Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 658
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, пчелички! Animal Bee

Пристигам с вчерашните новости от инстаграма на Айбюке, а именно - face swap между нея и Фуркан:



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 181
  • Мнения: 1 732
А от мен още промо снимки


И най-хубавите..



Вижте шалчето..Хи-хи..
Скрит текст:
Измислици-премислици,ама да ви го кажа.❥
Блогеру Lost вчера сообщили странную новость. Айбуке Пусат не ладит совсем с командой. Постоянно кричит на всех. А вчера довела до слёз другую актрису. Из-за её поведения все актёры несчастны, а сериал скоро закроют, до 15 серии и не дойдёт...
По закадровым фотографиям совсем не видно, чтоб команда не ладила. Однако к нам в начале проекта тоже поступала инфа, что Фуркан и Айбуке не ладят из-за её заносчивости. Но повторюсь, по закадровым видно, что ребята ладят.
.
  И едно видео за Айбуке..
https://vk.com/feed?z=video-97093900_456240506%2Fffc4ba7774ccf5f … t_-97093900_11861

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 12:51 от Виолета Цветанова_563417

# 182
  • Мнения: 39
Благодаря за снимките, момичета! ❤️

Айбуке изглежда много приятно и лъчезарно момиче, дано всичко е наред зад снимачната площадка, това да са само слухове и да продължи излъчването на сериалчето. И да си се радваме с цяло сърце на красивите двойки и техните истории.

# 183
  • Мнения: 773
Здравейте и от мен!

Благодаря за всичко споделено.

Тази “новина”, че сериала ще го приключват и че сладурката Айбюке била зла и арогантна ще я видим колко ще е вярна.
Доста добре се прикрива момичето, ако е истина, но нали е актриса все пак 😂

# 184
  • Мнения: 28 074
Привет! Hug
Благодаря ви за всичко, което сте споделили! bouquet
Ако търсят причина да приключат сериала в края на лятото, нека измислят нещо по - достоверно. Например, че режисьорът не е способен да въведе ред на снимачната площадка.


# 185
  • Мнения: 1 732
Според мен всичко това е хейтърска атака..

# 186
  • Мнения: 773
Момичета, привет!

Колкото повече гледам двата фрага се убеждавам, че в гората целувка няма да има. Според мен точно в момента на целувката край огъня, ще пристигне Бурак да ги спасява и ще ги прекъсне. А Селин е шашната защото за малко са щели да се целунат. Ако има изобщо целувка в този епизод, няма да е на лагера според мен.

В ТТ казват, че на тази снимка се усещала химията на СелДем:


Нося ви и една снимка на Боран. Не съм я виждала в темата.
Така и не съм подхванала Хълма 😢

# 187
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, пчелички! Animal Bee

Евелина, чакаме те да гледаш "Хълма" и да споделиш мнение, както Вили направи. Blue Heart

Аз и преди го казах, ама съм почти на 100% убедена, че целувка в този епизод няма да има, за жалост. Pensive Но пък ще има хубави моменти, със сигурност. Two Hearts

От мен - снимка на Айбюке и Фуркан, които заедно хапват сладолед по време на почивка от снимките:

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 188
  • София
  • Мнения: 3 433
Здравейте, мили момичета!
Прекрасно пишете,  много ви харесвам и продължавам да гледам епизодите и да чета вашите коментари. Благодаря ви. Остана още един ден до новата серия, която очаквам с нетърпение.
Тинче, и аз искам да има целувка, но и аз като теб мисля, че още ще ни държат в очакване. Мисля си, че ако има целувка е възможно да претупат сериала. Дано не са верни приказките за "конфликтната" Айбуке. Не вярвам в турските жълтини. Прекрасно е момичето в ролите си и в живота и искам да продължава сериалът, а за целувката има време. Истината е, че и двамата са влюбени и много ми харесват.
Може да повтарям снимката, но много ми харесва, великолепни са и излъчват любов:

Това момиче с тези красиви очи, въпреки, че е в роля не може да бъде лош човек:


Всичко добро и до утре

# 189
  • София
  • Мнения: 5 334
Нинка, аз дори не си направих труда да се замисля относно тези приказки за Айбюке. За мен тя си е слънчева, миличка, добричка, и разбираща се с всички. Само като съм я гледала в предавания как говори и се държи, ми е ясно, че това, което са казали за нея, са пълни глупости. Rolling Eyes

Малко странична информация, понеже и преди бяхме споменали за новия сериал с Танер Йолмез и Онур Туна, Mucize Doktor - това е вторият фрагман:


Очертава се доста интересен сериал, мисля да му хвърля едно-две очета като започне. А, защо не, и да го следя. Nerd
И, в този ред на мисли, още нещо странично - кой от вас гледаше Kimse Bilmez? Много хубав последен епизод, много са прекрасни и там главните четирима герои... Heart Eyes

Извинявам се за отклонението с тази снимка на СелДем от новия епизод:

Демир я гледа като невръстен ученик, обаче... Grinning Heart

# 190
  • Мнения: 1 732
Здравейте! Нова снимка на Айбуке с фризьора ѝ..

# 191
  • Мнения: 5 642
Тинче, аз гледам Kimse Bilmez, разбрах, че е интересен последния епизод, но мисля да изчакам превода на български. Когато има, си спестявам да гледам на руски.
Благодаря на всички преводачи, на всички проекти! Flowers Cherry Blossom

Боран се е покрил някъде. В туитър  пак го изпращат в казармата.Grinning Винаги когато изчезне, започват такива предположения. Ама тоя път защото се и подстрига много късо,  та още повече засили емоциите на феновете. Grinning  Ще видим какво означава това  изчезване.
За Айбуке- напълно съм съгласна ,че  е едно слънчево, много общително и любезно с всички момиче. И с екипа на Соколови общуваше прекрасно- с всички, предполагам и с екипа на новия и сериал. Писанията за нея са наистина или хейтърска атака или поредните измислици на т. нар. турски медии..

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 21:14 от oncee

# 192
  • Мнения: 8 943
Най-сетне дочакахме да видим какво ще ни поднесат тази вечер
Благодаря за всичко споделено!

# 193
  • Мнения: 284
https://youtu.be/UaGb-JESAiU
Този филм как се казва

# 194
  • Мнения: 5 448
"Мерием" и има бг превод.

Общи условия

Активация на акаунт