Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 33

  • 49 181
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 289
Здравейте момичета .Май вече бързо става одобрението и получаването на заповед,за около месец-2 сякъш.Предстои ни да подаваме документи след празниците ,затова се интересувам за колко време се получава.
Аз я получих за 20 дена Blush

# 181
  • Мнения: 413
Здравейте и от мен. Нова съм в групата. Да споделя и аз радостта си Simple Smile На 02.12.2019г подадохме документите и на 07.12.2019г вече ми изписа статус " Издадена заповед за финансиране" 🎉🎉🎉 Заявили сме доставка по куриер и все още не са се обадили ... Някой знае ли колко време се чака за получаването на самата заповед ???
Благодаря предварително и успех на всички 😊

Здравейте, аз в събота поличух моята, номер 49 555, ако това ви помогне да се ориентирате. Пожелавам Ви успех. 🙂


Много странно!
Аз съм 49405 и все още не съм я получила. Не знам на какъв принцип ги изпращат.

Здравейте, аз съм в същата дилема. Имам издадена заповед от около 10 дни и чакам да ми я доставят, но нямам никакви смс от куриерите. Звънях до ЦАР, за да попитам дали са я изпратили или да отида лично да я взема, защото първоначално щях да ходя лично, но го смених с куриер и не ми вдигат вече 3 дни.

# 182
  • Мнения: 189
Здравейте и от мен. Нова съм в групата. Да споделя и аз радостта си Simple Smile На 02.12.2019г подадохме документите и на 07.12.2019г вече ми изписа статус " Издадена заповед за финансиране" 🎉🎉🎉 Заявили сме доставка по куриер и все още не са се обадили ... Някой знае ли колко време се чака за получаването на самата заповед ???
Благодаря предварително и успех на всички 😊

Здравейте, аз в събота поличух моята, номер 49 555, ако това ви помогне да се ориентирате. Пожелавам Ви успех. 🙂


Много странно!
Аз съм 49405 и все още не съм я получила. Не знам на какъв принцип ги изпращат.

Здравейте, аз съм в същата дилема. Имам издадена заповед от около 10 дни и чакам да ми я доставят, но нямам никакви смс от куриерите. Звънях до ЦАР, за да попитам дали са я изпратили или да отида лично да я взема, защото първоначално щях да ходя лично, но го смених с куриер и не ми вдигат вече 3 дни.
И аз съм в същата ситуация, още чакам 🙄

# 183
  • Мнения: 138
Привет, аз подадох документи в четвъртък, миналата седмица. Казаха да очаквам актуализация/одобрение след 20 януари.

# 184
  • Мнения: 189
Здравейте, искам да питам тези от вас, които вече са получили заповедите си чрез куриер, изпратиха ли ви смс от куриерската фирма, че имате пратка, защото вече се притеснявам, имам издадена заповед от началото на декември, заявила съм получаване чрез куриер, но до момента нищо, а идват празници и се притеснявам да не би нещо да се е случило ч 🙄🤔

# 185
  • Мнения: 92
Здравейте, искам да питам тези от вас, които вече са получили заповедите си чрез куриер, изпратиха ли ви смс от куриерската фирма, че имате пратка, защото вече се притеснявам, имам издадена заповед от началото на декември, заявила съм получаване чрез куриер, но до момента нищо, а идват празници и се притеснявам да не би нещо да се е случило ч 🙄🤔

Ами аз получих смс от еконт. Изчакайте,  пише до 31.12.

# 186
  • Мнения: 94
Здравейте, искам да питам тези от вас, които вече са получили заповедите си чрез куриер, изпратиха ли ви смс от куриерската фирма, че имате пратка, защото вече се притеснявам, имам издадена заповед от началото на декември, заявила съм получаване чрез куриер, но до момента нищо, а идват празници и се притеснявам да не би нещо да се е случило ч 🙄🤔

Аз не съм получавала смс, куриера направо ми звънна, че е пред нас. По Еконт я получих. Ние подадохме на 10ти октомври, получих заповедта на 10ти декември. Като имаше забавяне малко при нас, заради озискване за допълнителна медицинска документация. Номера ние 48838, ако така някой ще се ориентира. Успех на всички и весели празници!

# 187
  • Мнения: 59
Здравейте момичета ! Някой от вас получавал ли си е заповедта тия дни чрез куриер? Как стоят нещата? От началото на декември сме одобрени и все още чакам да я получа. Звънях в София казаха че всичко зависело от ЕКОНТ.Звънях на централен офис ЕКОНТ в София казаха, че Не могат да ми дадат няква информация .В момента за моя адрес в Пловдив нямало никаква пратка? Някой знае ли Еконт ли ходи в Фонда или Фонда трябва да занесе заповедите  до офис на  Еконт?

# 188
  • Мнения: 413
Нямам информация какво се случва, но и аз още не съм я получила.
Когато си подавах документите, жените от ЦАР ми казаха, че предвид черния петък и празниците, не се знае кога ще пристигнат документите, нищо че съм от София.
Здравейте момичета ! Някой от вас получавал ли си е заповедта тия дни чрез куриер? Как стоят нещата? От началото на декември сме одобрени и все още чакам да я получа. Звънях в София казаха че всичко зависело от ЕКОНТ.Звънях на централен офис ЕКОНТ в София казаха, че Не могат да ми дадат няква информация .В момента за моя адрес в Пловдив нямало никаква пратка? Някой знае ли Еконт ли ходи в Фонда или Фонда трябва да занесе заповедите  до офис на  Еконт?

# 189
  • Мнения: 59
Здравейте момичета днес ходих да си взема заповедта от София.Чаках я по еконт ,но много  се забавиха и реших да ида на място.Казаха ми че била подготвена  да се праща.Видях доста зсповеди които са подготвени да се изпращат ,но всичко зависело от Еконт.Трябва ЕКОНТ да иде да ги вземе от тях.Успех на всички!

# 190
  • Мнения: 414
Заповед 49747 получена днес!
Предвид празниците не мислих,че ще я получа този месец.
Успех момичета!

# 191
  • Мнения: 911
Здравейте, запозната съм с медицинските условия за кандидатстване, но знаете ли дали има изисквания относно здравни осигуровки на партньорите или задължения..? Не намирам такава информация. Благодаря Ви предварително и Весели празници!

# 192
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте, запозната съм с медицинските условия за кандидатстване, но знаете ли дали има изисквания относно здравни осигуровки на партньорите или задължения..? Не намирам такава информация. Благодаря Ви предварително и Весели празници!
Не мисля, че има такова изискване. Не подаваме такава справка, освен те вътрешно да проверяват.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 563
Здравейте, запозната съм с медицинските условия за кандидатстване, но знаете ли дали има изисквания относно здравни осигуровки на партньорите или задължения..? Не намирам такава информация. Благодаря Ви предварително и Весели празници!

Няма такова изискване.
Ние живеем в чужбина, не се осигуряваме в БГ и въпреки това ни одобриха, вече имаме издадена заповед

# 194
  • Мнения: 911
Много благодаря за бързия отговор. Намерих единствено информация, че преди години одобрените са предоставяли справка за непрекъснати здравни осигуровки.
Успех на всички и нека новата година Ви донесе най-желания подарък!

Общи условия

Активация на акаунт