Нормално раждане Пловдив

  • 1 057
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Според мен Селена е най-добре.

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте дали имате някакви актуални мнения за раждане при д-р Михнев,сега преглежда в Медлайн.Отзивите който намирам за него са доста стари само.

# 17
  • Мнения: 68
Аз се следя в Пълмед и там ще раждам. Ако някой има впечатления, ще съм благодарна да ги сподели. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3
Момичета, моята история е малко по-различна от нормално раждане, но е показателна за нивото на държавните болници. Водите ми изтекоха в пети месец и трябваше да предизвикаме раждане, поради опасност от инфекция.. Самата ситуация е изключително тежка - да се разделиш с мечтата си, след като 5 месеца е живяла в теб.. Но в Хирургиите в Пловдив направиха всичко възможно най-тежко и болезнено за мен. Пих хапчета за предизвикване на раждане и вечерта то започна. За съжаление се паднах в смяната на доктор Кръстева, която много искаше да се наспи и само ме извикваше да се успокоя и да заспя и да изчакам да дойде дневната смяна. Болките ми запичнаха от 22ч. И ставаха все по-силни и чести и нямаше никакъв вариант да спя. Помолих ги да ми дадат обезболяващи и нещо, което да намали контракциите, щом не мога да родя сега. Отказа ми. Към 4 раждането вече беше започнало - течеше ми обилна кръв, болките бяха непоносими. Тя все пак се съгласи да ме погледне и изключително грубо ме натискаше сякаш се опитваше да набута блока навътре. В крайна сметка нещата бяха неизбежни и раждането започна в стаята ми. Аз вече крещях от болка, тъй като дни след изтичане на водите матката се свива около плода и контракциите са изключително болезнени. Прехвърлиха ме в родилната стая с една сгъваема инвалидна количка. И ме оставиха сама на едно легло с леген под мен... Крещях и ревах, но никой от екипа не дойде да види какво се случва с мен.. Докато след 15-20 минути всичко не приключи и аз не млъкнах... Имах някакъв невероятен късмет, че не умрях тази вечер въпреки старанието на персонала в пловдивските хирургии..

# 19
  • Мнения: 2 486
Minxy, много съжалявам за загубата ти и всичко, което си преживяла. 😟

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Minxy, огромни съболезнования за загубата и преживяването ти 😱 И поздравления за куража да го споделиш тук, за да не се случва и на други. Можеш ли да сезираш съответните органи? Това, както го описа, е направо престъпление.
Не е ли имало как да спасят бебчето? Наистина 5. месец е мнпго рано, но знам, че в Селената и по-малки израждат и ги поддържат в неонатологичното, докато достигнат нужните размери и кг. Искрено ти пожелавам да преодолеете този кошмар и след време да си имате здраво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт