Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 52 021
  • 721
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 395
Уринарен трудно би показал, но кръвен- да. Успех!
Здравейте момичета, от скоро ви следя и преживявам вашите емоции, тъй като съм в същата ситуация като вас-дългото чакане след трансфер.
На 14.10 беше моя трансфер на 2 пет дневни бластоцита. Извадиха ми 5 яйцеклетки, от които всички се оплодиха, но в последствие само тези двечките издържаха. Надявам се да са ни на късмет!
Вече нямам търпение да разбера какъв е резултата. Мислите ли, че един уринарен тест би показал правилно на 7 ден след транфера? Доктора ми каза да направя кръвен тест на 28.10, не е чак толкова далеч и този ден, но много ме гложди от вътре.😊

# 526
  • Мнения: 33
Уринарен тест на 7 ден след трансфер няма да покаже. Рано е! Кръвен ще покаже на 10 дни след трансфера!

# 527
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета въоръжете се с търпение.
След положителния тест започва още по-голямо чакане... до преглед, след това до следващия... и следващия... и все ти се струва, че са след месеци...

# 528
  • Мнения: 139
Здравейте Simple Smile
Момичета чували ли сте твърдения, че хетчингът увеличава вероятността от разделяне и резултат - еднояйчни близнаци?

# 529
  • Мнения: 92
Момичета, за сряда имам планиран ЗЕТ, но ембриолозите още не са ми звъннали с инфо и конкретен час, имам ли повод да откачам?

# 530
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте Simple Smile
Момичета чували ли сте твърдения, че хетчингът увеличава вероятността от разделяне и резултат - еднояйчни близнаци?
Не. Асистирания хетчиг е изтъняване на обвивката, в която се намира ембриона. До ембриона изобщо не се достига, че да му се въздейства

# 531
  • Мнения: 141
Момичета, за сряда имам планиран ЗЕТ, но ембриолозите още не са ми звъннали с инфо и конкретен час, имам ли повод да откачам?
Колко ебриона имаш?имаш повод зависи каква натура си ,мен в Надежда ми звъннаха часове преди да отида с инфото че няма да има трансфер....

# 532
  • Мнения: 139
Здравейте Simple Smile
Момичета чували ли сте твърдения, че хетчингът увеличава вероятността от разделяне и резултат - еднояйчни близнаци?
Не. Асистирания хетчиг е изтъняване на обвивката, в която се намира ембриона. До ембриона изобщо не се достига, че да му се въздейства
При моя позната се получи многоплодна и го отдава на това, а и намерих сходна информация като мнение в руски сайт.
Благодаря!

# 533
  • София
  • Мнения: 10 642
Случва се. Еднояйчни близнаци се случват и при “нормално” забременяване.
Асистирания хетчинг е все едно да изтъниш черупката на яйцето.
Казват, че от ембриони, соито са били замразени се получавало по-често еднояйчни близнаци, в което намирам повече логика.
Винаги са правили асист. хетчинг на моите ембриони и никой не се е разделял

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 22:20 от Nandin

# 534
  • Мнения: 92
Момичета, за сряда имам планиран ЗЕТ, но ембриолозите още не са ми звъннали с инфо и конкретен час, имам ли повод да откачам?
Колко ебриона имаш?имаш повод зависи каква натура си ,мен в Надежда ми звъннаха часове преди да отида с инфото че няма да има трансфер....

2чки ми останаха... Ще умра от притеснение да не им се случи нещо..

# 535
  • Мнения: 103
Здравейте.
Края на юни имах трансфер в Надежда , неуспешен.
Тревожат ме две неща.
Цикълът ми след като спрях лекарствата закъсня 34 дни .Следващия беше навреме,а сега третият цикъл вече 20 дни закъснява от датата,на която трябваше да дойде.
Второто е ,че вече 4 месец не се обаждат за коментар.Звънях преди месец да питам какво става и ми казаха ,че съм в списъка за изчакване за час...какво е това нещо,4 месеца!
Направо нямам думи!

# 536
  • Велико Търново
  • Мнения: 401
Чхг от вчера, 13 ден след трансфер на две 5 дневни - 2900 mIU. На преглед сме след 2 седмици.

# 537
  • Мнения: 395
Честито! Дай Боже всекиму такъв категоричен резултат. Имахте ли някакви симптоми? Знам, че не  е критерий, но все пак.
Чхг от вчера, 13 ден след трансфер на две 5 дневни - 2900 mIU. На преглед сме след 2 седмици.

# 538
  • Велико Търново
  • Мнения: 401
Благодаря! Нямам абсолютно никакви симптоми и даже се бях притеснила. Точно затова пуснах и миналата седмица кръвен, и излезе +. Както Нандин е писала, чакането сега започва. Успех на всички и нека скоро да видите своите плюсчета.

# 539
  • Мнения: 92
Обадиха ми се, днес размразяват ембрионите, хетчинг и утре живот и здраве в 15 - трансфер.

Общи условия

Активация на акаунт