Нова тема!

  • 1 255
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Аз нари4ам моето дреби Лени, не 4е Мади е лошо, но Лени е моето наименование. Ама ти си видяла снимките ли?  Embarassed

# 16
  • Мнения: 368
Може да е следродилна депресия това твоето или нещо от сорта - карай по-ведро и това е!
Животът е прекалено кратък, за да си го тровим допълнително!
Peace

# 17
  • Мнения: 5 183
Недей да се нервиш и депресираш. Бъди ведра и весела, заради малкото ти съкровище, което усеща всяко твое настроение. Я виж какви сте сладки тримцата   bouquet И аз разгледах снимките ви.

# 18
  • Мнения: 7 430
Мисля, че е следродилна депресия...но все пак не е нужно да обиждаШ темата ми  Peace

# 19
  • Мнения: 2 907
Малееее, ужас! Добре 4е не ме взехте насериозно снощи, ами се сетихте, 4е явно нещо при мен не върви добре, защото като си 4ета глупостите тази сутрин ми става зле! Аз по принцип по това време на денонощието спя , ама снощи 4аках моето дреби да заспи, трябваше да яде късно етц. Та аз ГЛАДНА и само на бира, 4ервено вино , та ето резултатът. Срам!  Blush Май съм взимала всяка дума навътре.

Ина4е пак да кажа, би било супер да си имаме един наш канал, наистина ще предложа това на някой модератор/администратор.

# 20
  • Мнения: 1 465
Мистик здравей Stuck Out Tongue
има толкова много теми, които не отварям, или пък други, в които не мога да изразя мнение:
- тези за Испания, Италия, исляма, или пък някои, които са крайно песимистични/за сега, иначе ако съм в лошо или носталгично настроение може и да ги отворя newsm78/.
 Май ще трябва и една темичка за Франция да се отвори, но като че ли сега всички тръгваме за България Laughing, но защо пък не?
Какво ще кажете момичета, живеещи във Франция или пък интересуващи се от проблемите във Франция? Grinning
Поправих си и аз постинга, че нещо не ми се разбираше много какво съм писала Crazy

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 18:06 от Pollia

# 21
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Аз съм "за"  Peace  И предлагам да я наре4ем "френски мадами"  Laughing

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 14:54 от Mama Strumpf

# 22
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
И аз съм "ЗА", браво Mama Strumpf  за заглавието много добре си го измислила. newsm10

# 23
  • Мнения: 1 465
Оооо Мамо Щрумпф много веселяшко заглавие Hug
Ами хайде, отваряйте я пък ще видим, може малко да замлъкне през почивните месеци, но послеееее Party

# 24
  • Мнения: 368
Сега пък аз ще използвам твоята тема, за да "чатя" с теб  Wink - интересно ми е защо всичките ти снимки са "озаглавени" на немски, а живееш във Франция. Дано да не е много недискретно Simple Smile Ако искаш пиши на лични  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 907
Защото 1. съм израснала в семейство, в което се е говорело на немски/бг

             2.  съм ( по сте4ения на смешните обстоятелства на живота ) с моя любим ( германец ) , съответно се 4увствам все по-импликирана в немската култура. Въпрос на гледище. Въпрос на интуиция и удобство. Моят ангел ( хранител )  не говори френски. И да ти кажа, можех да подпиша снимките на китайски, но това щеше да има същия смисъл  Rolling Eyes

Ок ли е моя отговор за теб или имаш нужда от пове4е?  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 368
ОК Grinning
Напълно изчерпателен и любезен Wink
Само дето съжалих, че и немски не знам Wink

Общи условия

Активация на акаунт