъже са малкоооо сбъркани, в сравнение с нашите. И аз им се чудя на акъла, ама какво да ги правиш - друго се търси/ гледа там.

Има много хубави, високи, стройни японски мъже актьори, но не винаги попадат в класациите им или са на челни позиции.
Джони-манията подлудява японките вече повече от 20-ет години. Само това си знаят и за тях гласуват. Дедо Джони почина. лека му пръст, но сега племеницата му ръководи бизнеса с помощта на Хиде Таки.

# 647
  • Мнения: 9 133
По ме интересува Шо под кой номер Араши се намира.

Те пък от People защото си избраха секси мъж тази година Joy Joy Joy

При другите няма да е по-различно. Корейските фендъми ще позиционират някой от BTS (това е абривиатурата на метрото в Банкок) или oт  EXO на първата позиция,освен ако не се е появила някоя нова група и да не знам (все едно съм критерий,но....)
Kитайците -Yang Yang,Kris Wu,Chen Xiang....
Тайланд -Push,Mario, Barry Nadech и необяснимо защо -Krist Perawat

# 648
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Да, няма нищо обективно в тези класации, защото гласуват луди тийнейджърки, а и е въпрос на вкус. Колкото жени - толкова вкусове.

В Корея...
ЕХО отдавна са извън играта. BTS са навсякъде (все още). Момчетата са само едни изпълнители с измамен имидж, играят и те в тази отвратителна игра (за пари), която знаем, погубва животите им. Да не отварям темата, че е много дълга, но разбираш за какво говоря, особено за шоубизнеса в Южна Корея.
Лудост. Затова не я обичам азиатската фенщина, защото е толкова крайна, влудяваща, нездравословна, губеща разсъдък.
Но и BTS ще започнат скоро да залязват, вижда им се края. Започнаха скандалите и с тях, няма да се измъкнат. Ще им направят капан, ще ги снимат, така е в Корея.

За Шо Сакурай... Често съм го виждала в челните класации в Япония, хаха.
Но това е и защото, те, освен изпълнители са и всичко друго, за което можеш да се сетиш - цяла институция. То не са предавания, не са филми, сериали, навсякъде. Мултифункционалните любимци на Япония - Араши.
Абе, в Япония трябва да си кавай (сладък). Не си ли - нямаш шанс. Кавай-нация.
Кавай ли си, трудолюбив ли си, нацията ще те обича и ще ти бъде вярна.

По повод 20-та си годишнина, която беше наскоро, най-после Араши създадоха и собствен профил в IG. Отварят се повече към феновете си по цял свят, не само в Япония.
След смъртта на дедо Джони започнаха промени в компанията, личи че племенницата вече е взела нещата в свои ръце.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 11:06 от rossonera

# 649
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Ой, изкопавам се сега и няколко секунди мигах на "По ме интересува Шо под кой номер Араши се намира." и кафе отпих даже докато зацепя какво чета  Blush.
Нищо на нашия фронт не съм гледала изминалите дни, но пък виртуално бях в Чунцин- Китай, та може да се каже че всъщност не съм отсъствала  Wink.
Ето един поздрав на кънки от там Han Yan

# 650
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Пропуснах да споделя...

Вчера, след новината за новия сериал на Такеру Сато - Koi wa Tsuzuku yo Dokomademo, започнах да чета мангата.
Забавна е и интересна. Увлича с качествен хумор, отличен арт и мога само да се надявам да направят по същия начин (или поне близък) live action-сериала от януари.
Страхотно е бишито-лекар. Артът е на ниво.
Тези дни ще излапам всички излезли дотук глави на мангата и ще чакам след това сериала.
И, да, след като опознах Каири Тендо, си дадох сметка, че Такеру е точния избор за ролята от всички млади японски актьори. Отлично му пасват такива герои.

# 651
  • Мнения: 6 683
Ха, привет вече newsm47. Издадох дежурството и ми разписаха билета за в къщи с уговорката да съм на линия за връщане по всяко време Joy.

Лека-полека започвам да наваксвам със сериалите. Изгледах Graceful Family и The Running Mates: Human Rights.

Първият ми хареса най-вече заради готината главна. Кифличка, ама забавна. Нищо общо с обичайните мърляви повлекани, а и главата ѝ не беше само за красота. Хич не се притесняваше да си каже мнението, когато някой я настъпи не където трябва. Отстояваше си позициите, не се отказваше след провалите и не избягваше битките, колкото и безнадеждни да бяха. И всичко това с уговорката, че все пак говорим за корейски сериал Wink.

Другият става за едно гледане, ако си падате по подобни разследващи сюжети с лек крими привкус.

Сега мисля с някое японско да разнообразя, че имам събрани още от миналата година, които не съм гледала, а новите и те се трупат.

# 652
  • Мнения: 5 143
Ой, изкопавам се сега и няколко секунди мигах на "По ме интересува Шо под кой номер Араши се намира." и кафе отпих даже докато зацепя какво чета
               Ох, и аз така, в първия момент не можах да включа.

# 653
  • Мнения: 9 133
Само Рос ме е разбрала
OK.
Трябваше да сложа снимка и да напиша адаша Шо,но да питам колко Шо-та има в Араши,а?????

# 654
  • Мнения: 5 143
Мисля, че ти ясно си се изразила. Обаче моята способност за четене с разбиране днес никаква я няма.

# 655
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Аааа Tuon, екстра си го написала а и се развеселих за добро утро  Laughing. Аз се върнах и изчетох пропуснатото. Взети са под внимание споменатите неща като за мен  Hug.
Бел , събудили сме се   LaughingHug.
Ето и 2в1 се появи в бойна готовност вече  Hug

# 656
  • Мнения: 9 133
Бел,аз се шегувам Hug
Шо е само един,Шош е само една и гледа кънки в родния град  на Xiao Zhan
 Jade Dynasty - трейлър,който като го гледах си казах Scream "Защо филм,а не сериал?Защо?"



Ето и 2в1 се появи в бойна готовност вече  Hug
Аз не съм и подписвала документ за отсъствие Flushed

# 657
  • Мнения: 5 143
Бел , събудили сме се   LaughingHug.
А, аз не съм. Все така съм си в настроение за зимен сън.

Tuon, разбирам, че се шегуваш. Поразвеселихме се. Добре ми дойде, имах нужда.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 13:31 от bell_87

# 658
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Брей виж ти кой бил от Чунцин. Мани, мани , тоз китайски град ми порасна на корема. Слушам и чета англ. превод на интервюта на китайските участници на това състезание и непрекъснато повтарят като папагали,  че Чунцин е  столицата на "hot&spicy", та ме накараха да се разровя.  Whistling

# 659
  • Мнения: 6 683
Главните от тази Династия ще успеем ли някога да ги видим и във Вълчето. Две години го чакаме. Изчака ми се чакалото вече. Партията-майка не се ли наигра, че да отпусне малко примката на цензурата.
Ще взема да погледна The Untamed, че да се порадвам на този сладур Xiao Zhan. И няколко на Шон Доу съм предвидила, ама да видим кога ще им дойде редът.


.............................
Аз не съм и подписвала документ за отсъствие Flushed
Беше подписан от най-високо място. От една малка шефка, чиито заповеди са неоспорими за бабите Joy.

Общи условия

Активация на акаунт