Паническо разстройство - 38

  • 27 217
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 372
Привет хора. Прибрах се вчера. Мина и това. Със самолета нямах проблеми. Пих ксанакс. Там обаче бях много ангажирана и ми е малко като в сън всичко. Много се изморявах, макар че физически не съм била натоварена. Явно от напрежение. Като се приберях вечер в хотела и труп. Снощи обаче се събрахме с приятели на кръчма заради прибирането ми. Изпих един джин 100 мл. Е днес съм много зле. Така ми писна да не мога спокойно да пийна. Като парцал съм, горещи вълни, потя се ужасно,глава ме боли, Абе гадост. Махмурлук си е това май. Ама само един джин. От АД ще да е, как мислите.  Добре че е петък. С шефа "под вежди се гледаме строго". Хайде милички, приятни почивни дни.

# 706
  • Мнения: 504
Е, добре си се справила Simple Smile Аз ако трябва по цял ден да съм на работа, не знам дали ще се справя Simple Smile И при мен пътуването със самолет носи стрес, но вече не пия ксанакс преди полет. След време и ти ще  свикнеш Simple Smile
Аз да се похваля тези дни съм добре, днес даже пораборих доста повече, доволна съм. Надявам се и уикенда да мине добре, ако продължаван така след месец ще намаля деанксида от максимална доза на нормална доза Simple Smile
Сетих се да ви питам ( тези с ИР) - какви са ви резултатите ? Аз на гладно съм в норма, но на 120мин инсулина ми е 53 при норма 25 ... КЗ на 120м е нормална - 5.1... При вас какви са резултатите ? Сигурна съм, че това с ИР е пряко свързано с тревожността и може да се регулира, паралелно с ПА и след, като се успокоим и този проблем ще се реши също ...

# 707
  • Мнения: 1 782
Сетих се да ви питам ( тези с ИР) - какви са ви резултатите ?
КЗ ми е  добре, но инсулина ми е 10.7 на гладно и 50+ на 120мин. Не помня точната стойност. На 60 мин не ме бодоха.

# 708
  • Мнения: 504
Значи си точно, като мен, нов инсулин на гладно беше 9, а на 120м - 53 ... това е много начална фаза на ИР

# 709
  • Мнения: 3 416
Виното ни е станало. Дали да изпия 1/2 чаша... само на бира съм.

# 710
  • Мнения: 1 372
Може да изпиеш и цяла, но не повече. Колко пъти се заричам че няма да пия. Главата ще ми се пръсне. Такова главоболие страшно. Още не минава, то цял ден, и очите ме болят. Вече си мисля че съм вдигнала кръвно, но няма да го меря, страх ме е. Дано утре съм добре. Едва ли ще ме държи повече от ден. Гадост.

# 711
  • Мнения: 2 767
Може да изпиеш и цяла, но не повече. Колко пъти се заричам че няма да пия. Главата ще ми се пръсне. Такова главоболие страшно. Още не минава, то цял ден, и очите ме болят. Вече си мисля че съм вдигнала кръвно, но няма да го меря, страх ме е. Дано утре съм добре. Едва ли ще ме държи повече от ден. Гадост.
И да има кръвно, не е страшно. Ще мине.

# 712
  • Мнения: 3 416
Да бе, ама изпих 2 глътки. То бива страх и чудо. Така ми се ще да метна всичко. Преди 12 гпд.бързичко се справих с това, сега..и годинките натежаха.

# 713
  • Мнения: 4 406
И аз вчера бях така. Пих 2 чаши вино. Казвам си - младо е, няма да е силно. Едвам в 14 станах. И треперене...
Концентрат ме е страх да пия. От една водка 3 дни съм лежала и треперила.

Айде аз на работа. Ако не съм освободена. То бива злобарки и клюкарки. Даже си и измислят. Вече не ми и пука за тази работа. То 2 месеца без пари не става.
Даже съм си взела екипа за фитнес, ако ми посочат вратата.

# 714
  • Мнения: 1 134
Успех, Джери 💋
Аз след онази чаша бира бях леш. Виеше ми се свят, повръщане, треперене. Като бременна не бях толкоз зле чак....няма да го бъде пиенето при мен :/

# 715
  • Мнения: 4 406
Аз днес май още имам махмурлук.
Нещо имам проблем с постовете, ама няма как да ги оправя. Мъка ми е с телефона.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 16:32 от Jerry F

# 716
  • Мнения: X
Джери,чак се изнервям аз като чета за какви тъпотии става въпрос.Говори с тях.Кажи им,че не е нормално да се обучаваш два месеца и че смяташ,че си готова да работиш сама (ако е така разбира се) Ако нещо не им изнася им пращаш една проверка и после се махаш!  Пълни олигофрени!

# 717
  • Мнения: 2 767
Или си вземи един лаптоп с теб на стойност 2 заплати и толкоз Simple Smile

# 718
  • Мнения: 504
Да, аз съм на мнението на останалите Jerry - постави нещата, но йезуитски - попитай ги, според тях кога ще приключи обучението и от кога можеш да очакваш заплата - ако те урежда оставай, ако не - напускай!
Аз за алкохол ви се оплаквам отдавна... Сега, като бях в Гърция си пийвах по чаша винце или едно узо - ок бях... и по една бира съм пила - оак съм ок... Но, довечера съм на рожден ден и ми се иска да си пийна повече от една бира ( може би две) или две чаши вино, ама ме е страх .... дано не съм зле на следващия ден... от всички ни, май само Георги успява да си пийва безнаказано Simple Smile

# 719
  • Мнения: 4 406
Идеята с лаптопа е по-добре.
Какво ли не им говорих, заплашвах ги. Хем не искат да ми плащат, хем не искат да се отърват от мен. Няма хора.
В сряда ще е голямата разправия, днес е пустуш.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 16:34 от Jerry F

Общи условия

Активация на акаунт