Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 77 859
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 244
Следя с прекъсвания от известно време темите, не намерих обаче имитация на calvin klein woman. Има ли такава...
 Виждала съм го в сайта на Martinez.

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Момичета, дайте съвет. На работа една колежка пуши електорнна цигара от тези с течност и сега е с аромат на ягода и карамел ли е, що ли е, ама много ми харесва. Дали има парфюм така да мирише?

# 512
  • Мнения: 2 165
Здравейте момичета, моля ви да ми споделите, коя е най добрата и трайна имитация на Hypnotic Poison на Диор? Търся старата версия, тази от 98, за спешен подарък и искам да изненадам приятно притежателката;) Благодаря

# 513
  • Мнения: 949
Здравейте момичета, моля ви да ми споделите, коя е най добрата и трайна имитация на Hypnotic Poison на Диор? Търся старата версия, тази от 98, за спешен подарък и искам да изненадам приятно притежателката;) Благодаря

Една колежка се пръска с Рефанската версия и влачи уникален шлейф. Целия коридор мирише. Не знам коя година е

# 514
  • София
  • Мнения: 4 446
Момичета, дайте съвет. На работа една колежка пуши електорнна цигара от тези с течност и сега е с аромат на ягода и карамел ли е, що ли е, ама много ми харесва. Дали има парфюм така да мирише?
Пробвай https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Miss-Dior-Cherie-213.html или https://www.fragrantica.com/perfume/Cacharel/Yes-I-Am-48112.html. Малината във втория при мен е по-скоро ягода. Първият в имитация на Рефан или ДиП, а вторият на Заг Зодиак.

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Здравейте момичета, моля ви да ми споделите, коя е най добрата и трайна имитация на Hypnotic Poison на Диор? Търся старата версия, тази от 98, за спешен подарък и искам да изненадам приятно притежателката;) Благодаря

Една колежка се пръска с Рефанската версия и влачи уникален шлейф. Целия коридор мирише. Не знам коя година е
Най-добрата версия лично за мен на Hypnotic Poison е на Ди Енд Пи,плътен и побъркващо секси с много добра трайност.

# 516
  • Мнения: 13
Здравейте, някой срещал ли е добра имитация на ysl elle

# 517
# 518
  • София
  • Мнения: 2 374
Много ми хареса mon guerlain bloom of rose, имитацията на Рефан е много нетрайна и тиха, та въпроса ми е друга фирма има ли негова имитация?
Вчера имах път покрай Рефан и влядох да подуша новите им аромати, имаха само 046 Скандал Париж. Това нощния скандал ли е? Оригинала на нощния го пръсках два дни преди това и нещо ми дойде в повече може би комбинацията на мед и тубероза, както се казва too much. Абсолютно съм съгласна с мнението prinzesata - този на Рефан е много по-поносим и носим и мек и в него се усеща леко и една свежа нотка. За mon guerlain bloom of rose момичето ми каза, че е нежен и лек, така че ако се взема да се сложат двойни капки, но не го пробвах. Каза и друго - че новите им аромати по принцип са по-наситени и трайни от старите им и да се слагат по-малко капки. Исках да пробвам и Joy Диор, но нямаха и не го зареждали, че вече нямало интерес към него.
Mon cher, Бонбонът от Баргело е трепач във всяко отношение. Two Hearts
Петя, от предложените 2 от magicjo и аз мисля, че Кашарел Yes I am е отговорът на твоето търсене. В тази насока - не е ягода, но е много приятен и Escada Cherry in the Air, пробвай го. До колкото си спомням на Заг май беше хубава имитацията.
Valerita, solar_fields, много хубави постове Flowers Hibiscus Чуден е Трезорът на Заг, както и на Гиза. LA VIE EST BELLE EDT FLORALE имам в оригинал и е разкошен, има красив шлейф.
Меmento,  на Зара имам : Black Peony, 11 Corso Vittorio Emanuele Milano, Wonder Rose - и трите на мен са наситени и трайни. А тези Tonka Wood, Cuir Velvet и Oriental Zara не са трайни.
Charina, щом тези 5-те си ги харесала много си ги вземи по-големи. Хубаво е, когато има нови парфюмни любови Simple Smile
Кристалче, Bois Doré Van Cleef & Arpels не бях пробвала, но през уикенда пробвах  и него - началото му не ми хареса ама хич, добре, че бързо отминава, ноооо после е прекрасен Two Hearts. Усещам, че ще се вземем скоро. П.С. Така хубаво описваш, че на човек му се иска веднага да хукне да пробва, ето сега примерно Пойзъна на Д и П  Kissing  
Фрау Скитница, да на Рефан LPRN е много наситен и траен. Преди доста време 2 от колежките ми го носеха - едната в оригинал, другата в имитация. Рефанският беше по-мощен от оригинала.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 12:26 от Vesika

# 519
  • Мнения: 4
Благодаря за новата тема. Някой има ли отзиви за табако ванил ? Много ли е сладък, ванилен ?

Днес го получих.Честно казано на мен не ми допадна,усеща се ванилия и карамфил ,обичам тежки парфюми но този е прекалено тежък.Да не забравя от Заг зодиак   М56 в каталога.

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Vesika, Скандал Париж е последния фланкър. Нощният Скандал е друг парфюм.

ангелче... , аз имам Тобако Ванил на Заг. За мен е прекрасен, аз също обичам тежки аромати. Ванилия, сладост, тютюн, всичко е в страхотна симбиоза.

# 521
  • Мнения: 13 082
Чета ви тайно от доста време и под влияние на темата взех Скандал на Готие и е УАУ ❤ Ако кажете, че версията на Заг се доближава до оригинала ще взема и такъв. Днес взех Pure XS, момичето от магазина ми го предложи и напълно забравих за какво бях тръгнала. А и да кажа за Тобако ванил, любов от първо пръскане беше при мен. Нямам случай, в който да съм била с него и да не са ме питали сто човека какво нося.

# 522
  • София
  • Мнения: 2 374
sunattraction, ясно.  Пропуснала съм, че има нов. В крайна сметка първият Скандал ми харесва, нощният не, хареса ми и версията на Рефан на новия Скандал Париж, макар, че не познавам неговия оригинал.

# 523
  • Мнения: 1 999
.....новия Скандал Париж, макар, че не познавам неговия оригинал.
В оригинал Скандал Париж за мен е много близък до класическия Скандал,но му избива доста осезаемо жасмин!

# 524
  • Мнения: 1 091
Момичета ,кой номер на Рефан е зелената ябълка на Дона Карън?
106 Be Delicious
155 Be Delicious Fresh

Общи условия

Активация на акаунт