Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 248

  • 41 225
  • 710
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 41 694
Добро утро! Hug





Линка Hug bouquet

Вичи Hug bouquet


нова не много чиста снимка,на която се вижда цялото облекло на Туба...




Приятен ден на всички! Hug

# 316
  • Мнения: 4 535




Привет, привет!  Hug Hug
Шапка свалям пред жена, на която и отива...шапката Wink



Много артистична снимка! Peace На пръв поглед ми заприлича на "шарената" връзка между Фрида Кало и Диего Ривера. Не толкова визуална, колкото творческа и романтична.






Гледах един сезон на „Yellowstone“ с Кевин Костнър тази година. Нищо общо вече с тези очи Sad Не знам какво е имал предвид, когато ги е харесал Ферзан бей Thinking Може и той като мен да си е казал, че Туба щеше да е също готина в "Бодигард" ...ако... Mr. Green
Хубав ден на всички желая!  Hug Hug







# 317
  • Мнения: 4 225
Привет, момичета🤗😙😍


Понеже тези дни от задачи и скитня  не мога да стигна до компа в къщи , така че тази вечер ще направя опит да пиша пост през телефона и да кача един колаж който направих снощи с идеята да си напиша поста след това, но уви ...
съня ме пребори😜
Така, че проба, проба😄
Благодаря ви за всичко споделено през изминалите дни Вичи,😗, Линка😗, Злати😗, Надин😗😍Heart
Вчера Туба в прав текст е отговорила на феновете защо за момента не снима сериали✌ Напълно я разбирам и подкрепям решението й. Линка👌 в поста си от вчера си отразила и моите виждания по въпроса. Така, че няма да повтарям написаното от теб и Надин✌.
Въпреки , че напоследък не съм толкова активна в темата да не мислите, че съм се отказала..Но от задачи в реално не ми остава много свободно време. А и като няма много нови неща, както беше преди време, когато ту нова снимка от сет изскочи, ту нова снимка от реклама или фото сесия. И човек дори да няма време да пише достатъчно е да я пусне в темата. Но за сега сме в голяма суша😯 Тук таме някоя снимка с фен изскочи, ту някъде с децата я засекат или от някое парти се появи. Затова  трудно вървят нещата. Но се надявам рано или късно да се появи сценарий, който да си заслужава времето, което Туба би отделила и лишила децата си от нейното присъствие🙏
Работливо си ни е момичето🙄 Ето не снима, но пък прави сценографията на постановка. И аз я възприемам първо като актриса, защото така се запознах с нея. И бих искала да я видя в скоро време на екран✌
Злати🤗 предполагам, че с бебо всичко е наред
Вичи🤗 и днес си ни предложила  прекрасни мисли
И аз си харесах нещо от ТТ


За да намериш спокойствието, понякога трябва да пожелаеш да загубиш връзка с хора, различни места и вещи, които са отговорни за шума в живота ти.


На 11.10. е Международен Ден на момичетата. Туба естествено е отбелязала деня с пост в ИГ
https://www.instagram.com/p/B3es6dYlqmP/?utm_source=ig_web_copy_link

Руските дружки 😍 са направили превод на написаното от Туба

https://m.vk.com/photo-143398602_457293485?rev=1&post=-14339 … &from=profile



Лека нощ!😪

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 01:07 от kanti

# 318
  • Мнения: 41 694
Добро утро! Hug





Надин Hug

Канти Hug,всичко е наред с бебо! Peace

Благодаря за споделеното! bouquet bouquet



по канал Тв8 даваха ''Истанбул червен''


Желая ви приятна събота! bouquet



# 319
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Злати HugЛинка HugНадин HugБлагодаря ви момичета Hugза всичко споделено през вчерашния ден.
Привет на нощните птици Канти Hug wavey

          

Това, което носите в душата си не се губи никога,то може само да се умножава, така всичко в нея се пренася в преражданията. Затова дайте на душата си най, най-пресятата мъдрост, изящество и красота... Отхвърляйте ненужното, няма нужда от излишен товар...
Не отхвърляйте добротата ,която ви е дар от хората!



              

                        

                  

Честит Рожден Ден на Енгин Акюрек.Много успехи в личен и професионален план.

Имаше една книга на Марко Семов -За Япония като Япония.



Хубави и слънчеви дни ви пожелавам. bouquet

# 320
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, дружки!  Hug



Аз тези дни бях малко сърдита на себе си, че... направих нещо, което много ме ядоса  Sick
Ама... не стига, че едва успявам да открадна време да се появя тук, но и когато имаше какво да напиша и го направих... един телефонен разговор и... изключих компа преди да пусна поста...  #Cussing out Изпаднах в  hahaha ужассс  #2gunfire ама... нали сама съм си виновна...  Embarassed

Сега да ви благодаря, приятелки за всичките така интересни за четене неща и... продължавайте в същия дух  Wink bouquet bouquet bouquet

От мен подарък от Туба - кукла с нейният образ... нещо, което и сама е качила в инстаграм





А какво писах или имах да кажа онзи ден... ами вече не мога да го направя... вие сте го писали...
С две думи, мъчно ми е, че няма Туба на екран, но... я обичам и уважавам, и разбирам отношението и решението й... Животът й и така е интересен и богат, тя е щастлива така и... защо й е да се съобразява с разните безсмислени врътки в сценарии заради рейтинг или... други причини.



Слава богу, че в този момент си имам и други емоции, а и работата... та и по-леко преживявам липсата на Туба.

А... сега и не мога да се сдържа и да не се похваля с малкото ми момиче, което както официално принаха се превърна част от фрномена Чукур... благодарение на няколко кратки, но впечатляващи влизания в три серии, особено с това в 4 серия ( клипът с танците с Арас от серията е гледан вече почти 2,3 млн. от понеделник вечер досега)



Хубав ден на всички!  Peace

# 321
  • Мнения: 4 535



Aйдааа, ожениха ги! Rolling Eyes ooooh! Mr. Green

Привет, привет!  Hug Hug



Знаех си аз, наш лебед си е Hauser Rolling Eyes От вчера не мога да ям и спя, след като видях и чух новото му клипче Embarassed В него сме... Heart Eyes



Хубав ден ви желая!  Peace

# 322
  • Мнения: 9 994
Здравейте, момичета!  Hug



Вчера ме нападна някакъв зловещ вирус с болки в корема и всички съпровождащи неприятности... Хубавото е, че продължи само 1 ден и сега вече съм добре.  Laughing
Защото днес имам празник! Sunglasses
Но първо да поздравя Енгин с рождения ден и да му пожелая много творчески успехи!  Peace



А за един негов астрален близнак - направо ще почерпя!  Grinning
Скрит текст:



Наздраве за здравето на всички родени на този ден, и за наше здраве! Heart Eyes cheers cheers cheers
Туба е оценила креативността на своите фенове



https://www.instagram.com/p/B3gioIclrKb/
И е харесала снимка на Умут



Турската преса е сериозно загрижена как се справя Туба във финансово отношение, като не снима сериал, и постоянно следи източниците на доход на Туба
Цитат
Туба Бюйюкюстюн и Окан Байюлген зарабатывают деньги, сдавая свои дома в Париже посуточно
Согласно сведениям газеты Таквим Туба Бюйюкюстюн превратила свою недвижимость, приобретенную ранее в столице Франции Париже, в источник дохода.
Известная актриса приобреда квартиру в районе Сен-Жермен за 1 мол евро (6,5 млн ТЛ), потратив на декорацию одной комнаты 1 млн лир. Прекрасная актриса знала, как превратить свою инвестицию в деньги.
Бюйюкюстюн, в то время, как находится в Стамбуле, через систему Airbnb сдает свой парижский дом. Актриса, аренда в парижском доме которой обходится в 550 евро (3,5 тыс ТЛ) на человека в сутки, заставила говорить о своей коммерческой жилке.
Байюлген же увеличил свои доходы, сдавая в аренды приобретенный в 2013 году за 1 млн ТЛ дом в Париже. Его жилье находится в извсетном районе Ле Маре, аренда составляет 450 евро (примерно 3 тыс ТЛ) в сутки на человека.
https://www.emlakgundemi.com.tr/emlak-magazin/tuba-bu..
Источник: https://vk.com/eatb_haber


И още една новина - създава се нова??? платформа за излъчване на турски сериали
Цитат
Турецкие сериалы, которые будут показаны с английскими субтитрами на новой интернет-платформе turkflick:
Пакет Премиум: Горькая любовь, Аси, Запретная любовь , Столкновение, Джесур и красавица, Чукур, Ранняя пташка, Гюмюш, Ветреный, Внутри, Любовь назло, Невеста из Стамбула, Женщина, Грязные деньги и любовь, Бесконечная любовь, Карадаглар, Дядя Кара, Кузей и Гюней, Кузгун, Менекше и Халиль, Милосердие, Чудесный Доктор, Чёрно-белая любовь,
Дали е вярно, не се знае - няма линк.
Слагам го, защото за първи път в последните години срещам сериала Аси. Дали не се изясниха вече финансовите неуредици и ще може да се купува, или? newsm78



И накрая ще споделя нещо, което много ми хареса



Красиво, нали!  Heart Eyes
Желая ви хубав ден!  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.

