Включете се в играта за новата серия грижа за косата ViTrio

  • 6 450
  • 322
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 761
Моята коса е чуплива и  суха.Най-честите проблеми , които имам са мазни корени и сухи краища , както и при влажно време се начупва много и става хвърчаща.

# 196
  • Мнения: 1 559
Имам чуплива коса, която е мазна в корените и със сухи и заплетени краища. Старая се да я мия през ден, за да е чиста и мека. Използвам шампоан за мазни корени и балсам за сухи краища. До сега не съм открила продукти, които да я оставят за по-дълго време чиста.

# 197
  • Мнения: 1 335
Имам права коса. Най - често се омазнява в корена, страдала съм и от косопад. Иска ми се да открия правилния продукт за нея.

# 198
  • Мнения: 1 560
Косата ми е твърда, дълга и ужасно суха. Би ми се искало да е по-лека, подхранена и покорна.

# 199
  • Мнения: 2 369
Косата ми е права и суха.
Заплита се често и се къса.

# 200
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Мека и тънка коса, доста суха в края.

# 201
  • Мнения: 547
Косата ми принципно е права, но ако се подстрижа твърсе късо, започва да се къдри. Бързо се омазнявя, а напоследък е една непокорна и хвърчи навсякъде...

# 202
  • Мнения: 997
Косата ми е гъста ,но от русата боя ,сушоара и пресата е много суха и с цъфтящи краища. След като я изкъпя слагам допълнително масло или кристали ,за да мога да я среша  и да не се заплита.

# 203
  • Мнения: 5 374
Косата ми е дълга до кръста и е гъста. Имам обем в излишък и поради това,  след всяко къпане я дърпам с преса. Корените ми се омазняват бързо и я мия през ден. Заради честото изправяне, а и заради балеажа, който си правих преди година и половина, цъфти по-често отколкото ми се иска. Simple Smile

# 204
  • София
  • Мнения: 8 940
Тънка и права, но все пак гъста. Бързо се омазнява и губи обем.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Косата ми е с дебел косъм,но вследсвие на хормонални проблеми и три операции оредя ужасно,над челото ми е изключително рядка,скалпът грозно прозира.Не цъфти,но няма нито обем,нито много блясък.

# 206
  • Мнения: 409
Косата ми е изключително суха и оплитаща се, а напоследък се оплаквам и от засилен косопад.

# 207
  • Мнения: 86
Моята коса е боядисана, суха,чуплива и с цъфтящи връхчета. Когато се реша трябва да я намачкам с балсам без отмиване, за да успея да я среша. Иначе е чуплива и много тънка. Отделно имам косопад.. Абе тежък случай.Blush
Надявам се да съм късметлийка и да с:hibiscus:печеля.Blush

# 208
  • Мнения: 471
От изрусяването косата ми се изтощи страшно много. Сега съм кестенява, но краищата са мнгого сухи. Късат се и цъфтят.

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: leet
Косата ми е дълга с вечно цъфтящи и сухи връхчета, небоядисана и леко чуплива.

Общи условия

Активация на акаунт