Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 52 021
  • 721
  •   1
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 417
И ние този път не казахме на никой... да ви споделя, че ми се скараха за това, че съм направила теста на 10ден-било рано...Казаха да го повторя в понеделник или вторник пак 🤔

# 631
  • Мнения: 592
Привет, борбени мами, така като ви чета и се заричам, че стигна ли до трансфер, ще правя тест най-рано на 14-тия ден. От клиниката ми казаха, че дори след инсе, трябва да го направя на 14-тия ден, не по-рано.
Успех на всички!!

# 632
  • Мнения: 337
Аз пък съм за тест на 10 ден. Поне ще знам дали има смисъл от цялата тази химия. Не знам на вас как ви се отразява, но освен обичайните неразположения от хапа, адски ме болят костите.А килограмите и целулита няма изобщо да ги коментирам.

# 633
  • Мнения: X
Аз също имам няколко килограма отгоре.  Забелязах някаква кафеникава нишка на тоалетната хартия. Доколкото разбрах е от утрогестана. Случвало ли Ви се е?

# 634
  • Sofia
  • Мнения: 417
Аз също имам няколко килограма отгоре.  Забелязах някаква кафеникава нишка на тоалетната хартия. Доколкото разбрах е от утрогестана. Случвало ли Ви се е?
на мен не ми се е случвало, щом е толкова малко едва ли е опасно..Аз от няколко дена съм с кръвно 120/90 и имам чувството, че ще ми се откачи главата от врата от болка... понеделник ще посетя кардиолог... защото пия бета блокери за високо кръвно, а сега е обратното 🤔 За килограмите не ми се говори... +2 от дългия протокол... сигурно ще стана 102 до края...

# 635
  • Мнения: 102
От какво качвате килограми , от кортикостероидите ли?  До кога трябва да се пият тези кортикостероиди?
Аз днес като се чух с докторката и каза "ако искаш ги пий, тоя разговор го водим за н-ти път. Аз съм ти ги изписала, ти ако искаш ги пий..."  Grinning

# 636
  • Мнения: 395
И мен ме болят костите. Дали отново се дължи на утрогестана.
Момичета, по какви критерии преценяват сред трансфера  докторите дали да се бие Хориомон/ Прегнил през ден или през 5 дни?
Аз пък съм за тест на 10 ден. Поне ще знам дали има смисъл от цялата тази химия. Не знам на вас как ви се отразява, но освен обичайните неразположения от хапа, адски ме болят костите.А килограмите и целулита няма изобщо да ги коментирам.

# 637
  • Мнения: 226
Здравейте ,момичета ,
от скоро следя темата , пожелавам наистина всички да сбъдним мечтата си да имаме бебчета..моя трансфер беше на 21.10 преди 4 дни в Истанбул не съм качила един килограм и като цяло не съм усетила как мина всичко до момента.
Моето мнение е ,че като цяло цялостно лечението е различно.
Успех ☺😘

# 638
  • Мнения: 337
Аз от симулации не качвам. Качвам след трансфера. А дори и да не кача, целулита става в пъти повече. По принцип от дете спортувам и много ме дразни, но... Хайде ще се оправяме като родим 😆😆😆

# 639
  • Мнения: 413
Момичета, вчера направих кръвен тест(на 10 ден на 2 пет дневни) резултатът ми е 26.800. Какво мислите, защото докторът ми каза, че трябва да е над 50...?

Утре ще повторя, за да видя дали има увеличение. За първи път ми е и не знам точно кое и как трябва да се случва. 😓

# 640
  • Мнения: 592

А защо се качват кг, как си го обяснявате? Храните се повече, намалете движението/спорта или от медикаментите?

# 641
  • Мнения: 141

А защо се качват кг, как си го обяснявате? Храните се повече, намалете движението/спорта или от медикаментите?
Аз си го обеснявам лично от всички хормони които наливат в тялото ,това е шок за организма и според мен не толкова килограмите ,колкото се изкуствено надуване ,въпреки че аз съм след 3та по сериозна симулация ,и сумати по леки за 2 години съм 30кг нагоре,но не е надуване ,а си е брутално качване ...така че при всеки е различно,някой отслабват ,гади им се ,кофти им е ,други като мен ,не променят начина на живот но качват килограми

# 642
  • Мнения: 6 517
Александра, нисичко е ЧХГ-то, но е и раничко още. До няколко дена може и да си навакса. Стискам палци  Peace

Относно кг. мисля че заради хормоните самият метаболизъм се променя + задържането и на течности... Аз доста се бях надула след първият опит но в рамките на няколко месеца свалих от само себе си част от кг. Останаха ми едни 4кг. отгоре, ама хич не съм ги и мислила , предвид че ми предстои пак стимулация...
Ама аз по принцип не съм и пълна и тези 4 кг не са ми някаква драма. Ако кача още 4, сигурно и аз друга песен ще запея  Laughing
    Деси, разбирам те момиче. Аз освен че качих, ми се разбутаха и хормоните и лицето ми ужасно пъпчаса. На 40 години съм, а все едно втори пубертет карам. И все се заричам че няма да се оплаквам заради някакви си кг. или пъпки, ама....
    И като ме види някой познат и като изтърси - Абе, кви са тия пъпки по тебе  Twisted Evil.
     Ще кажеш че сефте виждат акне  Crossing Arms
    Друга позната пък половин час ме убеждава че това било алергия.... Дааааа, така е. Алергични комедони  Crazy

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 19:26 от geizer

# 643
  • Мнения: 337
И аз си го обяснявам с хормоните. Мразя ги. Тялото ми реагира много остро, веднага щом започна приема им. Но за съжаление, това е път по който трябва да вървим.

# 644
  • Мнения: 592
мале ужас, начи край с младостта ми Grinning
и без това съм си едра, а и допълнителни кг, акне..рядко се споменава този аспект на процедурите.
Подготвям си се просто , да знам какво ме очаква.

Общи условия

Активация на акаунт