Парфюмни размисли и страсти - 229

  • 58 341
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 573
Aз чакма с нетърпение новият на Mancera , слущах страхотни ревщта за него , много го сравняват с Baccarat rouge.
Velvet Vanille откъде го поръчвате , аз не го откривам никъде?

# 646
  • Мнения: 547
Здравейте! Понеже много от вас имат те орхид на мансера да ви питам... Трябва ли да има код на кутията- бач  и UPC код. И така ли трябва да се развърта пулверизатора. За малко с капачката да отиде целия на земята😯Моля споделете...



Получих го от размяна, купуван е от perfume- centre.de

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 16:54 от silvia.si

# 647
  • Мнения: 8 462
Аз четох ревюта, четох, мислих две седмици и поръчах новия Габриел.
От къде го поръча? Blush

От тук
https://www.chanel.com/de_DE/parfum-schonheit/parfums/c/gabrielle-chanel.html

Безплатна доставка до Германия и от там с превозвач до БГ.

# 648
  • Мнения: 31 184
Здравейте! Понеже много от вас имат те орхид на мансера да ви питам... Трябва ли да има код на кутията- бач  и UPC код. И така ли трябва да се развърта пулверизатора. За малко с капачката да отиде целия на земята😯Моля споделете...
Като съм вкъщи мога да кажа за кодовете, но иначе да развъртат се всички и могат да паднат. И на мен ми се е случвало. Едва изкарах пръскалото от капачката.

# 649
  • София
  • Мнения: 1 343
Очаквам Rawaa ImpImpImpImpImpImpImpImpImpImpImp 

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз не съм имала проблем с пулверизаторите...дано и нямам. Кодове имам на Рози и шоколад и Удовото кафе, а на Муски гардън нямам.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 17:21 от sunattraction

# 651
  • Виена
  • Мнения: 899
Към въпроса на Силвия-Си - правилното изписване на сайта, откъдето е закупен парфюма е parfum-zentrum.de . И аз проявявам интерес ако се окаже, че нещо не е в ред, все пак аз й го предложих за размяна.  Въпреки че винаги съм била убедена в коректността на доставчика

# 652
  • Мнения: 789
Моята мансера е абсолютно същата,а казуса с капачката и пулвелизатора се обсъждаше много скоро.Дръпнали сте силно,а не се дърпа.Развърта се капачката. Simple Smile

# 653
  • Мнения: 1 344
Моята удува орхидея има код и на кутията и вътре на бутилката.И се развива,без да дърпам силно и тн.На Musky garden и Black vanilla ,обаче нямам код на кутията.Надписите на дъното  на бутилката обаче,се различават с тези от снимката.Кутията на моята също има отзад един стикер залепен,а тук няма.Ако обаче някой от парфюмите е съмнителен,стигнах до заключение,че би трябвало да са мойте,тъй като в няколко ревюта дъното и кутията,изглеждаха ,като на твоя парфюм,но аз лично приех че сигурно са сменяли визията,знам ли.

# 654
  • Мнения: 432
... По спомен мисля,че някои от дамите във форума се сдобиха с бутилчета I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess By Kilian ....та питането ми е към тях/впечатленията са ми от началото на годината и позабравих вече-то едно ли нещо пробвах Simple Smile/как е като трайност и развитие с повече напръсквания?От този не мисля ,че ще се въздържа ... хахаха....мисля,че беше много мой..../чака в количката на стенд бай Laughing /
Аз си взех Принцесата. Трайност половин ден при 30 градуса, на по-хладно е повече. Толкова мн го харесвам, че съм над трайността. Приятелките ми, които не са парфюмно зависими веднага отразиха, че мириша хубаво. Ще видиш как ще се чувстваш красиво с ванилия и зелен прашец от чай матча Heart

# 655
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
От къде поръчвате Принцесата?

# 656
  • София
  • Мнения: 4 446
При мен Принцесата е с трайност между 5 и 8 часа, в зависимост от температурата.
Моят парфюм е от официалния сайт на Килиан.

# 657
  • Мнения: 2 968
И аз от официалния сайт си поръчах.Доставката е 20 евро и малко оскъпява,но няма от къде другаде....В София някой спомена,че го има....Слагат и по една,две пробички от другите красоти на марката.

# 658
  • Мнения: 432
От Сердика Център. Не съм сигурна, но ако се обадите в Делириум може и да ви изпратят.

# 659
  • Мнения: 4 422
А в Делириум цената като в сайта ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт