Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
  • Бургас
Здравейте, на какъв матрак е полезно да спи дете със сколиоза? Препоръчайте степен на твърдост, марка. Ползвате ли ластични колани, коригиращи стойката? Мислех да купя, но не знам какъв точно и дали ще е полезен или по-скоро нете
По -скоро не. Опъването ще е двустранно, което не е препоръчително.

# 46
  • София
Давате ли на децата протеинови шейкове? Дали е добре да приемат протеини в такъв вид?

# 47
Какъв е смисълът от тях. По добре да си яде яйца и риба

# 48
Не знам дали съм писала в старата тема за това. Преди 5г. водих детето на косултация в Спадър спорт евентуално за   фитнес тренировки. Та момчето там спомена за хранене от типа ВМ-НВХ с цел изграждане на мускулатурата. Не съм задълбала, защото се стреснах, че ни предлагат програма със силови тренировки.

# 49
Не знам дали съм писала в старата тема за това. Преди 5г. водих детето на косултация в Спадър спорт евентуално за   фитнес тренировки. Та момчето там спомена за хранене от типа ВМ-НВХ с цел изграждане на мускулатурата. Не съм задълбала, защото се стреснах, че ни предлагат програма със силови тренировки.
Спайдър спорт са манияци на тема ВМ-НВХ. Аз не смятам, че това е подходяща диета за растящи деца. Това беше причината да не ги избера за дъщеря ми. Иначе тренировките с тежести са много добри, ако ги направи професионалист и ги съобрази с детето и неговия конкретен проблем.
Все пак, смятам, че Шрот е най-доброто за сколиоза + заздравяване на мускулатурата(с фитнес, плуване).

# 50
Aбе, професионалисти, ама гаранция Франция. Като ми казаха, че усилено ще вдига тежести и ...

# 51
Силовите тренировки изграждат мускулатура. Сега за колко големи деца са подходящи не знам.
Нашите упражнения от Чонгов са с гири, но леки. Тя моята и не може да вдигне нещо тежко.

Имаше ли лагер в Русковец и някой ходи ли? Доволни ли сте? Ние бяхме там, когато трябваше да бъде лагерът, но не видяхме деца.

# 52
Е да де, къде са гиричките, къде вдигане на тежести.

# 53
децата трябва да плуват поне 2 пъти седмично

# 54
Аз се записвам да следя и евентуално да съм полезна на някого, ако иска някаква информация за операция.

# 55
  • София
Момичета, децата ви имат ли болки в кръста понякога и как се справяте с това?

# 56
Понякога позата на седене я ''схваща" някъде. Ходи на кинезитерапевт. Лекарство за това не съм давала.

# 57
Здравейте,
някой да е посещавал Шрот упражнения в Пловдив? Спорт и здраве на Борислав Чонгов вече имат такива групи в Пловдив?

Общи условия

Активация на акаунт