Детски рожден ден в Escape Room, имате ли впечатления?

  • 37 820
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 860
      Има ли деца, които са празнували рождените си дни по този нов начин?
      Разглеждам оферти, тъй като за дете на 11 години вече трудно могат да се намерят забавления.

     Да уточня, че въпросите ми не са за точно определено място, а принципно за вида на това забавление.Искаше ми се да споделят майки от различни градове, затова по-скоро принципни неща ме интересуват:

      -Харесва ли се това забавление на деца на възраст 10-12год?
      -Понякога на рожден ден се канят и по-малки братчета/ сестричета.Какви допълнителни забавления се осигуряват за тях?
      - Има ли вероятност загадката да се разгадае бързо и тогава децата да скучаят?Как би протекъл по-нататък такъв рожден ден
      -Има ли опасност дете ,което вече е било на това място да разгадае бързо загадката и да направи безинтересна играта?Или може да се разчита винаги дори на минимален елемент на изненада?
      -Често на рождени дни родителите закъсняват.Ако едно дете закъснее много, ясно е, че не би могло да участва. Но ако закъснее 10-тина минути, пускат ли го допълнително?

      Много ми е непознато това забавление, но някак си не мога да измисля друго за 11 рожден ден през есента.

      Предварително благодаря на тези, които ще се включат! bouquet

     

# 1
  • Мнения: X
Нямам конкретен опит, но се включвам, защото и аз обмислям този вариант за следващ рожден ден. Ще отговоря на въпросите ти принципно, защото съм била на такова място и имам някаква идея, но пък вече има много и различни стаи и нямам представа как организират детски рождени дни (ако го правят).

Първо, според мен ще се хареса - децата са достатъчно големи. Ние влизахме в подобна стая с нашите деца когато бяха на 3 и 7 и бяха много ентусиазирани. Малкото основно пречеше де, но се забавляваше също. Така че това отговаря и на другият ти въпрос - ако има малки деца, те определено ще дразнят големите и ще ги бавят. Според мен ще е редно да им се намери различно забавление. Доколкото ми е известно, сценарият в такива стаи винаги е точно фиксиран и ако някой е бил, определено по-добре да не влиза с другите. Те дори самите искейп стаи не толерират нещо подобно. Закъсненията също ще са проблем, както и твърде големите групи (мисля, че обикновено максимумът е в порядъка 6-7 души).

Някои от по-новите места имат по две стаи, което може да улесни задачата и логистиката. Обикновено има и видео наблюдение, така че екипът на залата да може да следи какво се случва вътре и да насочва участниците ако имат нужда от жокери. Търси място, което да има и допълнителни места за родителите и за тържеството после - има такива, макар че в момента не мога да ти дам конкретни.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето тук съм писала как мина РД на Симона в такава стая:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=858698.msg32949069#msg32949069
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=858698.msg32954081#msg32954081

# 3
  • Мнения: 11 860
      Благодаря, момичета bouquet

      Все повече ми узрява тази идея. Като чета, виждам, че най-сериозен проблем ще е ако някое дете вече е било в такава стая, обаче като каня гости как да питам- били ли сте там newsm78  малко конфузно ми се вижда .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Просто, като ги разделят на отбори, да сложат детето, което вече е ходило, в друга стая. Peace

Все още е ново, така че рискът да има ходили деца, е минимален.

# 5
  • Мнения: 47 821
Препоръчайте стая за тийн ( 11-15 годишни) в София Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 14 443
Моето дете беше тук на РД - 12 годишни.  http://quest-games.com/bg/kontakti

Около час и половина беше заниманието, много им било интересно. Но въпроса с почерпката на гостите остава, имаха някакви торбички с лакомства, но момчетата питаха на излизане къде е тортата.  Mr. Green Сладкарница Лагуна е на две крачки, там може да се организира нещо.


Иначе има зали и с помещения за парти, например тази има и ваучери http://www.deals.bg/Detski-rozhden-den-za-do-20-detsa-s-Escape-i … Gs2?atc=158-4-384

# 7
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Здравейте, скоро ни предстои организирането на рожден ден за 11-годишни и се поразтърсих за тези стаи. Някой има ли впечатления от Emergency escape или някоя друга в София?

# 8
  • Мнения: 85
Бих искала да похваля  Heart Eyeshttp://treasurehuntersbg.com/%d0%be%d1%82%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b … 0%b8%d0%b2%d0%be/
Изключително добре се представиха, като организация, отношение, приятна обстановка. Много е подходящо за деца на възраст 10-14 години.

# 9
  • Мнения: 8
Здравейте!
Мисля, че идеята за пъзел стая е чудесна, но все пак зависи от децата (до колко приключенски са настроени) Някои от стаите бих препоръчала горещо като семеен тип забавление - децата възприемат разплитането на загадката като следващо ниво от играта Simple Smile, но други са доста адреналински дори и за възрастни Simple Smile
За тази възраст е сложно да се отговори на настроенията, като се има предвид, че наближават критичните тинейджърски години, когато бързо се мени мнението, но считам че чудесен вариант е наем на парти зала, където сами или с аниматор на организирате детски празник, дискотека, ролеви игри и тн. Споделям впечатления от зала в центъра с достатъчно пространство за игри и танци.[img]javascript:void(0); (но не знам как да кача снимка Sad )

# 10
  • Мнения: 6
Нямам конкретен опит, но се включвам, защото и аз обмислям този вариант за следващ рожден ден. Ще отговоря на въпросите ти принципно, защото съм била на такова място и имам някаква идея, но пък вече има много и различни стаи и нямам представа как организират детски рождени дни (ако го правят).

Първо, според мен ще се хареса - децата са достатъчно големи. Ние влизахме в подобна стая с нашите деца когато бяха на 3 и 7 и бяха много ентусиазирани. Малкото основно пречеше де, но се забавляваше също. Така че това отговаря и на другият ти въпрос - ако има малки деца, те определено ще дразнят големите и ще ги бавят.
Би ли споделила в коя стая сте били? Търся за РД на 5 годишно дете

# 11
  • Мнения: 47 821
Бих искала да похваля  Heart Eyeshttp://treasurehuntersbg.com/%d0%be%d1%82%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b … 0%b8%d0%b2%d0%be/
Изключително добре се представиха, като организация, отношение, приятна обстановка. Много е подходящо за деца на възраст 10-14 години.
  И ние днес в големия студ празувахме, чудно беше  Peace

# 12
  • Мнения: 6
  И ние днес в големия студ празувахме, чудно беше  Peace
[/quote]
Колко е голямо вашето дете?

# 13
  • Мнения: 47 821
Вече на 11 години

# 14
  • Мнения: 6
А колко е голяма стаята за почерпка? Само една ли е?

Общи условия

Активация на акаунт