Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 51 591
  • 721
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Имам предвид, ако днес си направила тест , да повториш на 18 ти. Simple Smile

# 211
  • Мнения: 37
Здравейте момичета отново. Излезе резултата от ЧХГ 39,37.
Това положително ли трябва да е, защото мислех че трябва да е над 500?🙄😥

# 212
  • Мнения: 169
Здравейте момичета отново. Излезе резултата от ЧХГ 39,37.
Това положително ли трябва да е, защото мислех че трябва да е над 500?🙄😥
Честито положителен е Simple Smile
Лека бременност Simple Smile

# 213
  • Мнения: 65
Здравейте момичета отново. Излезе резултата от ЧХГ 39,37.
Това положително ли трябва да е, защото мислех че трябва да е над 500?🙄😥
Положителен е освен ако не си поставяла Прегнил или Хориомон. При мен беше толкова, но след Хориомон и след два дни започна да пада стойността, съответно резултат "-".

# 214
  • Мнения: 37
Здравейте момичета отново. Излезе резултата от ЧХГ 39,37.
Това положително ли трябва да е, защото мислех че трябва да е над 500?🙄😥
Положителен е освен ако не си поставяла Прегнил или Хориомон. При мен беше толкова, но след Хориомон и след два дни започна да пада стойността, съответно резултат "-".
Ами не съм сигурна едната 💉 каква ми е. Пише Прегнил, но имам спомени че от манипулационна ми казваха да не гледам какво пишело... 🙄
Не смея да се радвам хич.Ще опитам след 2 дни пак, благодаря ти😥

# 215
  • Мнения: 83
Момичета в 5 та седмица съм .Кога може да се чуе сърце?

# 216
  • Мнения: 3 124
Мисля, че шеста-седма.По-добре изчакайте вместо да се ходи през няколко дни и да има разочарование.☺

# 217
  • Мнения: 118
Здравейте, прекрасни чакащи Blush
Да ви питам и аз. Има ли шанс при зацапване около деня на цикъла теста да е положителен и да се развие бременност? Чувала съм за цветна бременност, но в нашия случай дали е възможно? Днес ми е 9ти ден от трансфера.
Успех на всички!

# 218
  • Мнения: 2 615
Здравейте, прекрасни чакащи Blush
Да ви питам и аз. Има ли шанс при зацапване около деня на цикъла теста да е положителен и да се развие бременност? Чувала съм за цветна бременност, но в нашия случай дали е възможно? Днес ми е 9ти ден от трансфера.
Успех на всички!
Има, има...моя случай е вече на 3г.

# 219
  • Мнения: 163
Момичета, понеже никога до сега не съм имала толкова инжекции Прегнил, и от любопитство реших да препишкам един тест. Останах изумена. 😊 Прикачвам снимка.

# 220
  • Мнения: 83
На кой ден си Марви?

# 221
  • Мнения: 163

Четвърти на пет дневни

# 222
  • Мнения: 3 124
Това не е ли в резултат на прегнила?
Иначе дори и при зацапване може да се развие една здрава бр-ст☺Направете си тест☺

# 223
  • Мнения: 37
Здравейте. Току що говорих с манипулационната и ми казаха, че от прегнил не може да покаже високо ЧХГ(вчера пусках кръвен). Някой беше писал, че заради прегнила можело да се качи. Пиша това за да се знае. Благодаря за вниманието и успех на всички😄🍀🌹

# 224
  • Мнения: 3 124
Не виждам логика да не се качи чхг като прегнил си е чхг ... не ги знам тия в манипулационната ли не знаят или аз нещо съм в грешка Astonished Ти ново чхг ли пусна?

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46510.140

Общи условия

Активация на акаунт