Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 77 857
  • 753
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 446
В моята бутилка няма и помен от карамфил. Hands V

# 241
  • Мнения: 4 015
Много ми хареса на мен Wild pear на първо мирисане на мен, но драйдауна ме отказа. Въпреки това мисля, че е красив аромат. Аз имам голяма слабост към круши, божури, магнолии, касис. Всичко с тях автоматично ми харесва. Но вече захладнява и аз ще се ориентирам към по-зимни аромати.
Good girl velvet fatale на Рефан за сега ми печели много овации, но ми е на привършване. Лятото пробвах на SanSiro, но тук в София не мога да ги намеря. Коя друга фирма я имитира добре обувката? Бих пробвала класическата й версия.

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Wild pears не мога да го дишам и ми се разкрива ужасно,не го поръчвайте без проби.За някой е един от да кажем по-лесните Монтали,но за мен такива няма и не съм съгласна с тези мнения.Лаленце Обувката виж на Ди Енд Пи,много хубаво направена и с впечатляваща трайност.

# 243
  • Мнения: 4 015
Благодаря Кристалче! Flowers Hibiscus

# 244
  • Мнения: 467
Здравейте, има ли някъде по света или у нас имитация на Нарцисо Роза Мускус?

https://www.fragrantica.com › Rose-...
Rose Musc Narciso Rodriguez perfume - a fragrance for women 2016 - Fragrantica

Много го харесвам.. Мечтая си направо за него 😔😔😔😭😭😭😭♥️♥️♥️

# 245
  • Мнения: 124
Манифесто на Роксан е великолепен 💓. Това е най-бързо изпръскания ми парфюм евър. Искам да си взема за проба Табако Ванил, но се чудя на Рефан или Заг. Ще пробвам и двете 😁
Имам на рефан и съм много доволна от към аромат и трайност.

# 246
  • Мнения: 1 361
Момичета, при последната си поръчка от Иво /Заг Зодиак/си поръчах и тестерчета от по 3 мл. на няколко парфюма, към които бях любопитна. Останах изумена от откритието си, че реално нови парфюми от Том Форд имитират добре забравени стари аромати от времето на соца...   Simple Smile Говоря конкретно за Fucking fabulous и  Neroli Portofino в имитация на Заг Зодиак.
Нероли Портофино е 1:1 с ето това:
https://www.fragrantica.com/perfume/Novaya-Zarya/Severnyy-48155.html  имала съм го, беше страхотна бутилка, но не ми е бил любим аромат,
а Fucking fabulous е почти 1:1 с един от първите дезодоранти под налягане, съдържащи талк - унгарският мъжки /зелено - черен на цвят за който го помни/ "Медеа"... не можах да намеря картинка, но помня аромата му все едно, че днес съм го помирисала - запечатил се е в ума ми... Странно, невероятно, но факт. От него съм изпръскала не един флакон. И сега ще си поръчам и имитацията на Заг на Том Форд... Приликата може да е случайна, а може и да не е. За мен, обаче е тотално удоволствие - машина на времето! Yum

# 247
  • Мнения: 116
Здравейте, тези дни бях до Рефан и помирисах тез два парфюма 035- INCANTO SHINE/ SALVATORE FERRAGAMO;       
043 - Лейди мил. лъки, П. Рабан, първият е много близък до оригинала според мен и съжалявам, че не го взех. От втория си взех за проба 10мл.  С 20 капки, не познавам оригинала, но ми харесва цветен сладък и траен е върху мен, ако някой познава оригинала, моля да го сравни. Благодаря!

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Момичетата от Пловдив...може ли да споменете къде има парфюми на Роксан?  Simple Smile

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Последно време съм купувала два парфюма на Мартинез - единия на Byredo а другия на Бърбъри Her. И двата са много нетрайни. След около 20 мин няма и помен от тях. Някой ако е ползвал на Мартинес парфюми, може ли да каже само при мен ли е така. Миналата година си взимах от тях Интез кафе на Монтал и Love на Килиян и всичко си беше наред. Да не би нещо да са ги развалили?

# 250
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Последно време съм купувала два парфюма на Мартинез - единия на Byredo а другия на Бърбъри Her. И двата са много нетрайни. След около 20 мин няма и помен от тях. Някой ако е ползвал на Мартинес парфюми, може ли да каже само при мен ли е така. Миналата година си взимах от тях Интез кафе на Монтал и Love на Килиян и всичко си беше наред. Да не би нещо да са ги развалили?
Бърбарито го купих и при мен е много траен. Усещам го даже на другия ден. Байредо Африканския бал само го тествах и при мен беше траен.

# 251
  • Мнения: 2 821
Всичко което имам на Мартинез и много трайно,ноо все пак всичко е до кожа.

# 252
  • Мнения: 2 025
И аз имам такова наблюдение за Мартинез, нетрайни са върху мен, поне това което съм пробвала. Но пък има и много доволни, така че сигурно проблемът е в моя телевизор.
Аз минавам да ви почерпя ей така, без повод.
И да споделя, че открих олицетворение на изображението по-долу в парфюмна бутилка. Rebelle на Rihanna е точно шоколадова торта/кексче със страхотно какао и ягодка за разкош, но не така сочна и реалистична като в Кашарел Yes, I am, a като тази в Burberry her. Кафето в пирамидата при мен, разбира се, изобщо не се усеща, но няма пълно щастие. И сега тук идва проблемът ми- не искам да си купя оригинала, защото парфюмът всъщност не е нещо уау, а е монотонен, няма развитие, но точно такова ми се носи в момента и знам, че след максимум 10 мл. ще ми омръзне. Трайността също не е кой знае какво. Има ли нещо сред имитациите, което да се доближава до търсеното? Blush Fantasy на B.Spears и Dolce DG не са вариант. Grinning


Скрит текст:
[\spoiler]

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Явно проблема с нетрайността също е при мен с тези два парюма.

# 254
  • Мнения: 4 015
При мен Мартинез също са много нетрайни. Затова не се решавам да си купя нищо от тях.

Искам да се включа за парфюма на Риана. От година и нещо съм влюбена в Rogue Love. Мирише на най-любимата ми сладка ванилия и е просто разкошен и именно заради малката трайност и висока цена го подминавам, затова искам да изразя съпричастност.
В интерес на истината мисля, че преди няколко дни видях тестер от Rebelle на цена 20 и няколко лева, затова те съветвам да си пуснеш едно google търсене и вместо имитация за почти същите пари да си вземеш тестер.

Общи условия

Активация на акаунт