Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 51 594
  • 721
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 116
Благодаря за отговорите и календара!По него съм в 4 та седмица и 2 ден.
Чета навсякъде различни симптоми но това с честото уриниране го нямам.Имам леко гадене сутрин и вечер,и много лека болка в страни на гърдите.Нормално ли е?Утре ще правя кръвен тест последен преди час в клиниката,като се надявам да ми спрат вече този преднизолон и този прегнил.

Здравей! С теб сме почти по едно и също време забременели-аз съм в 4та седмица и 5 дни днес. Аз също усещам леко гадене сутрин,но нищо друго! При предната ми биохимична бременност имах доста силно напрежение в гърдите,но не съм сигурна кога започнах да го усещам,може да е рано още,а може просто да е различно този път. Имам обаче леко зацапване ,което продължава вече 5 дни и усещам опъване и тежест в долната част на корема. При теб как е? Чудя се дали това е нормално!

# 181
  • Мнения: 3 124
Значи сте в пета гест.седмица.
Симптомите могат да са различни през различните дни, при различни бр-сти при една и съща жена, така че не е показателно.Честото уриниране може и да е при някои дами и без да приемат тези лек-ва.
Понякога и при перфектни емриони не се получава, така че може да се получи и с фрагментирани и с перфектни, дайте им шанс и не се предавайте!

# 182
  • Мнения: 83
Момичета днес 14 ти ден от трансфер
 Чхг -1070,казаха ми да продължа всички лекарства до преглед който е през октомври чак.Но ще се справя.Успех на всички чакащи!

# 183
  • Мнения: 1 845
Момичета днес 14 ти ден от трансфер
 Чхг -1070,казаха ми да продължа всички лекарства до преглед който е през октомври чак.Но ще се справя.Успех на всички чакащи!
Честитооооо! Страхотен резултат-колко ембриончета върнахте?
Аз съм 11 г.с.и още си пия всички хапчета,докато завърши образуването на плацентата 😉

# 184
  • Мнения: 83
Момичета знае ли някой колко струва Зарзиото?
Върнаха ми 2бр. 5 дневни ембриончета.
С тези лекарства не съм много ок.Например от преднизолона ми капе косата.

# 185
  • Мнения: 89
Момичета знае ли някой колко струва Зарзиото?
Върнаха ми 2бр. 5 дневни ембриончета.
С тези лекарства не съм много ок.Например от преднизолона ми капе косата.

Здравей, на мен след трансфер ми назначиха фраксипарин, прегнил и зарзио. За 10 бр фраксипарин, 6 броя прегнил и 1бр. зарзио платих 140лв. но на касовата бележка е общо сумата не са разбити по пера. Предполагам, че зарзиото е около 50-60лв. Ако някой е плащал само зарзио нека пише. Успех  Hug

# 186
  • Мнения: 30
Момичета знае ли някой колко струва Зарзиото?
Върнаха ми 2бр. 5 дневни ембриончета.
С тези лекарства не съм много ок.Например от преднизолона ми капе косата.
Зарзио - 65лв . Това в Надежда , то незнам другаде дали го предписват.
Прегнил 100 - 5лв една инжекция.
И двете ги предписват до 10гс.  тогава ги спират. Зарзиото предполагам, защото може да преминава през новообразуваната плацента, а прегнила защото вече не е необходим.
Аз съм се притеснявала най-много от естрофема, затова че стимулира образуването на различни видове рак, а и заради страничните ефекти. Него най-рано го спират към 6гс. На мен на преглед в 6гс, за естрофема ми казаха пий колкото имаш и го спирай. Свърши ми в 8гс.  
Преднизолон не ми е предписван и незнам нищо за него.
На всеки преглед отиваш със списък с лекарства, витамини всичко и питаш за всяко поотделно 😉

# 187
  • Мнения: 37
Момичета някоя от вас запозната ли е с този естрофем 2мг.? Сега четох листовката и се стресирах доста! Също така пишеше, че трябва да се спре ако забременееш?!? 😳
Защо всичко трябва да е така противоречиво 🙄

# 188
  • Мнения: 784
Момичета някоя от вас запозната ли е с този естрофем 2мг.? Сега четох листовката и се стресирах доста! Също така пишеше, че трябва да се спре ако забременееш?!? 😳
Защо всичко трябва да е така противоречиво 🙄
На листовките на 90% от лекарствата при ин витро пише неща от които ще ти настръхне косата. Все пак обаче тези лекарства по химичен път имитират естествените процеси и няма как да се заместят, или контролират процесите, ако няма външна намеса.

# 189
  • Мнения: 83
[
quote author=SeaandRoses
link=topic=1134458.msg39310393#msg39310393 date=1568469978]
Момичета знае ли някой колко струва Зарзиото?
Върнаха ми 2бр. 5 дневни ембриончета.
С тези лекарства не съм много ок.Например от преднизолона ми капе косата.
Зарзио - 65лв . Това в Надежда , то незнам другаде дали го предписват.
Прегнил 100 - 5лв една инжекция.
И двете ги предписват до 10гс.  тогава ги спират. Зарзиото предполагам, защото може да преминава през новообразуваната плацента, а прегнила защото вече не е необходим.
Аз съм се притеснявала най-много от естрофема, затова че стимулира образуването на различни видове рак, а и заради страничните ефекти. Него най-рано го спират към 6гс. На мен на преглед в 6гс, за естрофема ми казаха пий колкото имаш и го спирай. Свърши ми в 8гс. 
Преднизолон не ми е предписван и незнам нищо за него.
На всеки преглед отиваш със списък с лекарства, витамини всичко и питаш за всяко поотделно 😉
[/quote]
На мен ми се пада преглед в 7 ма седмица ,защото не живея в България, защото по-рано немога да се прибера.Надявам се да не е късно и фатално заради лекарствата.
От днес започнаха адски крампи и схващания ,и не си внушавам а е истина защото немога да си изправя пръстите на  ръката.Въарос мога ли магнезий да вземам и от колко милиграма?
Преднизолона и аз незнам защо го изписват.Освен това имам утрогестан и фолива киселина+ зарзио и прегнил от 100.Кога започват сериозни симптоми?Моите са почти нечувстващи се.

# 190
  • Мнения: 37
Момичета някоя от вас запозната ли е с този естрофем 2мг.? Сега четох листовката и се стресирах доста! Също така пишеше, че трябва да се спре ако забременееш?!? 😳
Защо всичко трябва да е така противоречиво 🙄
На листовките на 90% от лекарствата при ин витро пише неща от които ще ти настръхне косата. Все пак обаче тези лекарства по химичен път имитират естествените процеси и няма как да се заместят, или контролират процесите, ако няма външна намеса.
Много благодаря😊🍀🌹
Значи да не чета повече листовки😅

# 191
  • София
  • Мнения: 10 642
Сериозни симптоми може и да не се появят. Аз цяла бременност нямах нито сериозни, нито несериозни симптоми

# 192
  • Мнения: 163
Здравейте момичета, да попитам дали някой е бил на подобна терапия, че нещо ми се струва доста? Хоримон 5000 през пет дни до тест, като на 11.09 имах още една!

# 193
  • Мнения: 118
Да. Аз съм с Хориомон 5000. Общо са ми три приема до теста, през 5 дни. Имам още: фраксипарин, зарзио, медрол, утрогестан, но-шпа, нео фолик и достинекс.  Simple Smile
Здравейте момичета, да попитам дали някой е бил на подобна терапия, че нещо ми се струва доста? Хоримон 5000 през пет дни до тест, като на 11.09 имах още една!

# 194
  • Мнения: 1 845
Здравейте момичета, да попитам дали някой е бил на подобна терапия, че нещо ми се струва доста? Хоримон 5000 през пет дни до тест, като на 11.09 имах още една!
Аз съм 11 седмица и още съм на хориомон 5000 на 7 дни,освен утрогестан,дуфастон,но шпа и клексан.

Общи условия

Активация на акаунт