Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 77 900
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Free Agent , благодаря за отговора. Аз много рядко харесвам мъжки парфюм. Ще видя Герлените. В крайна сметка ще му взема пак Ahead и това е.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Здравейте момичета , дадоха ми един наливен парфюм с номер 2206  , коя фирма и кой парфюм може да е ?
На първа страница не видях такива номера
Gardeny са с номера 2000+. Но те май нямат повече физически магазини с наливна парфюмерия. Виждала съм само капсулованите им парфюмчета серия Лъки.

# 557
  • Мнения: 2 002
Да попитам Коко Мадмоазел ИНТЕНЗ - освен Рефан дали някой друг се е опитал да го "докара"
Днес минах през Рефан да си заредя малко от него,не е никак лош,но е по-близък до класическия, отколкото до интенза. С двойно количество капки отнасям всичко живо Laughing
Взех си и малко и от Бронзова богиня на ЕЛ (която обожавам в оригинал),но и там е слаба работа. Ако и за нея знаете добра имитация,споделете:smile:

# 558
  • Мнения: 467
Аз получих днес своя Еклат 258 от немския сайт (Имитацияна Нарцисо Роз Муск). Като миризма са го докарали,  по спомен ми е много близък с оригинала. За трайност не мога да кажа, днес се бях поляла с нещо друго, а ми се иска да го сложа "на чисто"
За цената си от 15 е ми е идеален, при положение, че никъде другаде не го намерих.
Но както беше писал някой вече, да се поръча до България едва ли си струва, освен ако не е нещо което никъде другаде го няма.
Ще пиша пак за парфюм парлор щом дойде поръчката.

# 559
  • Мнения: 5 996
Момичета, някой попадал ли е на добра имитация на Byredo Blanche?

# 560
  • София
  • Мнения: 4 451
Не съм срещала имитация на Byredo Blanche от българските фирми.

# 561
  • Мнения: 5 996
Не съм срещала имитация на Byredo Blanche от българските фирми.

A откъде мога да си поръчам чуждестранна добра имитация?

# 562
  • София
  • Мнения: 4 451
Аз не съм търсила и не мога да помогна.

# 563
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Взех си на Рефан малко шишенце Табако Ванил. Много пипнат аромат, много силен и безумно траен. Ще ми стане любим 💖

# 564
  • Мнения: 2 002
Взех си на Рефан малко шишенце Табако Ванил. Много пипнат аромат, много силен и безумно траен. Ще ми стане любим 💖
И аз харесвам най-много Рефанския Табако Ванил. С двойни капки става брутално траен  и силен Simple Smile Гонили са ме в ИКЕА да ме питат на какво мириша Laughing

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Само Рефан имат Коко Мад. Интенз или поне аз само за тях знам.Хубаво са го издокарали,няма как да не прилича на само КМ тъй като за мен определено си приличат много,да не кажа,че не намирам почти никакви разлики.Пачулито е по-подсилено като цяло е по-плътен,ярък и излъчващ,а трайността на Интенз е зверска,с две пръски прави облак и се усеща и от другите.И това с две пръс! Не понасям Табако ванил и явно съм само аз предвид многобройните му фенове,няма как да се напръскам с този ужас.Не разбирам какво толкова намират в него,но това си е моето мнение.

# 566
  • Мнения: 2 002
..........КМ тъй като за мен определено си приличат много,да не кажа,че не намирам почти никакви разлики.Пачулито е по-подсилено като цяло е по-плътен,ярък и излъчващ,а трайността на Интенз е зверска.......
За моя нос има голяма разлика,особено като улегне......мммм.става един коренно различен,леко мъжки,леко тръпчив от пачулито. Не усещам женствеността на класическия КМ,точно това ми хареса в него.Bowtie Иначе Рефанския сам по себе си с двойно капки си е доста хубави силен,но по-женствен отколкото очаквам Simple Smile

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Щом Рефанския ти идва по-женствен изръсваш 199 кинта за оригинала,хаха или чакаш да го направят другите фирми и дано го докарат по-мъжествен да ти хареса:bowtie:

# 568
  • София
  • Мнения: 4 451
Ре, мисля че ти беше писала, че ползваш имитацията на Парфен на Straight to Heaven by Kilian. Би ли споделила дали се доближава до оригинала, ако го познаваш?

# 569
  • Мнения: 2 002
Щом Рефанския ти идва по-женствен изръсваш 199 кинта за оригинала,хаха или чакаш да го направят другите фирми и дано го докарат по-мъжествен да ти хареса:bowtie:
Надявах се някой да е виждал друга имитация,но здраве да е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт