Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 33

  • 47 508
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 54
ние сме номер 47191 и днес получих смс от Еконт да очакваме документите.

# 16
  • Мнения: X
Има промяна в статуса Wink

# 17
  • Мнения: 2 385
Здравейте! Имам неясноти при попълване на една от декларациите. Ако оставя полетата празни, ще ми съдействат ли  при подаването на документите?

# 18
  • Мнения: 3 047
Има промяна в статуса Wink


Тъкмо и аз това влизах да напиша Innocent

# 19
  • Мнения: 1 904
Августина, би трябвало от клиниката, която сте избрали да ти съдействат напълно. Да прегледат документите дали всичко е попълнено и е коректно. Успех!

# 20
  • Мнения: 2 385
Ами не. Казаха, че сама трябва да ги попълня. Искам утре да отида до ЦАР и нямам възможност пак да ходя и до клиниката, а по телефона няма да стане. Затова ме интересува дали ще съдействат от ЦАР.

# 21
  • Мнения: 1 904
Би трябвало. Много бяха любезни, поне в телефонния разговор, който имах с тях.

# 22
  • Мнения: 854
И ние сме вече с издадена заповед за финансиранееее Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
И ние сме вече с издадена заповед за финансиранееее Simple Smile
а някой знае ли до колко време да очакваме обаждане

# 24
  • Мнения: 85
На мен не са ми звъняли. Следих статуса в сайта и след 2 месеца след подаване на документите вече бях със заповед . Simple Smile

# 25
  • Мнения: 854
Ще публикуват дати за получаване. Аз съм подала да я получа по еконт. Чух, че вече не звънят, а директно пращат. Зависи как сте си подали да получите заповедта.

# 26
  • Мнения: 5
Здравейте,а някой дали има информация дали има проблем ако не си вземеш заповедта в седмицата в която си поканен?

# 27
  • Мнения: 94
Здравейте,а някой дали има информация дали има проблем ако не си вземеш заповедта в седмицата в която си поканен?
Здравей,няма никакъв проблем даже и след месец да я вземете моята беше за началото на Юни а аз я взех края на Юли

# 28
  • Мнения: 139
Здравейте, промени ми се статуса на издадена заповед за финансиране, номерът ми е 47815, кога да я очаквам - в края на септември? Трябва ли нещо да се прави в момента или само чакам...

# 29
  • Мнения: 110
Здравейте. И ние сме с издадена заповед за финансиране с номер 47660! Точно 1 месец от подаването на документите! Късмет на всички и продължаваме напред!!!! Blush

Общи условия

Активация на акаунт