Хи-хи, отдавна не ми се беше случвало!  Joy

# 323
  • Мнения: 41 694
Привет! Hug



Линка Hug,честит ти рожденник! baloni
Да е жив и здрав!Щастие и късмет във всичко! smile3525





ЧРД и на Енгин! bouquet
Здраве,щастие,любов и успех с новия сериал! Peace



Приятен следобед! Hug

# 324
  • Мнения: 4 535


Линка, НАЗДРАВЕ!  Hug Hug

# 325
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Злати HugЦвети HugНадин HugКанти HugМомичета  Hugблагодаря ви за споделеното.
Линка HugДа ти е жив и здрав рожденника.

                    

Побеждавай гнева с Нежност, Злото с Добро, Алчността с Щедрост, Лъжата с Истина. Само Търпеливите, Силни и Смели Личности Постигат Целите в Живота си! Най-Голямата Сила е Във Всеки от Нас! Животът е Път...Не Спирка, Не Състояние! А Пътят е Низ от Падания и Изправяния! Хората Мислят, Че Падането е Лошо, Но Всъщност То е Естествено! Не Падат Онези, Които Не Живеят!!!

      

                          

          

Желая ви един топъл и слънчев ден. bouquet

# 326
  • Мнения: 4 535


Ами така сме, когато сме в очакване и в търсене на новини за Туба  Joy Joy





Хубав ден желая на всички! Hug Peace

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 09:35 от nadine1111

# 327
  • Мнения: 41 694
Добро утро,момичета! Hug



Надин Hug bouquet

Вичи Hug bouquet


Вече съм ви писала,че гледам доста сериали,очаквам още! WinkНо няма да ви занимавам с тях!Най-отгоре във форума има закована тема и е обновена!Може да намерите инфо,ако желаете! Peace Във вторник заминаваме при дъщерята да помагаме!Със сериалите ще поизостана,но после ще наваксвам! Laughing

Туба и героините й с цветя...



още за куклата....
https://vk.com/club143398602?w=wall-143398602_210244%2Fall

Желая ви приятна и топла неделя! bouquet

# 328
  • Мнения: 4 535



Не, че разбирам какво се казва  за нея, не че не знам снимките. Просто ми харесаха как са обработени кадрите, затова от уважение към труда на автора ги показвам в темата Grinning Туба може и да не снима сериал, но не е забравена с нови клипове Peace

И този е от днес:



 Онур и снимките за "Hello":





Онур с колеги се радват на премиерата на новата пиеса "Син". Много се е харесала, затова ще има още девет представяния до края на годината /според интернет/
https://televizyongazetesi.com/kuzgun-gitti-ama-onur-saylakin-el … ir-is-var/1171687



Хубава вечер! Peace

# 329
  • Мнения: 9 994
Здравейте!  Hug



Благодаря за поздравите и споделеното Злати  Hug, Надин  Hug, Вичи  Hug! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И вие да сте живи и здрави!  Praynig


Цитат
✅Поклонница на странице которой, Туба оставила комментарий, до сих пор не верит своему счастью.
- Вы только представьте ЖЕНЩИНА за которой газетчики следуют по пятам, не дала им ни одного ответа .. А Мне, простой фанатке, которая просто задала вопрос дала очень длинный развернутый ответ! Вот это Да!! Как хорошо что ты есть! Будь всегда!❤

Цитат
Вот такая Туба и есть. Скромно без выпендрежа, без заламывания рук на публику, без закатывания глазок.. просто по человечески написала ответ. Ещё и за это получила типа от своих же фанок 😏 Семра  написала хорошо:
Мы оказываем большое давление на Тубу; мы привыкли к тем старым добрым сериалам, потому теперь мы не хотим видеть вас в таких бессмысленных проектах или только там, где используется ваше имя. Но как насчет кино?@yaseminozbudun@YaseminOzbudunM

Пресата...


Цитат
автор публикации: Cesur ve Güzel/TuKi

🆕 Любовь, которая переросло в деловое партнёрство набирает обороты. Туба Бюйюкюстюн открывая ранее заведение Чики Бум совместно со своим возлюбленым Умутом Эвирген планирует перенести бизнес в Европу. Пара начинает открытие ресторанов в Париже и Лондоне.

Явно не само Европа, защото Умут е дал знак за себе си от Ню Йорк - заедно с баща си и чичо си...



А Сердар бей е публикувал в ИГ си своя баща и дядо на Туба, на 92 год



https://www.instagram.com/p/B3jB3b_Agai/
Цитат
Father, grangba, grandgrandba is 92 years old. My father is living his hometown. He alwas very happy when visited by his next generations.
Degirmendere, Kocaeli, Turkey


Лека нощ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт